- 1 Arka zabrała głos ws. obniżenia pensji (66 opinii)
- 2 Mandziara: Z Lechią łączą mnie rozliczenia (50 opinii)
- 3 Lechia: samochody, prezentacja, skaut (63 opinie)
- 4 Prezesi KGS Arki i Trefla o ew. transferach (4 opinie)
- 5 Gdańsk zabiega o Grand Prix na żużlu (91 opinii)
- 6 Będzie programistą, marzy o medalu IO (4 opinie)
Twierdza zdobyta, tytuł obroniony!!!
Energa Wybrzeże Gdańsk
Mecz rozpoczął się od falowych ataków gospodarzy, których impet sprawił, że w 10 min. nasi zawodnicy przegrywali już 0:6. W tym momencie wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty. Zdenerwowany trener Waszkiewicz zdecydował się na zmianę bramkarza. Bezradnego Sebastiana Suchowicza zastąpił Marcin Głębocki. Mimo to piłkarze Wybrzeża do końca pierwszej połowy nie potrafili zbliżyć się do Orlenu na mniej niż trzy bramki. Ta część spotkania zakończyła się wyraźnym prowadzeniem gospodarzy 11:8.
Słowa, które nasi zawodnicy usłyszeli w przerwie od swojego trenera nie nadają się raczej do cytowania tutaj, ale najważniejsze, że okazały się skuteczne. Działanie tych słów piłkarze Orlenu zapamiętają zapewne na długo.
Dość powiedzieć, że niesamowicie zmotywowani gdańszczanie w ciągu 10 minut drugiej połowy spotkania wyszli na prowadzenie 17:14. W pewnym momencie prowadzili nawet przewagą pięciu bramek. Kontrowersyjne decyzje sędziów, osłabiające nasz zespół, sprawiły, że gospodarzom udało się na 3 min. przed końcem meczu zniwelować przewagę Wybrzeża do jednej bramki. Niezwykle nerwową końcówkę lepiej wytrzymali zawodnicy DGT, którzy nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa. Tym sposobem Wybrzeże po raz drugi z rzędu zdobyło tytuł mistrzowski, po raz drugi pod wodzą Daniela Waszkiewicza, który po meczu utonął w objęciach swoich zawodników.
Wojciech Lesner
Kluby sportowe
Opinie (5)
-
2001-05-12 21:37
mistrzem polski są ch***
kontrowersyjne decyzje sędziów to pomogły wam tylko zdobyć mistrzostwo wy w******* k*****
/* zmodyfikowane przez Administratora/- 0 0
-
2001-05-12 22:48
Brawo,brawo, po trzykroć brawo!!
Brawo Wybrzeże!!Zwyciężył sport i piłka ręczna.Zespół, który rozgrywa taki mecz w hali rywala, w ostatniej kolejce, po słabym początku(0:6) i który potarfi mecz ten wygrać zasługuje na miano mistrza kraju.Gratuluję!
- 0 0
-
2001-05-13 08:33
Gratulacje
Serdeczne gratulacje od Zarządu Klubu Sportowego Meduza w Gdańsku
- 0 0
-
2001-05-13 20:39
Do wypowiedzi poprzedzajacej
co za ograniczony człowiek GKS jest mistrzem i koniec Płock jest poprostu za cienki na mistrza
- 0 0
-
2001-05-16 18:58
odpowiedź
ograniczony to sam jesteś a petra i tak zdobędzie mistrza, gdyby wybżerze teraz nie wygralo to byście mieli koniec piłki ręcznej w gdańsku
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.