Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 68%[248]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Stelmet Zielona Góra
(TYP 2) 32%[118]
 
30.03 nd
godz. 18:00
88
:
89
Stelmet Zielona Góra
Trefl przegrał po dogrywce z liderem TBL Trefl przegrał po dogrywce z liderem TBL LIVE! 30 marca 2014 (37 opinii)

Świetne widowisko zaprezentowali w Hali 100-lecia Sopotu koszykarze Trefla i...

Trener

Darius Maskoliunas
ocena
2.92 (61 ocen)

Zawodnicy

Marcin Stefański
ocena
3.97 (71 ocen)
Adam Waczyński
ocena
3.54 (72 oceny)
Lance Jeter
ocena
3.49 (71 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.44 (68 ocen)
Simas Buterlevicius
ocena
3.42 (65 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
3.41 (64 oceny)
Michał Michalak
ocena
3.22 (77 ocen)
Yemi Gadri-Nicholson
ocena
3.17 (65 ocen)
Łukasz Jaśkiewicz
ocena
2.82 (65 ocen)
David Brembly
ocena
2.80 (66 ocen)
Milan Majstorović
ocena
1.80 (59 ocen)

Poza składem

Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
4 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
5 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
6 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
7 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
8 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
9 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
10 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
11 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
12 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • poneidziałek
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla