Arka przegrała z Wigrami 0:2

26 sierpnia 2015 (artykuł sprzed 8 lat)

Hieronim Zoch (z lewej), były bramkarz Arki, który obecnie strzeże bramki Wigier, nie dał się pokonać Rashidowi Yussuffowi (w środku) i Marcusowi nawet w pojedynkach sam na sam. Hieronim Zoch (z lewej), były bramkarz Arki, który obecnie strzeże bramki Wigier, nie dał się pokonać Rashidowi Yussuffowi (w środku) i Marcusowi nawet w pojedynkach sam na sam.

Piłkarze Arki przegrali z Wigrami Suwałki 0:2 (0:0). W Gdyni nie mogło być innego rozstrzygnięcia, skoro gospodarze nie potrafili wykorzystać dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem, a na pierwszy celny strzał tego dnia zdobyli się dopiero w 66. minucie. Goście z zimną krwią wypunktowali żółto-niebieskich po przerwie.

13 Jałocha - 32 Stolc, 29 Marcjanik, 3 Sobieraj, 23 Warcholak - 7 Renusz, 14 Nalepa, 6 Łukasiewicz, 21 Yussuff - 8 Marcus - 11 Siemaszko
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Bednarek (Koszalin) oraz Arys, Bojaryn
Widzów: 4137
30 Zoch - 23 Bartkowski, 33 Jarzębowski, 4 Karankiewicz, 3 Bogusz - 16 Rafalskis, 18 Kalinkowski - 11 Moneta, 20 Tarnowski, 27 Żebrowski - 10 Makaradze
  • 52' 14 Nalepa Zmiany 28 Tomasiewicz
  • 57' 7 Renusz Zmiany 9 Abbott
  • 78' 21 Yussuff Zmiany 25 Wojowski
  • 8' 16 Rafalskis Zmiany 6 Ruszkul
  • 57' 10 Makaradze Zmiany 28 Adamek
  • 81' 11 Moneta Zmiany 14 Biel
  • 56' Bartkowski karny
  • 71' Adamek
  • 24' Nalepa
  • 67' Warcholak
  • 86' Abbott
  • 90' Marcus
  • 60' Karankiewicz
  • 70' Bogusz
  • 90' Ruszkul

TRENERZY PO MECZU
Grzegorz Niciński Grzegorz Niciński
GRZEGORZ NICIŃSKI (Arka Gdynia):
Co z tego, że dominowaliśmy i mieliśmy mnóstwo sytuacji jak dwa nasze błędy sprawiły, że przegrywamy 0:2. Najpierw Michał Renusz, wiedział że jest w polu karnym, a mimo to w narożniku sfaulował zawodnika. Potem po błędzie Krzyśka Sobieraja poszła klasyczna kontra...

Nie ukrywam, że po meczu w Sosnowcu mieliśmy dylemat, czy na środku obrony zostawić Alana czy Sobieraja. Obaj popełnili sporo błędów w tamtym spotkaniu. Wybór padł na naszego kapitana. Oczywiście popełnił błąd także dzisiaj i zobaczymy co będzie dalej ze składem tej formacji. Natomiast uważam, że Przemek Stolc na prawej stronie obrony zagrał dobre zawody i pozytywnie zastąpił Tadka Sochę.

Pretensje możemy mieć do siebie także za pierwszą połowę. Zespół klasowy powinien strzelić gole z tych sytuacji, które sobie wypracowaliśmy. Za dużo było nieskuteczności. Z tego powodu nie da się wygrać takiego meczu, gdy po drugiej stronie jest dobrze zorganizowana drużyna, która tak jak Wigry czeka na swoje szanse, a my im prokurujemy takie okazje.

Dążyliśmy do uzyskania dobrego wyniku do końca. Chcieliśmy zdobyć chociażby punkt. Były dośrodkowania, były jakieś akcje. Oczywiście było to czasem nieudolne. Ale chłopakom nie mogę odmówić ambicji. Starali się i w tym względzie będę ich bronić. Nie możemy odmówić zawodnikom tego, że bardzo chcieli. Grali bardzo zmotywowani.

Niestety, nadziewaliśmy się na kontry. W nasze poczynania wkradła się niefrasobliwość. Zostaliśmy klasycznie wypunktowani. Wigry wyprowadziły dwa ciosy i skończyło się to dla nas bardzo źle.

Koncepcja na grę była. Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Dużo było walki i my ją wygrywaliśmy. Antek Łukasiewicz w powietrzu bardzo dobrze się spisywał. Uważam, że dobrze wypadł i tę drużynę ciągnął. Pod względem walki, zaangażowania nie widzę problemu.

Za trzy dni jest kolejny mecz. Na Kluczbork musimy wyjść jeszcze z większą mobilizacją i podwojoną agresją, chęcią zwycięstwa. Zdobycie trzech punktów w sobotę jest teraz dla nas najważniejsze. Chcemy się zrehabilitować.

Tak kibice Arki Gdynia "podziękowali" piłkarzom po porażce z Wigrami Suwałki.

Zbigniew Kaczmarek Zbigniew Kaczmarek
ZBIGNIEW KACZMAREK (Wigry Suwałki):
Na pewno jesteśmy zadowoleni. Udało nam się zdobyć 3 punkty na bardzo trudnym terenie. Uważam, że Arka zagrała z dużą agresywnością i determinacją. Stąd w pierwszych minutach mieliśmy bardzo duże problemy. Daliśmy się zaskoczyć. Nie potrafiliśmy opanować gry i rzeczywiście pod naszą bramką było gorąco.

Liczyliśmy się z tym. Arka to silna drużyna, z dużym potencjałem. Znaleźliśmy jednak sposób, aby ją pokonać. Gratuluję mojemu zespołowi, że mimo trudnych minut, które Arka nam zgotowało, udało się wyjść z tej opresji i zdobyć 3 punkty.

Z biegiem czasu graliśmy coraz lepiej, potrafiliśmy się "odgryzać". Na początku drugiej połowy udało się nam otworzyć wynik i później jeszcze go poprawić. Z tego bardzo się cieszymy. Zagraliśmy bardzo skutecznie.

Po tym meczu awansowaliśmy na pozycję lidera, ale naszym głównym celem na ten sezon jest przede wszystkim poprawa miejsca, które zajęliśmy w poprzednich rozgrywkach. Jako beniaminek zdobyliśmy 9. pozycję, co uważam za ogromny sukces dla naszego klubu. Teraz chcemy grać w górnej połówce tabeli.

W przerwie Arka podziękowała za lata gry w żółto-niebieskich barwach Bartoszowi Ławie.

Po porażce z Zagłębiem w Sosnowcu 2:4 trener Niciński zdecydował się wprowadzić do "11" trzech nowych piłkarzy: Stolca (ARKA) i Marcjanika (ARKA) do obrony oraz Yussuffa (ARKA) na skrzydle. Dwaj kolejni zawodnicy: Marcus (ARKA) i Siemaszko (ARKA) zagrają na innych pozycjach niż w poprzedniej kolejce

SPRAWDŹ, JAK WCZEŚNIEJ REAGOWALI TRENERZY PO MECZACH, W KTÓRYCH ARKA STRACIŁA CZTERY GOLE
Na ławkę zostali odesłani: 9 Abbott, 33 Fialho i 2 Socha. Ponadto w rezerwie pozostają: 24 Miszczuk, 15 Mosiejko, 25 Wojowski, 28 Tomasiewicz
GRZEGORZ NICIŃSKI: WIERZĘ, ŻE OD MECZU Z WIGRAMI ZŁAPIEMY SERIĘ ZWYCIĘSTW
w "11" Wigier dwaj byli piłkarze Arki: Zoch (WIGRY) i Jarzębowski (WIGRY), a trenerem gości jest były szkoleniowiec gdynian - Kaczmarek
w rezerwie Wigier pozostają: 1 Salik, 6 Ruszkul, 8 Atanacković, 14 Biel, 19 Wichtowski, 25 Gąska, 28 Adamek
pod stadionem wzmożone siły policyjne, na czas przemarszu kibiców gości zamknięte niektóre ulice dojazdowe do stadionu
w sektorze gości ma zasiąść 67 osób
frekwencję podamy, gdy otrzymamy oficjalne dane w tym względzie, co zazwyczaj ma miejsce na tym stadionie w drugiej połowie, na razie nie ma zbyt wielu kibiców
na trybunie honorowej kilku przedstawicieli innych klubów, są m.in. byli reprezentanci Polski: Andrzej Juskowiak, obecnie prezes AP LG i Jacek Zieliński, dyrektor sportowy Wigier
w środku boiska jeszcze włączono zraszacze, wzdłuż linii bocznej przechadza się maskotka Arki "Śledź", zachęcając kibiców do dopingu dla żółto-niebieskich
"Pomaluj, mój świat na żółto i na niebiesko..." - rozbrzmiewa z głośników przebój zespołu 2+1
piłkarze wychodzą do prezentacji, Arkę wyprowadza Sobieraj (ARKA), który wczoraj obchodził 34. urodziny
Arka na żółto-niebiesko, goście w białych strojach
kapitanem Wigier jest Jarzębowski (WIGRY), który dwa lata temu tę rolę pełnił także w Arce
kibice śpiewają "Rotę Arki"
1'
od środka rozpoczęły Wigry
2'
na początku z gdyńskich sektorów zamiast dopingu dla piłkarzy "pozdrowienia" dla policji, spiker prosi o kulturalny doping
3'
"Do boju Arka" - ruszył wreszcie pozytywny doping
3'
po stracie Nalepy (ARKA) dynamiczna akcja Żebrakowskiego, dograł w pole karne, gdzie do strzału doszedł Makaradze (WIGRY), uderzenie nad poprzeczką
4'
ostre dośrodkowanie Marcusa (ARKA) w pole bramkowe gości, piłki nie sięgnęli ani Siemaszko (ARKA), ani Yussuff (ARKA)
5'
Renusz (ARKA) dograł w pole karne do Siemaszki (ARKA), ale próba strzału Rafała została zablokowana
6'
zanosi się na szybką zmianę w szeregach gości, pomocy medycznej wymaga Rafalskis (WIGRY)
7'
gra wznowiona, goście na razie w "10"
7'
strzał nad poprzeczką Renusza (ARKA) z narożnika pola karnego
7'
rozgrzewa się Ruszkul
8'
Arka próbuje wykorzystać grę 11 na 10 i atakuje
8'
WIGRY przeprowadzają zmianę. Za Rafalskisa wszedł Ruszkul.
9'
siły się wyrównały, ale Arka ma jeszcze róg
9'
nieudane dośrodkowanie Nalepy (ARKA) po krótkim rozegraniu rogu
10'
"Arka gol" - z trybun
10'
ostry faul Bartkowskiego (WIGRY) na Marcusie (ARKA), sędzia nie sięga po kartkę
11'
kiks Marcusa (ARKA) przy próbie strzału z woleja z 10. metra, do Brazylijczyka piłkę głową zgrał Renusz (ARKA), a akcja zaczęła się od dośrodkowania z lewego skrzydła Warcholaka (ARKA)
13'
"Gdynia czeka, my czekamy na zdobycie pierwszej bramy" - skandowanie z trybun
14'
Warcholak (ARKA) wywalczył róg
14'
zbyt krótko wybita piłka przez obrońców gości po dośrodkowaniu z rogu Nalepy (ARKA), z woleja, z około 20. metra uderzył Renusz (ARKA), ale piłka wysoko nad bramką Wigier
17'
zablokowany strzał Renusza (ARKA)
17'
Arka gra dobrze pressingiem w środkowych rejonach boiska, najczęściej tam zabiera piłkę rywalom i zaczyna kolejne akcje
18'
wysoko nad bramką piłka po strzale z dystansu Nalepy (ARKA)
19'
dośrodkowanie Kalinkowskiego (WIGRY) prosto w ręce Jałochy (ARKA)
21'
Jałocha (ARKA) z trudem na róg wypiąstkował piłkę po zaskakującym uderzeniu z wolnego z ostrego kąta Kalinkowskiego (WIGRY)
22'
Marcus (ARKA) wyręczył obrońców i wybił piłkę po wrzutce z rogu Kalinkowskiego (WIGRY)
23'
"Areczko, wygraj to dla nas" - skandowanie z trybun
24'
Nalepa (ARKA) pada w polu karnym z głośnym okrzykiem, sędzia gwiżdżę, ale o karnym nie może być mowy
24'
Żółtą kartką został ukarany Nalepa (ARKA) za symulowanie faulu
25'
uderzenie Nalepy (ARKA) z 20. metra niewiele obok słupka
26'
w odpowiedzi strzał Tarnowskiego (WIGRY), ale wysoko nad poprzeczką
28'
coraz groźniejsze kontry gości, Moneta (WIGRY) zagrał w pole bramkowe z lewego skrzydła, ale na szczęście dla Arki nikt nie doszedł do tego podania
29'
i już jesteśmy pod bramką Wigier, róg dla Arki
29'
niecelny strzał głową Siemaszki (ARKA) po dośrodkowaniu z rogu Nalepy (ARKA)
31'
Siemaszko (ARKA) wyłożył piłkę Marcusowi (ARKA), Brazylijczyk w pojedynku sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka
32'
faulowany Yussuff (ARKA) 7 metrów od narożnika pola karnego
33'
Bartkowski (WIGRY) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Nalepy (ARKA)
34'
"Arka to jest potęga..." - z trybun
36'
kibice gości tylko niekiedy starają się przebić ze swoim dopingiem, ale co najważniejsze nie ma wyzwisk między sympatykami obu klubów
36'
zablokowany strzał z dystansu Marcusa (ARKA)
38'
po dośrodkowaniu Renusza (ARKA) strzał nożycami Nalepy (ARKA), piłka przeszła obok słupka
39'
Siemaszko (ARKA) na spalonym po prostopadłym podaniu Nalepy (ARKA)
41'
zamieszanie w polu bramkowym Arki po dograniu Żebrowskiego (WIGRY), Jałocha (ARKA) na raty, ale złapał piłkę
43'
obraz gry od początku meczu bez zmian, Arka przeważa, częściej jest przy piłce, goście czekają na kontry
43'
Marcus (ARKA) wywalczył róg
43'
44'
nieudane dośrodkowanie z rogu Warcholaka (ARKA)
44'
niecelny strzał z dystansu Renusza (ARKA)
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
45+1
po strzale Bogusza (WIGRY) z dystansu Jałocha (ARKA) odbił piłkę przed siebie, jego błąd naprawił Marcjanik (ARKA), wybijając piłkę
45+1
spiker wita obecnego na trybunach Bartosza Ławę i zaprasza byłego pomocnika Arki na murawę w przerwie
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. W GDYNI BEZ GOLI
pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Arki. Gdynianie dobrze grali pressingiem, szybko przejmowali piłkę, sporo strzelali, ale na ogół brakowało im precyzji. Jednak jeden gol powinien zostać zapisany na koncie gospodarzy. Marcus (ARKA) musi wykorzystać sytuację sam na sam z bramkarzem.
Wigry, jak wiele drużyn w Gdyni, nastawione są na grę z kontry. Kilka z nich było groźnych. Jałocha (ARKA) bardzo dobrze wybił na róg piłkę po strzale Kalinkowskiego (WIGRY), ale potem i on w kilku sytuacjach niepewnie interweniował.
w przerwie prezes Arki Wojciech Pertkiewicz wręczył okolicznościową koszulkę Bartoszowi Ławie. Na trykocie nr 206, zgodny z liczbą oficjalnych meczów, które pomocnik rozegrał w gdyńskiej drużynie
prezes pomorskiego okręgu Radosław Michalski i wiceprezes Stanisław Mikołajczyk nagradzają trzy roczniki piłkarzy SI Arka Gdynia (2000, 2002, 2004)
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka, w przerwie w żadnej drużynie nie doszło do zmian w składzie
47'
na spalonym Makaradze (WIGRY)
47'
nieoczekiwanie zaatakowali na początku tej części goście, Sobieraj (ARKA) powstrzymał atak Żebrowskiego (WIGRY)
48'
rozgrzewkę rozpoczęli Abbott i Tomasiewicz
49'
Renusz (ARKA) podał w kierunku Marcusa (ARKA), ale od Brazylijczyka szybszy Zoch (WIGRY)
50'
"Głośno wszyscy, nie śpimy tutaj, wygramy, oni tam walczą" - nawoływanie prowadzącego doping na trybunie "Górki"
50'
sędzia oszczędził Nalepę (ARKA), który po faulu na Karankiewiczu (WIGRY) mógł otrzymać drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną
51'
trener Niciński szybko reaguje, zawołał z rozgrzewki Tomasiewicza, zapewne to on wkrótce zmieni Nalepę (ARKA)
52'
zbyt mocne dośrodkowanie Żebrowskiego (WIGRY), piłka od razu wyszła poza boisko
52'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nalepa, w jego miejsce wchodzi Tomasiewicz.
54'
Sobieraj (ARKA) przewrócił się przed własnym polu karnym, na szczęście dla niego Kalinkowski (WIGRY) nie wykorzystał tego, bo przy próbie strzału skiksował
54'
róg dla Wigier
54'
Warcholak (ARKA) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Monety (WIGRY)
55'
karny dla gości, Renusz sfaulował w polu karnym Bogusza, jest to zwieńczenie przewagi Wigier na początku drugiej połowy
56'
[0:1] WIGRY STRZELAJĄ GOLA! Zdobywcą bramki z karnego Bartkowski Zmylony Jałocha. Bramkarz Arki w jednym rogu bramki, piłka w drugim
57'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Renusz, w jego miejsce wchodzi Abbott.
57'
WIGRY przeprowadzają zmianę. Boisko opuszcza Makaradze, w jego miejsce wchodzi Adamek.
59'
Abbott (ARKA) wyłożył piłkę Yussuffowi (ARKA), a Anglik w pojedynku sam na sam z bramkarzem strzelił bok słupka!
60'
Żółtą kartką został ukarany Karankiewicz (WIGRY) za faul na Siemaszce
60'
Siemaszko (ARKA) wywalczył róg
61'
po rogu na spalonym Yussuff (ARKA)
61'
indywidualna akcja Żebrowskiego (WIGRY) zakończona niecelnym strzałem
62'
Wigry nadal atakują, na spalonym Ruszkul (WIGRY)
64'
po dośrodkowaniu Warcholaka (ARKA) w trudnej sytuacji niecelnie główkował Siemaszko (ARKA)
65'
Jarzębowski (WIGRY) sfaulował Siemaszko (ARKA) 30 metrów od własnej bramki
66'
Zoch (WIGRY) na róg wybił piłkę po strzale z wolnego Warcholaka (ARKA)
66'
to pierwszy celny strzał Arki w tym meczu
66'
bez zagrożenia dla gości po dośrodkowaniu z rogu Marcusa (ARKA)
67'
Żółtą kartką został ukarany Warcholak (ARKA), który faulował Adamka
67'
"Areczko, jesteśmy z wami" - skandują kibice
69'
Adamek (WIGRY), który ucierpiał w starciu z Warcholakiem (ARKA), wrócił na boisko z opatrunkiem na głowie
70'
Arka jak najprostszymi środkami stara się przedostać w pobliże "16" gości, coraz częściej gra długą piłką
70'
Żółtą kartką został ukarany Bogusz (WIGRY).
71'
[0:2] WIGRY STRZELAJĄ GOLA! Zdobywcą bramki Adamek. Szybka kontra gości po rzucie wolnym... Arki i stracie Sobieraja. Żebrakowski z prawego skrzydła wyłożył w pole karne piłkę Adamkowi, który w pojedynku sam na sam nie dał szans bramkarzowi gospodarzy
72'
Oficjalna frekwencja 4137 kibiców
73'
na spalonym Abbott (ARKA)
75'
niepewne piąstkowanie Jałochy (ARKA) po dośrodkowaniu Żebrowskiego (WIGRY)
76'
niektórzy kibice opuszczają już trybuny, a szkoda, bo gospodarze jeszcze atakują
76'
Zoch (WIGRY) na róg sparował piłkę po strzale z dystansu Tomasiewicza (ARKA)
77'
bez zagrożenia dla bramki gości po rogu Marcusa (ARKA)
78'
ARKA przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Yussuff, w jego miejsce wchodzi Wojowski.
78'
"Areczko, gramy do końca" - skandują kibice
79'
Zoch (WIGRY) odbił piłkę po strzale z dystansu Abbotta (ARKA)
81'
WIGRY przeprowadzają zmianę. Boisko opuszcza Moneta, w jego miejsce wchodzi Biel.
82'
po dośrodkowaniu Stolca (ARKA) kolejny róg dla Arki
82'
dośrodkowanie z narożnika boiska Marcusa (ARKA) znów nie robi krzywdy gościom
82'
strzał nad bramką Żebrowskiego (WIGRY)
83'
dośrodkowanie z wolnego Marcusa (ARKA) prosto w ręce Zocha (WIGRY)
84'
część publiczności skanduje "Arka Gdynia", ale niektórzy już gwiżdżą po kolejnym nieporadnym ataku miejscowych
85'
na spalonym Biel (WIGRY), goście już całą drużyną wycofani na własną połowę i próbują wyłącznie kontr
86'
Żółtą kartką został ukarany Abbott (ARKA).
86'
na noszach opuszcza boisko Kalinkowski (WIGRY), który ucierpiał po faulu Abbotta (ARKA)
87'
Wigry w komplecie, pomocnik wrócił na boisko
89'
Jarzębowski (WIGRY) wybił piłkę na dach trybuny
90'
przepychanki pomiędzy kilkoma piłkarzami obu drużyn, wśród rozdzielających zawodników... trener gości Kaczmarek
90'
Żółtą kartką został ukarany Ruszkul (WIGRY).
90'
Żółtą kartką został ukarany Marcus (ARKA).
90'
obie kartki za niesportowe zachowanie
90'
5 minut doliczone do drugiej połowy
90+2
Karankiewicz (WIGRY) wybił piłkę na róg po długim podaniu Sobieraja (ARKA)
90+2
kolejne nieudane dośrodkowanie z rogu Marcusa (ARKA)
90+4
Arka atakuje, Wigry umiejętnie się bronią w doliczonym czasie gry
90+4
strzał z dystansu Stolca (ARKA) nad poprzeczką
90+5
KONIEC MECZU. ARKA PRZEGRAŁA 0:2
90'
gwizdy kwitują końcowy wynik, ale za chwilę jest skandowanie "Arka Gdynia"
świętują kibice gości
"Walczyć, zapier..." - skandowanie z trybun pod adresem piłkarzy Arki
Arka jakby nie wyszła na drugą połowę. Wigry zaraz po przerwie ruszyły do ataku, a w nagrodę zdobyli karnego, po którym objęli prowadzenie 1:0. Potem goście wrócili do gry z kontry i zrobili to, czego nie potrafiła Arka. Gdy gdynianie nie wykorzystali żadnego z dwóch pojedynków sam na sam z bramkarzem, to Adamek (WIGRY) z zimą krwią wykorzystał okazję, gdy staną oko w oko z Jałochą (ARKA).

• ARKA GDYNIA - Wigry Suwałki 0:2 (0:0)
  • MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • GKS Bełchatów - Zawisza Bydgoszcz 2:1 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
  • Rozwój Katowice - Chojniczanka 1:3 (0:0)
  • Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki 1:1 (0:0)
  • Pogoń Siedlce - GKS Katowice 2:0 (2:0)
  • Miedź Legnica - Wisła Płock 1:0 (0:0)
  • Bytovia - Stomil Olsztyn (przełożony na 23.09)

Opinie (167) ponad 20 zablokowanych

• Panie trenerze (6)

Dziękujemy !

• 111 15

• No nie mogę już znaleźć tego artykułu o tym jak arka szuka instynktu zabójcy..... Chciałbym jeszcze raz go przeczytać.....

• Czytaj zegar czytaj arka

Do zarządu : dopóki bedzie kolesiostwo nicinski - sobieraj do tego czasu bedzie wielkie gó******* , do kibiców prowadzicie doping??? Wiecej osob na tory chodzi i gdzie tam ktos pomyslal o dopingu ???? Cały czas panienskie sialalala arka gdynia gra ? Na tyle was stac ? Nie dziwie sie ze przy takich piesniach kopacze graja jak panienki !!!!!!!!!!!!!!!! Na torach czytac ze zrozumieniem dajcie jedemu kibicowi co zna ejsmonda nie z opowiadań mikrofon czyli 30 + lat a zobaczycie co to znaczy doping !!!!!!!!!!
      do piłkarzy : koniec głaskania po głowie : renusz silva siemaszko dno !!!!!!! Skoro sie karnych nie strzela sytuacji sam na sam nie wykorzystuje to gdzie tu mowa o umiejetnosciach !!!!!????

• 17 4

• Miód na serce, SKS

• 14 6

• (10)

Niech ktoś sensownie powie dlaczego tak słabo grają?