Wiadomości

Trenuj runmageddon w Trójmieście

Najnowszy artukuł na ten temat

Pierwszy Runmageddon w parku Reagana

W 2015 roku w Runmageddonie będzie można wystartować aż dwukrotnie w Sopocie. Natomiast już w trzech miejscach w Trójmieście można trenować pod kątem startu w tej imprezie.
W 2015 roku w Runmageddonie będzie można wystartować aż dwukrotnie w Sopocie. Natomiast już w trzech miejscach w Trójmieście można trenować pod kątem startu w tej imprezie. trojmiasto.tv

Sukces tegorocznej edycji Rumageddonu zachęcił organizatorów td rozszerzenia cyklu z czterech do ośmiu imprez. W przyszłym roku będzie można wziąć udział w tej próbie również już dwukrotnie w Sopocie. Aby przygotować się do startu, można regularnie trenować w trzech punktach w Trójmieście.Czy planujesz start w runmageddonie?

mam go już za sobą i zamierzam startować dalej 15%
w Sopocie byłem widzem, ale tak mi się spodobało, że w przyszłym roku wystartuję 12%
brałem już w tym udział, rozczarowałam(em) się i nie będzie kolejnych startów 4%
dziękuję za informację o treningach, wezmę w nich udział i wtedy stwierdzę,czy to coś dla mnie 10%
na razie nie powiem ani tak, ani nie 30%
zdecydowanie to nie dla mnie 29%
zakończona Łącznie głosów: 73
Runmageddon reklamuje się jako ekstremalny bieg z przeszkodami. W tym roku cykl wystartował w kwietniu na Służewcu, a w lipcu odbyła się w Warszawie druga impreza. W minioną sobotę zawody zorganizowano po raz pierwszy poza stolicą. Na sopockim hipodromie 12-kilometrową trasę, na której było 70 przeszkód pokonało 815 zawodników i zawodniczek.

ZOBACZ RELACJĘ Z RUNMAGEDDONU W SOPOCIE

- To chyba najatrakcyjniejsza trasa w Europie. Widzę, że wszyscy startujący i drugie tyle im kibicujących, są zadowoleni - mówił nam Jarosław Bieniecki, dyrektor Runmageddonu.

30 listopada, ponownie w Warszawie, będzie można sprawdzić się z Runmageddonem Hardcore, czyli dystansem 20 kilometrów, na którym będzie co najmniej 50 przeszkód. Deklarowany cel: "kompletnie sponiewierać wariatów, którzy myślą, że dadzą radę. Zrealizujemy te pomysły, które wydawały nam się zbyt ekstremalne na pozostałe edycje".

Jednak organizatorzy nie zamierzają iść wyłącznie w stronę coraz większych wyzwań. Wręcz przeciwnie. W przyszłym roku cykl ma zostać tak rozszerzany, aby był bardziej zróżnicowany, by zachęcić do startu nowych adeptów. Jeśli te plany się powiodą to w 2015 roku w runmageddonach ma wziąć udział ponad 10 tysięcy osób.

W TYCH MIEJSCACH PRZYGOTUJESZ SIĘ DO RUNMAGEDDONU 2015

- Z całą pewnością nie zabraknie nam wyobraźni w przygotowywaniu nowych, ciekawych przeszkód, których pokonywanie przysporzy zawodnikom wielu ekstremalnych wrażeń. Nasze zawody to doskonała propozycja dla znudzonych biegami ulicznymi oraz fanów dobrej zabawy, której celem jest nietypowy, ekstremalny wysiłek. Do startu zachęcamy każdego, kto lubi sprawdzać granice swoich możliwości. Po liczbie zawodników biorących udział w kolejnych edycjach naszej zabawy widzimy, że coraz więcej osób poszukuje mocnych wrażeń, jakie oferuje ekstremalny wysiłek fizyczny - dodaje dyrektor Bieniecki.

W Polsce działa już kilkanaście punktów, w których można trenować pod kątem startu w przyszłorocznym cyklu. W Trójmieście w soboty o godzinie 9 do Sopotu zaprasza Nordcity Kettlebell Crew. Natomiast w Gdyni zajęcia organizuje Crow w środy o 19, a w Parku Linowym można ćwiczyć od poniedziałku do piątku o godz. 8 i 20.

W przygotowaniach dominuje bieganie połączone z takimi elementami jak: wchodzenie na linę, czołganie się, skoki przez przeszkody oraz podciąganie.

W 2015 roku w Sopocie odbędą się dwie z ośmiu planowanych imprez. 11 kwietnia rywalizacja odbędzie się na "sprinterskim dystansie" - 6 km i około 30 przeszkód. Na dwukrotnie dłuższej trasie runmageddon wróci na Hipodrom we wrześniu.

Ponadto w kalendarzu znajdą się zawody w: Warszawie (maj, lipiec, listopad), w Karkonoszach (czerwiec), Beskidach (sierpień) oraz Krakowie (październik).

Zobacz jak walczono w ekstremalnym biegu z przeszkodami w Sopocie.

Opinie (15) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane