Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 1) 54%[210]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 46%[180]
 
05.04 sob
godz. 18:00
Anwil Włocławek
78
:
84
Trefl wygrał i liczy na przełamanie w TBL Trefl wygrał i liczy na przełamanie w TBL 5 kwietnia 2014 (7 opinii)

Po dwóch meczach bez zwycięstwa koszykarze Trefla wreszcie mogą wrócić do...

Trener

Darius Maskoliunas
ocena
2.74 (39 ocen)

Zawodnicy

Yemi Gadri-Nicholson
ocena
3.55 (44 oceny)
Michał Michalak
ocena
3.49 (45 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
3.48 (42 oceny)
Adam Waczyński
ocena
3.47 (45 ocen)
Lance Jeter
ocena
3.46 (46 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.33 (42 oceny)
Paweł Leończyk
ocena
3.23 (44 oceny)
Milan Majstorović
ocena
2.61 (46 ocen)
Simas Buterlevicius
ocena
2.33 (43 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

David Brembly
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.01 (śr) godz.21:30 Sporting Lizbona typuj TREFL Sopot
30.01 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot typuj Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02.02 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Benfica Lizbona
05.02 (sob) TREFL Sopot Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
05.02 (sob) godz.18:00 TREFL Sopot typuj CSM CSU Oradea
09.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard
02.01 (nd) godz.18:00 GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot
23.12.2021 (czw) godz.17:30 Twrade Pierniki Toruń 73:92 TREFL Sopot
18.12.2021 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:70 Legia Warszawa
15.12.2021 (śr) godz.22:30 Benfica Lizbona 67:79 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
2 Anwil Włocławek 18 14 4 1529:1389 32
3 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 12 7 1696:1560 31
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
5 Twarde Pierniki Toruń 18 12 6 1562:1533 30
6 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
7 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
8 Śląsk Wrocław 17 10 7 1418:1303 27
9 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 18 8 10 1449:1529 26
12 ASSECO ARKA GDYNIA 19 6 13 1414:1568 25
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 17 3 14 1335:1540 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 20 kolejki:

  • Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice (niedziela, godz. 17:30)
  • Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (30.01, godz. 15:30)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 99:78 (19:22, 21:22, 28:17, 31:17)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń
  • sobota
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra (przełożony na 28.01)
  • Legia Warszawa - HydroTruck Radom (przełożony na 30.01)
  • King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (odwołany z powodu zakażenia koronawirusem)
  • Mecz rozegrany awansem z 27. kolejki:
  • Zastal - Pszczółka 85:70 (17:14, 21:19, 20:13, 27:24)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla