• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
(TYP 1) 33%[111]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 67%[223]
 
16.10 nd
godz. 12:40
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
70
:
73
Koszykarze Trefla zaskoczyli w Ostrowie Koszykarze Trefla zaskoczyli w Ostrowie LIVE! 16 października 2016 (30 opinii)

Koszykarze Trefla Sopot pokonali na wyjeździe BM Slam Stal Ostrów...

Trener

Zoran Martić
ocena
3.47 (32 oceny)

Zawodnicy

Marcin Stefański
ocena
3.92 (39 ocen)
Anthony Ireland
ocena
3.85 (39 ocen)
Nikola Marković
ocena
3.84 (38 ocen)
Pedja Stamenković
ocena
3.69 (35 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
3.64 (39 ocen)
Artur Mielczarek
ocena
3.59 (39 ocen)
Jakub Karolak
ocena
3.56 (34 oceny)
Michał Kolenda
ocena
3.55 (33 oceny)
Paweł Dzierżak
ocena
2.64 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Kolenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Majewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Motylewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żmudzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.02 (pt) godz.20:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
04.03 (sob) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard typuj TREFL Sopot
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
17.03 (pt) BM Stal Ostrów Wielkopolski typuj TREFL Sopot
26.03 (nd) TREFL Sopot typuj Enea Zastal BC Zielona Góra
03.02 (pt) godz.17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 80:91 TREFL Sopot
01.02 (śr) godz.19:30 BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:65 TREFL Sopot
31.01 (wt) godz.16:30 Basket Brno 77:93 TREFL Sopot
28.01 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 74:69 Polski Cukier Start Lublin
21.01 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza 82:91 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 19 15 4 1643:1498 34
2 TREFL SOPOT 19 14 5 1594:1527 33
3 King Szczecin 19 13 6 1616:1545 32
4 BM Stal Ostrów Wielkopolski 18 13 5 1561:1408 31
5 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 10 9 1471:1404 29
6 PGE Spójnia Stargard 18 11 7 1505:1456 29
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 10 9 1575:1559 29
8 Legia Warszawa 18 10 8 1403:1382 28
9 Anwil Włocławek 18 9 9 1464:1420 27
10 MKS Dąbrowa Górnicza 18 8 10 1523:1533 26
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 19 7 12 1539:1599 26
12 Polski Cukier Start Lublin 18 7 11 1410:1497 25
13 Rawlplug Sokół Łańcut 19 6 13 1400:1506 25
14 Tauron GTK Gliwice 18 6 12 1332:1413 24
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19 5 14 1574:1725 24
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 18 4 14 1432:1570 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • Polski Cukier Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia 72:71 (22:16, 14:16, 18:17, 18:22)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80:91 (12:28, 27:23, 17:18, 24:22)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 91:88 (23:15, 11:24, 15:11, 20:19, d: 11:11, d: 11:8)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń 98:88 (18:26, 28:20, 23:21, 29:21)
  • Śląsk Wrocław - King Szczecin 66:78 (27:18, 13:20, 12:21, 14:19)
  • niedziela
  • Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Legia Warszawa
  • MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wielkopolski

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla