Trefl Sopot - Arka Gdynia 85:69. Żółto-czarni lepsi w derbach piąty raz z rzędu LIVE!
23 marca 2024
(60 opinii)Terminarz
13.05 (sob)
g.17:30
|
TREFL SOPOT | 75:84 | Śląsk Wrocław | ||||
11.05 (czw)
g.20:00
|
TREFL Sopot | 80:88 | Śląsk Wrocław | ||||
08.05 (pon)
g.20:00
|
Śląsk Wrocław | 87:95 | TREFL Sopot | ||||
06.05 (sob)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 80:73 | TREFL Sopot | ||||
03.05 (śro)
g.17:30
|
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | 83:60 | TREFL Sopot | ||||
30.04 (nd)
g.15:30
|
TREFL Sopot |
75:75
86:91 po dogrywce |
King Szczecin | ||||
23.04 (nd)
g.15:30
|
TREFL Sopot | 73:81 | Anwil Włocławek | ||||
16.04 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 70:80 | Legia Warszawa | ||||
10.04 (pon)
g.17:30
|
Śląsk Wrocław | 71:67 | TREFL Sopot | ||||
05.04 (śro)
g.19:30
|
TREFL Sopot | 98:79 | Tauron GTK Gliwice | ||||
01.04 (sob)
g.17:30
|
Rawlplug Sokół Łańcut | 81:74 | TREFL Sopot | ||||
26.03 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 81:90 | Enea Zastal BC Zielona Góra | LIVE! | |||
18.03 (sob)
g.17:30
|
BM Stal Ostrów Wielkopolski | 79:84 | TREFL Sopot | ||||
11.03 (sob)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 115:83 | SUZUKI ARKA Gdynia | LIVE! | |||
04.03 (sob)
g.17:30
|
PGE Spójnia Stargard | 77:66 | TREFL Sopot | ||||
19.02 (nd)
g.18:00
|
Polski Cukier Start Lublin | 80:91 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
18.02 (sob)
g.19:00
|
Anwil Włocławek | 91:93 | TREFL SOPOT | ||||
17.02 (pt)
g.20:30
|
Śląsk Wrocław | 70:79 | TREFL Sopot | ||||
03.02 (pt)
g.17:30
|
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | 80:91 | TREFL Sopot | ||||
01.02 (śro)
g.19:30
|
BM Stal Ostrów Wielkopolski | 88:65 | TREFL Sopot | ||||
31.01 (wt)
g.16:30
|
Basket Brno | 77:93 | TREFL Sopot | ||||
28.01 (sob)
g.19:30
|
TREFL Sopot | 74:69 | Polski Cukier Start Lublin | ||||
21.01 (sob)
g.15:30
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 82:91 | TREFL Sopot | ||||
17.01 (wt)
g.19:00
|
TREFL Sopot | 89:86 | BC Wolves | ||||
13.01 (pt)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 87:85 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | ||||
09.01 (pon)
g.18:00
|
King Szczecin | 103:79 | TREFL Sopot | ||||
06.01 (pt)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 71:77 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||
28.12 (śro)
g.11:00
|
Valmiera Glass Via | 78:108 | TREFL Sopot | ||||
27.12 (wt)
g.17:00
|
Tartu Ulikool Maks&Moortis | 72:76 | TREFL Sopot | ||||
23.12 (pt)
g.17:30
|
Anwil Włocławek | 80:83 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
15.12 (czw)
g.17:30
|
Legia Warszawa | 79:71 | TREFL Sopot | ||||
11.12 (nd)
g.20:00
|
TREFL Sopot | 74:88 | Śląsk Wrocław | LIVE! | |||
04.12 (nd)
g.13:30
|
TREFL Sopot | 83:68 | Rawlplug Sokół Łańcut | ||||
01.12 (czw)
g.19:00
|
TREFL Sopot | 92:100 | Ironi Ness Ziona | ||||
28.11 (pon)
g.18:00
|
King Szczecin | 81:77 | TREFL Sopot | ||||
23.11 (śro)
g.19:00
|
Enea Zastal BC Zielona Góra | 83:99 | TREFL Sopot | ||||
20.11 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 93:78 | BM Stal Ostrów Wielkopolski | LIVE! | |||
05.11 (sob)
g.20:00
|
SUZUKI ARKA Gdynia | 75:82 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
30.10 (nd)
g.17:30
|
TREFL Sopot | 91:79 | PGE Spójnia Stargard | ||||
19.10 (śro)
g.20:00
|
GTK Gliwice | 82:92 | TREFL Sopot | ||||
15.10 (sob)
g.18:00
|
TREFL Sopot | 90:71 | Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz | ||||
09.10 (nd)
g.19:30
|
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin | 96:75 | TREFL Sopot | ||||
01.10 (sob)
g.19:30
|
TREFL Sopot | 87:73 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
24.09 (sob)
g.17:30
|
Twarde Pierniki Toruń | 79:81 | TREFL Sopot |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | King Szczecin | ||||||
2 | Śląsk Wrocław | ||||||
3 | BM Stal Ostrów Wlkp. | ||||||
4 | Legia Warszawa | ||||||
5 | PGE Spójnia Stargard | ||||||
6 | Grupa Sierleccy Czarni Słupsk | ||||||
7 | Anwil Włocławek | ||||||
8 | Trefl Sopot | ||||||
9 | Enea Zastal BC Zielona Góra | ||||||
10 | Suzuki Arka Gdynia | ||||||
11 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
12 | Rawlplug Sokół Łańcut | ||||||
13 | Polski Cukier Start Lublin | ||||||
14 | Tauron GTK Gliwice | ||||||
15 | Arriva Twarde Pierniki Toruń | ||||||
16 | Enea Abramczyk Astoria |
- o 3. miejsce:
- Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp. 73:85, 88:85
- spadek do Suzuki 1. Ligi: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
- awans z Suzuki 1. Ligi: Dziki Warszawa
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Śląsk Wrocław
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Legia Warszawa
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
King Szczecin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
TREFL SOPOT
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
PGE Spójnia Stargard
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Anwil Włocławek
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
King Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
1 |
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
1 |
Finał | |
---|---|
Śląsk Wrocław
zwycięzca półfinału 1
|
2 |
King Szczecin
zwycięzca półfinału 2
|
4 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla
-
Geoffrey Groselle
ocena
4.50(44 oceny) -
Andy Van Vliet
ocena
3.65(43 oceny) -
Paul Scruggs
ocena
3.63(43 oceny)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 30.03.2024 godz. 15:30
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
:
TREFL Sopot
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Trefla
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Sufcia Jagularownia | 27 | 52 | 66.7% |
2. Rafał Marczyński | 27 | 49 | 70.4% |
3. Łukasz Gawlik | 28 | 49 | 67.9% |
4. Tadeusz Grota | 26 | 48 | 69.2% |
5. Barbara Werner | 28 | 47 | 67.9% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
26 marca 2023, godz. 17:30