Terminarz

Sezon:
05.05 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 84:79
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.05 (pt) g.20:00
AZS Koszalin 63:62 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (wt) g.18:30
TREFL Sopot 87:91
po dogrywce
AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (sob) g.20:00
TREFL Sopot 81:72 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.04 (nd) g.15:00
Energa Czarni Słupsk 79:85
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.19:30
TREFL Sopot 79:69 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.04 (sob) g.15:00
Anwil Włocławek 64:70 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.04 (śr) g.18:15
TREFL Sopot 82:78 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.04 (śr) g.19:30
TREFL Sopot 74:82 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.03 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 59:64 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.03 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 67:69 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.03 (czw) g.18:30
Stelmet Zielona Góra 68:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (nd) g.15:00
ASSECO PROKOM Gdynia 72:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.03 (czw) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 81:86 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (pt) g.19:30
Jezioro Tarnobrzeg 92:78 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 78:65 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.02 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 91:74 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.02 (nd) g.17:30
mecz pucharowy AZS Koszalin 59:64 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.02 (sob) g.17:30
mecz pucharowy PGE Turów Zgorzelec 76:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Anwil Włocławek 72:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 63:83 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.01 (sob) g.16:00
TREFL Sopot 90:59 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (pt) g.19:00
PGE Turów Zgorzelec 77:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.17:45
TREFL Sopot 106:108
po dogrywce
Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.01 (pt) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 54:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.12 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 80:57 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.12 (pt) g.18:00
START Gdynia 56:95 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.12 (sob) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 70:88 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (śr) g.20:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 70:87 Lokomotiw Kubań Krasnodar przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (nd) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 82:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.12 (wt) g.19:30
mecz pucharowy Galatasaray Medical Park Stambuł 103:82 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.19:00
TREFL Sopot 82:73 Siarka Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 77:67 BC Donieck przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.11 (nd) g.17:30
Anwil Włocławek 82:69 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BC Donieck 92:87
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 78:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (śr) g.16:30
mecz pucharowy Lokomotiv Kubań Krasnodar 99:79 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.18:00
Rosa Radom 65:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (śr) g.20:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 65:94 Galatasaray Medical Park Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.11 (nd) g.17:30
TREFL Sopot 80:76 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (sob) g.17:30
Stelmet Zielona Góra 72:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (pon) g.19:00
TREFL Sopot 118:69 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (sob) g.19:00
AZS Koszalin 88:86 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 104:74 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.09 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 87:65 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 69:74 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Końcowa tabela sezonu 2012/2013
1 Stelmet Zielona Góra
2 PGE Turów Zgorzelec
3 AZS Koszalin
4 Anwil Włocławek
5 TREFL SOPOT
6 ASSECO PROKOM GDYNIA
7 Energa Czarni Słupsk
8 Polpharma Starogard Gdański
9 Jezioro Tarnobrzeg
10 Rosa Radom
11 START GDYNIA
12 Kotwica Kołobrzeg
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 0-4
  • o 3. miejsce
  • Anwil Włocłwek - AZS Koszalin 0-2
  • o miejsca 5-8
  • meczów nie rozgrywano, drużyny, które przegrały w pierwszej rundzie play-off, zostały sklasyfikowane na podstawie miejsc zajętych w sezonie zasadniczym
  • miejsca 9-12
  • meczów o te pozycje nie rozgrywano, drużyny zostały sklasyfikowane w kolejności, w której ukończyły drugi etap rozgrywek w grupie 7-12.
  • Z TBL nikt nie spada
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO PROKOM GDYNIA
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Stelmet Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polpharma Starogard Gdański
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Anwil Włocławek
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
AZS Koszalin
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

data meczu: 10.12.2020

Zastal Enea BC Zielona Góra
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Józef Parda 15 37 80%
2. Henryk Gajewski 15 33 80%
3. Karol Zubel 15 33 80%
4. Kazimierz Wróblewski 14 33 78.6%
5. Zygmunt Bębenek 15 32 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »