Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 67%[232]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
King Wilki Morskie Szczecin
(TYP 2) 33%[113]
 
06.02 sob
godz. 18:00
73
:
75
King Wilki Morskie Szczecin
Trefl dalej nie wie, jak rozgrywać końcówki Trefl dalej nie wie, jak rozgrywać końcówki 6 lutego 2016 (38 opinii)

Już dziewiątą w sezonie fatalną końcówkę meczu zaliczyli koszykarze Trefla....

Trener

Zoran Martić
ocena
1.40 (75 ocen)

Zawodnicy

Michał Kolenda
ocena
3.00 (74 oceny)
Paweł Krefft
ocena
2.99 (74 oceny)
Paweł Dzierżak
ocena
2.99 (74 oceny)
Jakub Motylewski
ocena
2.93 (75 ocen)
Ater Majok
ocena
1.83 (83 oceny)
Piotr Śmigielski
ocena
1.80 (84 oceny)
Marcin Dutkiewicz
ocena
1.79 (84 oceny)
Tyreek Duren
ocena
1.74 (76 ocen)
Josip Bilinovać
ocena
1.70 (83 oceny)
Marcin Stefański
ocena
1.54 (131 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Sikora
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Stefanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat LIVE!
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
10.11 (śr) godz.18:00 Rilski Sportist typuj TREFL Sopot
24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 81:86 po dogrywce Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Anwil Włocławek 8 6 2 638:591 14
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 8 6 2 690:654 14
4 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
5 King Szczecin 8 5 3 705:674 13
6 TREFL SOPOT 8 4 4 679:657 12
7 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 8 4 4 644:630 12
8 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
10 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
11 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
12 Legia Warszawa 7 4 3 592:522 11
13 GTK Gliwice 8 3 5 647:661 11
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 8 2 6 589:627 10
15 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86 (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, d. 9:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76 (14:15, 25:25, 19:19, 15:17)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89 (15:18, 18:23, 19:21, 28:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla