Tychy o jedno zwycięstwo od półfinałów

Stoczniowiec Gdańsk

Wprowadzenie biletów najwyraźniej sprawiło, że publiczności w sobotę w "Olivii" było mniej niż w piątek, ale nadal doping około 3,5 tysiąca kibiców i własny lód były atutami hokeistów Stoczniowca w walce z GKS Tychy. Niestety, gdańszczanie przegrali 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). Tym samym rywali dzieli już tylko jedno zwycięstwo od awansu do półfinałów, a kolejny mecz odbędzie się we wtorek na Śląsku. W najlepszej czwórce play-off jest już Comarch Cracovia.

Odrobny; Smeja - Kabat, Skrzypkowski - Maciejewski, Kostecki - Mat.Rompkowski, Kwieciński; Skutchan - Janecka - Steber, Chmielewski - Wróbel - Drzewiecki, Jankowski - Ziółkowski - Mac. Rompkowski, Strużyk - Marzec - Wróblewski.
0:2

GKS Tychy

Sobecki; Gonera - Gwiżdż, Sokół - Jakes, Kotlorz - Csorich, Śmiełowski - Mejka; Vitek - Parzyszek - Paciga, Bagiński - Simiczek - Woźnica, Galant - Garbocz - Krzak, Banachewicz - Gurazda - Witecki.
    [ICO]Bramki:
    • 20' Woźnica

127 typowań

0'
    Na trybunach około 3500 widzów.
    1'
    Gdańszczanie ruszyli do ofensywy od pierwszej akcji meczu.
    1'
    Rywale starają się, podobnie jak wczoraj wysoko atakować gdańszczan.
    2'
    Niefrasobliwość w wybijaniu krążka spowodowałam groźną sytuację pod bramką Odrobnego, na szczęście gdanszczanie naprawili błąd
    3'
    Wróblewski przedarł się w tercję gości jednak nie stworzył poważniejszego zagrożenia.
    4'
    Parzyszek zagrywał przed bramkę ale nikt nie doszedł do podania.
    6'
    Wróbel przejął krążek w strefie środkowej oddał strzał z daleka ale Sobecki obronił.
    7'
    Krążek po uderzeniu Stebera mija minimalnie słupek bramki GKS
    8'
    Dwa z rżedu uwolnienia pod bramka tyską, jednak gdańszczanie przegrywają "bulik".
    9'
    Mecz wolniejszy niż piątkowy, obydwie ekipy czekają na błędy rywali.
    9'
    Tyszanie zamknęli gdańszczan w ich tercji ale gospodarzom udało się w końcu wybić krążek.
    10'
    Witecki po starciu pod bandą pada na lód i sędzia przerywa grę.
    [ICO]
    11'
    Csorich (GKS Tychy) ukarany karą 2 minutową. Za spowodowanie upadku przeciwnika.
    12'
    Mat.Rompkowski z daleka ale Sobecki odbija krążek.
    13'
    Skutchan prosto w Sobeckiego
    14'
    Tym razem akcja po przeciwnej stronie, groźnie strzelał Kotlorz.
    15'
    Woźnica z bliska strzelał broni wypadem Odrobny
    17'
    Dwa strzały pod rząd Chmielewskiego ale minimalnie niecelne
    18'
    Wróblewski z dystansu ale niecelnie Wcześniej krążek zostawił mu Skutchan.
    [ICO]
    18'
    Janecka (Stoczniowiec Gdańsk) ukarany karą 2 minutową. Za spowodowanie upadku przeciwnika.
    [ICO]
    20'
    [0:1] Gol dla zespołu GKS Tychy Strzelcem bramki został Woźnica as. Jakes, Krzak. Jakes uderzył z daleka krążek wpadł do bramki pod Odrobnym.
    20'
    Koniec pierwszej tercji Stoczniowiec - GKS Tychy 0:1
    21'
    Rozpoczynamy drugą tercję.
    22'
    Początek z lekkim wskazaniem na gości.
    23'
    Steber wyszedł z kontrą z własnej tercji, znalazł się sam na sam z Sobeckim i nie strzelił.
    24'
    Marzec w ostatniej chwili wybija krążek sprzed pustej bramki gdańskiej.
    25'
    Kontra GKS-u ale Odrobny mrozi krążek
    [ICO]
    25.30'
    [0:2] Gol dla zespołu GKS Tychy Strzelcem bramki został Simiczek, as. Woźnica, Bagiński. Woźnica strzelał, Odrobny odbił krążek jednak dopadł do niego Simicek i strzelił do siatki
    27'
    Gdańszczanie przyspieszyli ale grają niedokładnie
    29'
    Tyszanie zamknęli gdańszczan po raz kolejny w ich tercji.
    30'
    Strzał spod niebieskiej Kosteckiego obok bramki gości.
    31'
    Nie miał kto dobić krążka toczącego sie przed bramką GKS-u.
    32'
    Goście grają coraz szybciej w bramce uwija się Odrobny.
    34'
    Szansa na szybki atak gospodarzy jednak sędziowie odgwizdują spalony.
    [ICO]
    35'
    Gwiżdż (GKS Tychy) ukarany karą 2 minutową. Za atak kijem trzymanym oburącz.
    36'
    Skutchan czekał na krążek przed postą bramką ale nikt go nie zauważył.
    37'
    Goście przetrzymali okres gry w osłabieniu.
    37'
    Kabat w gąszcz przed bramką GKS ale obrońcy gości wybijają.
    [ICO]
    37'
    Paciga (GKS Tychy) ukarany karą 2 minutową. Za zahaczanie.
    39'
    Goście dobrze bronią się w osłabieniu
    [ICO]
    40'
    Strużyk (Stoczniowiec Gdańsk) ukarany karą 2 minutową za atak łokciem.
    40'
    W ostatnich sekundach drugiej tercji gdańszczanie zaatakowali raz jeszcze, niestety ich strzały minęły bramkę.
    40'
    Koniec drugiej tercji. Stoczniowiec - GKS Tychy 0:2.
    41'
    Rozpoczynamy trzecią tercję
    42'
    Tychy zaatakowały mocno w przewadze gdańszczanie znów w opałach.
    [ICO]
    43'
    Gwiżdż (GKS Tychy) ukarany karą 2 minutową.
    43'
    Gospodarze mają problemy z wjechaniem w tercję gości.
    45'
    Steber stał metr przed bramkarzem a 2 metry przed bramką i nie atakowany przez nikogo trafił w Sobeckiego.
    45'
    Groźnie pod bramką gdańska Drzewiecki stracił krążek na niebieskiej i sprokurował groxny atak.
    47'
    Jankowski z połowy tercji gości ale Sobecki broni.
    47'
    Czas ucieka a gdańszczanom brakuje koncepcji na to jak zaatakować gości.
    48'
    Gdańszczanie nie strzelili bramki nawet atakując w trójkę bramkarza gości zabrakło ogo kto zdecydowałby się na strzał do bramki.
    50'
    Trener Tadeusz Obłój skrócił skład ale gdańscy hokeiści nadal są nieskuteczni.
    52'
    Akcja GKS-u ale Galant spalił
    52'
    Akcja znów wraca pod bramkę gdańską - uwolnienie.
    52'
    Skutchan chciał pojechać sam ale sędzia odgwizdał uwolnienie.
    54'
    Gdańszczanie jak od ściany odbijają sie od obrońców gości.
    55'
    Spięcie na lodzie Smei z Galantem
    [ICO]
    55'
    Smeja (Stoczniowiec Gdańsk) ukarany karą 2 + 2 min. za ostrość.
    [ICO]
    55'
    Galant (GKS Tychy) ukarany karą 2 + 2 min. za ostrość.
    57'
    Znów zamieszanie pod bramka tyską ale nie ma kto dobić krążka
    59'
    Gdańszczanie jeszcze raz atakują ale nic z tego nie wychodzi
    60'
    Tychy znów bronią zaciekle
    60'
    Maciej Rompkowski strzela ale Sobecki zatrzymuje krążek pod ręką.
    60'
    Czas dla Stoczniowca.
    60'
    Gdańszczanie wycofali bramkarza
    60'
    GKS wybija krążek w własnej tercji
    [ICO]
    60'
    Mac. Rompkowski (Stoczniowiec Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
    60'
    Koniec meczu Stoczniowiec Gdańsk - GKS Tychy 0:2

opinie kibiców w trakcie relacji (90)

Wyniki pozostałych sobotnich meczów play-off o miejsca 1-8:: Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia Kraków 2:10 (2:2, 0:3, 0:5)
    Podhale Nowy Targ - Aksam Unia Oświęcim 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
    Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

• 16 12

• niestety kibice nie... chamskie zachowanie na koniec meczu skreśliło moje dobre zdania na ich temat (2)

można przegrać z klasą, ale przekleństwa i opluwanie zawodników tylko pokazuje niski poziom i zawodników i kibiców... szkoda

• 10 12

• Racja. (1)

Skoro nie potrafimy pobić ich na lodzie, to nie znaczy, że możemy ich opluć i obrzucić skarpetami po meczu. Ci którzy mają takie pomysły, "robią koło pupy" nie tylko sobie, innym kibicom, ale przede wszystkim klubowi i zawodnikom których teraz będą opluwać w Tychach

• koniec podniety (1)

wielkie hurra po zwycięstwie w Tychach i powrót na ziemię.
      Brak jeszcze doświadczenia i to wyraźnie było widać. Czasem nie wiedzieli co mają chłopaki robić na lodzie.
      pograją razem 2-3 sezony jeszcze i będzie dużo lepiej, chyba że najlepsi odejdą

• 30 4

• Wielki znawco!

Za 2-3 sezony, młode talenty odejdą, zostani Ci, którzy nie wyróżniają się grą i Stocznia dalej będzie ta drużyną ocierającą się o medale. Czyt. np Chmielewski przy pierwszej okazji, pojedzie do Tych/Krakowa. Patrz- Rzeszutko,Urbanowicz,Bagiś i jeszcze wiele,niestety bardzo wiele innych zdolnych chłopaków...

• 6 0

• Dzis Stocznia grała cieniutko... (3)

Kompletna tragedia. Nic nie wychodziło. Nic się nie kleiło. Zmarnowane kilka 100% sytuacji (2 x Steber dał ciała okrutnie).
      Przegrali zasłużenie.
      Nie ma się co oszukiwać.
      Stocznia gra tak, jakie miejsce miała w tabeli po sezonie zasadniczym.

• 24 3

• dlaczego dal ciala? (1)

W pierwszej sytuacji Sobecki obronil - akcja byla ekstra...przy drugiej mogl troche uspokoic, to fakt, ale przynajmniej oddal strzal :)

• niestety

brawo nie marnowali szans a bramkarz wiedzial co robi..

• 2 0

• Nie załamywać się ,tylko grac do końca ! (1)

Prawdziwych kibiców na dobre i złe będziecie mieli ZAWSZE ! a intrnetowymi ...... nie zawracać sobie .......

• 33 2

• Jeszcze się chłopaki odegrają! wierze w to :-)

• 6 4

• jeszcze im skopiemy cztery litery

wyszło zmęczenie, brak doświadczenia i brak przedsezonowych przygotowań, naszym wyraźnie brakowało już sił by gryźć lód jak wczoraj. w sporcie nie ma cudów, mysle ze w przyszlym sezonie trener spokojnie przygotuje chłopaków, a cieżka praca zaowocuje miejmy nadzieje medalem :). A póki co dalej trzeba walczyć bo krążek ciągle w grze.

• 21 2

• Frustraci z netu mają chwile radości w swoim nieudanym życiu hahaha

• 10 8

• więcej minusów g*....ze!prawdę nalezy nazywać po imieniu

• 1 0

• .......... Z TYCH MAJA LEPSZA KONDYCJE! (1)

KOMPROMITACJA!

• 9 6

• Nie da się ukryć bezradności zawodników, zbyt schematyczna gra.

• 4 0

• A ja dalej swoje... (6)

Panie Trenerze, jesli Pan bedzie wystawial Artura na przewagi to chlopaki nigdy nie zaloza zamka! Czy to naprawde tak trudno zauwazyc, ze Artur ma problemy z jazda na lyzwach, przyjeciem krazka, a co dopiero ze strzalem z niebieskiej? Jesli Pan tego nie widzi, to ja zapraszam do mnie na sektor i razem przeanalizujemy jego gre...za kazdego fafluna placi Pan stowke dla chlopakow na kije...Po jednej rundzie wszyscy beda grali najlepszymi rurami CCMa :)

• 32 2

• Apropo kijow to chyba te ktore dostali w Tychach im nieleza bo cos czesto gubia krazek. Amatorzy maja lepsze prowadzenie.
        Janecka, Drzewiecki, Rompkowski - przynajmniej dwukrotnie tracili krazek na rzecz rywali po "niewymuszonych bledach"

• 4 0

• (4)

Śmigło chłopie daj już sobie spokój z Kostkiem, jak nie masz okularów udaj się do Vision Expres powołaj się na mnie i po zakupie przyjrzyj się zawodnikowi z nr 29, który dzisiaj pokazał charakter po kontakcie z juniorem z Tychów

• 1 8

• i co pozniej mam zrobic?

...z tym zawodnikiem nr 29?
          Bo z tym 22 to wiem...:)

• 4 2

• Fakt! (2)

Smeja zlapal kare bo poprzepychal sie z Galantem.
          Ani mu nie wylozyl buly ani nie wywalczyl gry w przewadze cwaniactwem za to oslabil zespol i dostal po buzi od dzeciaka

• 4 1

• (1)

a co miał zrobić porozwalać sobie pięści

• 1 0

• albo nie lapac kary albo wylutowac tyskiemu solidnie

• 1 1

24.01 (nd) godz.18:00 Tauron Podhale Nowy Targ typuj bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
    29.01 (pt) godz.18:30 STOCZNIOWIEC Gdańsk typuj bez publiczności Comarch Cracovia
    31.01 (nd) godz.17:00 Energa Toruń typuj bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
    02.02 (wt) godz.18:30 STOCZNIOWIEC Gdańsk typuj GKS Katowice
    05.02 (pt) godz.18:30 STOCZNIOWIEC Gdańsk typuj Zagłębie Sosnowiec
    17.01 (nd) godz.13:00 JKH GKS Jastrzębie 4:2 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
    15.01 (pt) godz.18:00 Re-Plast Unia Oświęcim 3:1 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
    10.01 (nd) godz.17:00 STOCZNIOWIEC Gdańsk 0:2 bez publiczności GKS Tychy LIVE!
    08.01 (pt) godz.18:00 Ciarko STS Sanok 2:1 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk
    06.01 (śr) godz.19:00 Zagłębie Sosnowiec 5:2 bez publiczności STOCZNIOWIEC Gdańsk

10 STOCZNIOWIEC GDAŃSK 29 2 0 0 27 34:145 6

W sezonie zasadniczym każda drużyna rozegra po 36 spotkań. Najlepsze ósemka awansuje do play-off. Zespołu z miejsc 9 i 10 kończą sezon. Nikt nie spada.