Terminarz

Sezon:
04.06 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 76:56 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.06 (nd) g.18:00
Rosa Radom 60:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.05 (czw) g.18:30
TREFL Sopot 75:76 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.05 (nd) g.20:00
Stelmet Zielona Góra 86:65 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.05 (czw) g.18:30
TREFL Sopot 71:57 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.05 (wt) g.20:00
TREFL Sopot 69:94 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.05 (sob) g.12:45
Stelmet Zielona Góra 67:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.05 (czw) g.18:30
Stelmet Zielona Góra 79:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.05 (pon) g.20:00
TREFL Sopot 75:74 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.05 (pt) g.19:00
Energa Czarni Słupsk 73:62 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (śr) g.18:15
Energa Czarni Słupsk 69:56 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.05 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 83:75 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.05 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 77:71 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 91:78 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.04 (śr) g.18:00
Rosa Radom 66:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.04 (sob) g.20:00
Stelmet Zielona Góra 93:85 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.04 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 89:94 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.04 (nd) g.18:00
Energa Czarni Słupsk 80:92 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (czw) g.19:00
TREFL Sopot 83:62 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.04 (sob) g.18:00
Anwil Włocławek 78:84 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (śr) g.19:00
TREFL Sopot 73:84 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 88:89
po dogrywce
Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.03 (czw) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 74:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (śr) g.20:00
ASSECO Gdynia 72:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.03 (sob) g.17:00
Rosa Radom 81:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (sob) g.19:00
Śląsk Wrocław 86:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 89:72 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.02 (nd) g.17:00
Kotwica Kołobrzeg 59:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (sob) g.17:00
Polpharma Starogard Gdański 57:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (sob) g.18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg 74:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (śr) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 94:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 77:70 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (sob) g.18:00
AZS Koszalin 65:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 66:85 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.12 (nd) g.20:00
TREFL Sopot 85:74 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.12 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 79:58 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.12 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 87:73 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.12 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 102:75 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.12 (nd) g.20:00
Energa Czarni Słupsk 81:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.11 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 102:80 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Energa Czarni Słupsk 72:66 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 92:66 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.11 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 69:77 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.11 (nd) g.18:00
TREFL Sopot 87:59 Stabill Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (nd) g.20:00
Anwil Włocławek 80:90
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 87:83 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.10 (pon) g.19:00
Stelmet Zielona Góra 90:88
po dogrywce
TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (śr) g.20:00
mecz pucharowy Stelmet Zielona Góra 71:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
1 PGE Turów Zgorzelec
2 Stelmet Zielona Góra
3 TREFL SOPOT
4 Rosa Radom
5 Anwil Włocławek
6 Energa Czarni Słupsk
7 ASSECO GDYNIA
8 AZS Koszalin
9 Śląsk Wrocław
10 Polpharma Starogard Gdański
11 Stabill Jezioro Tarnobrzeg
12 Kotwica Kołobrzeg
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 4-2
  • o 3. miejsce
  • Trefl Sopot - Rosa Radom 2-1
  • miejsca 5-8
  • meczów nie rozgrywano, kolejność po drugiej fazie rozgrywek, drużyny, które odpadły w ćwierćfinale
  • miejsca 9-12
  • kolejność na podstawie tabeli końcowej drugiej fazy rozgrywek grupy 7-12
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
TREFL Sopot
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO Gdynia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
TREFL Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
4
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 08.12.2021 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

38%

39 typowań

x

0%

0 typowań

2

62%

63 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 21 38 66.7%
2. Waldemar Niklas 21 36 61.9%
3. Jacek P. 21 35 66.7%
4. Wojteks 23 21 35 66.7%
5. Jacek Urbanek 21 34 66.7%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »