Trwa czarna passa w Młodej Ekstraklasie

7 listopada 2011 (artykuł sprzed 12 lat)
Deleu nie pomógł w osiągnięciu dobrego wyniku. Deleu nie pomógł w osiągnięciu dobrego wyniku.

Piłkarze Lechii przegrali szósty mecz z rzędu w Młodej Ekstraklasie. Gdańszczanie, choć zostali wzmocnieni Sebastianem Małkowskim, Deleu i Kamilem Poźniakiem, ulegli na wyjeździe Widzewowi Łódź 0:3 (0:2). Biało-zieloni kończyli pojedynek w dziewiątkę

.

Sebastian Ceglarz 21, 38 (karny), Daniel Dybiec 50

LECHIA: Małkowski - Deleu, Rzepnikowski, Powszuk, Pujdak (67 Korzępa) - Gac, Frankowski, Poźniak (67 Kamiński) - Błażewicz, Dałek (77 Dawidowicz), Kujtkowski

Gdańszczanie ostatnie punkty w Młodej Ekstraklasie zdobyli 24 września, gdy wygrali u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2. W Łodzi doznali już szóstej z rzędu porażki i to mimo wzmocnienia drużyny trzema piłkarzami, którzy niedawno byli jeszcze podstawowymi w pierwszej drużynie Lechii.

Biało-zielonych pogrążył Sebastian Ceglarz. Łódzki obrońca strzelił dwa gole, mimo że we wcześniejszych 41 meczach, które rozegrał w Młodej Ekstraklasie ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Gdańszczanie mecz kończyli w dziewiątkę. Już w 40. minucie boisko po drugiej żółtej kartce opuścił 16-letni Przemysław Frankowski, a w ostatniej minucie po faulu taktycznym arbiter od razu czerwoną kartkę pokazał 17-letniemu Pawłowi Rzepnikowskiemu.

Jako że w Młodej Ekstraklasie nie ma zawieszenia rozgrywek na czas przerwy na reprezentacje już 13 listopada Lechię czeka kolejny mecz. Na ostatni tegoroczny wyjazd podopieczni Radosława Gaca udadzą się do Białegostoku. O godzinie 11.00 zagrają z Jagiellonią i będzie to już spotkanie rundy rewanżowej. W Gdańsku wygrali rywale 3:1.

Pozostałe wyniki:
GKS Bełchatów - Korona Kielce 2:2 (1:1), Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (1:0), Lech Poznań - Polonia Warszawa 3:1 (1:0), Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 3:3 (1:1), Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 2:0 (0:0), Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3:4 (1:1), Wisła Kraków - Cracovia 2:1 (1:0).

przegrywają wszędzie i ze wszystkimi!!!

• 70 4

• nie tłumaczę, ale grają najmłodszym składem w Młodej E.

• 6 27

• do tego wyzej (1)

no Deleu Małkowski i Poźniak to najmłodsi

• 24 2

• to tylko trzech piłkarzy

Małkowski 24 lata Poźniak 22 to też nie dużo a reszta?Młodziany straszne. ME Lechii spełnia cel treningowy niema sensu wprowadzać starszych zawodników do tej drużyny.POZA TYM weźcie pod uwagę, że Lechia jako bodaj jedyna drużyna w ekstraklasie ma drużynę rezerw grającą w III lidze i to właśnie ta drużyna jest wyżej w hierarchii klubowej od MESY.

• 5 4

• Co za padaka

buhahahahahahahahhah

• 20 4

• Młoda Ekstraklasa

jest po to, by trenować swoje umiejętności, ćwiczyć konkretne zagrania, elementy strategii i tp. Nie wynik spotkania jest najważniejszy, tylko indywidualny rozówj młodych graczy!!!!!!!!!

• 14 12

• BRAWO KUCHAR JESTES WIELKI ---POWOLNY ROZKLAD LECHII-----!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 26 2

• No skąd ma ten biedny Kafar brać grajków skoro w drugim zespole takie .. grają (1)

Weźcie juniorów starszych zamiast tych panienek!

• 14 1

• TO JEST TRZECI ZESPÓŁ

a gra z drugimi zespołami innych klubów!! Dlatego mnie kompletnie nie ruszają wyniki MESY, ważne że młodziaki ogrywają się z lepszymi od siebie.