Wiadomości

Triumfatorzy siatkówki plażowej z MOSiR Gdańsk

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Jan Karasiński i Andrzej Gut wygrali wszystkie turnieje plażowe podczas tegorocznego lata z MOSiR Gdańsk oraz oczywiście triumfowali w klasyfikacji generalnej z maksymalną liczbą punktów! Ostatnie zawody przy molo w Brzeźnie rozstrzygnęły o kolejności na dalszych stopniach podium. Rywalizacji patronował Portal trojmiasto.pl.To był istny maraton. Nie było mowy o żadnym przypadku. Przed półfinałami każda z par musiała rozegrać aż po siedem meczów! Krasiński i Gut raz jeszcze nie pozwolili się rywalom nawet zbliżyć do siebie. W półfinale pokonali Sebastiana Hoppę i Macieja Konkola 21:12, a w finale jeszcze wyżej (21:10) zwyciężyli Oskara Janiszewskiego i Dawida Wojciechowskiego.

Klasyfikacja końcowa cyklu:
1. Jan Krasiński/Andrzej Gut - 28 punktów!
2. Maciej Konkol/Sebastian Hoppa - 13
3. Szymon Pietrzak/Maciej Mruk - 12

- Dla najlepszych par przewidziane zostały nagrody ufundowane przez MOSiR w Gdańsku. Młodzi siatkarze otrzymali profesjonalne piłki do gry w siatkówkę plażową firmy Mikasa oraz pamiątkowe medale - podkreśla współorganizator Grzegorz Pawelec.

W sierpnia na plaży w Brzeźnie przewidziano jeszcze rozgrywki siatkówki w kategorii otwartej w ramach XII Grand Prix Gdańska. Turnieje odbędą się 10 oraz 24 sierpnia. Na najlepszych czeka pula nagród do podziału w wysokości 5000 zł! Zapisy do turnieju tradycyjnie przed imprezą po prawej stronie molo od godziny 9.00. Pierwsze mecze o godzinie 10.00.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane