Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 99%[340]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Energa Czarni Słupsk
(TYP 2) 1%[4]
 
02.05 pt
godz. 19:00
77
:
71
Energa Czarni Słupsk
Koszykarze Trefla pokonali Czarnych Koszykarze Trefla pokonali Czarnych LIVE! 2 maja 2014 (24 opinie)

Koszykarze Trefla Sopot pokonali w Ergo Arenie Energę Czarnych Słupsk 77:71...

Trener

Darius Maskoliunas
ocena
3.73 (37 ocen)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
4.68 (37 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
4.38 (37 ocen)
Lance Jeter
ocena
4.00 (26 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.97 (36 ocen)
Yemi Gadri-Nicholson
ocena
3.86 (35 ocen)
Simas Buterlevicius
ocena
3.71 (35 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.70 (37 ocen)
Milan Majstorović
ocena
3.37 (35 ocen)
Adam Waczyński
ocena
3.00 (37 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Brembly
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia
15.12 (śr) Benfica Lizbona TREFL Sopot
18.12 (sob) TREFL Sopot Legia Warszawa
12.01.2022 (śr) TREFL Sopot CSM CSU Oradea
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin
17.11 (śr) godz.18:00 Hapoel Eilat 83:89 TREFL Sopot
14.11 (nd) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73:66 TREFL Sopot
10.11 (śr) godz.18:00 Rilski Sportist 64:84 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
3 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
5 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
8 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
9 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
10 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
11 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
13 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • sobota
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • niedziela
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla