Wiadomości

Turniej fanklubów Lechii

Na hali sportowej przy ul. Kościuszki odbył się w sobotę pierwszy turniej halowej piłki nożnej fanklubów Lechii Gdańsk. Historyczny tryumf w imprezie organizowanej przez Stowarzyszenie Lechiści odnieśli kibice biało-zielonych z Malborka pokonując po bardzo zaciętym spotkaniu ekipę z Pruszcza Gdańskiego 2:1. Na trzecim miejscu uplasował się fanklub z Łęgowa, pewnie wygrywając w małym finale z gospodarzami zawodów 4:1.W konfrontacji wzięło udział w sumie piętnaście drużyn, które sympatyzują z klubem przy Traugutta. Rywalizacja toczyła się w czterech grupach systemem "każdy z każdym". Do fazy finałowej awansowało osiem najlepszych ekip (Łęgowo, Sierakowice, Malbork, Gdańsk I, Pruszcz Gd., Pelplin, Chojnice, Gdańsk III), które zmierzyły się systemem pucharowym.

Na zakończenie imprezy reprezentacja kibiców spotkała się z działaczami drugoligowego klubu. W składzie OSP Lechii Gdańsk nie zabrakło m.in. dyrektora sportowego Radosława Michalskiego, trenera bramkarzy Dariusza Gładysia oraz obecnego skauta biało-zielonych, byłego zawodnika drużyny Roberta Sierpińskiego. Ostatecznie rzuty karne (w meczu 7:7) zadecydowały o zwycięstwie przedstawicieli Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego.

Opinie (12) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane