• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

V PKO Baltic Volleyball Cup

Od piątku do niedzieli, od 2 do 4 grudnia, hala Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej zamieni się w arenę zaciętych, siatkarskich zmagań. Trefl Gdańsk po raz kolejny organizuje bowiem grudniowy turniej dla męskich zespołów juniorów. Sponsorem Tytularnym zmagań został PKO Bank Polski, więc zespoły zmierzą się pod szyldem V PKO Baltic Volleyball Cup. Do Gdańska zawitają ekipy z Krakowa, Warszawy, Olsztyna oraz Bydgoszczy, a łącznie z dwoma juniorskimi zespołami Trefla rozegrają 15 meczów. Wszystkie spotkania będą otwarte dla publiczności, a także transmitowane w internecie. Na zwieńczenie sportowej rywalizacji w niedzielę o godz. 15:00 w hali odbędzie się uroczysta ceremonia zakończenia zmagań. Sponsorami i Partnerami turnieju są także Miasto Gdańsk, Trefl SA, Nata Aqua oraz Speednet.

Towarzyski turniej dla najlepszych zespołów w kategorii juniorów to już grudniowa tradycja Trefla Gdańsk. Tym razem rywalami drużyn Trefl Gdańsk I i Trefl Gdańsk II będą KS Metro Warszawa, AZS UWM Olsztyn, SMS Sparta AGH Kraków oraz BKS Chemik Bydgoszcz. Tak jak i rok temu zmagania rozpocznie bratobójczy pojedynek gdańszczan, w piątek 2 grudnia o godz. 9. Pierwszego i drugiego dnia turnieju mecze trwać będą aż do godz. 21 i toczyć się będą systemem każdy z każdym. Łącznie z ostatnim dniem rywalizacji ekipy przez trzy dni rozegrają aż po pięć spotkań, a ostateczna klasyfikacja zależeć będzie od liczby wywalczonych punktów. Kluczowymi starciami będą więc niedzielne spotkania pomiędzy pierwszym zespołem juniorów Trefla Gdańsk i rywalami z Krakowa (godz. 9), pojedynek warszawian z olsztynianami (godz. 11) oraz bydgoszczan z drugą ekipą gdańszczan (godz. 13). Po ostatnim meczu zmagania zwieńczy uroczysta ceremonia zakończenia. Wszystkie spotkania są otwarte dla publiczności, a także będą transmitowane w internecie.

- Grudniowo-mikołajkowy turniej dla juniorów świetnie się już wpisał w terminarz Trefla Gdańsk. Ogromnie się cieszymy, że w tegorocznej edycji dołącza do nas taka marka jak PKO Bank Polski i zawodnicy zmierzą się pod szyldem V PKO Baltic Volleyball Cup. Od początku istnienia klubu szkolenie młodzieży jest dla nas równie ważne, jak prowadzenie drużyny seniorów, rokrocznie meldujemy się w turniejach finałowych mistrzostw Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także zajmujemy czołowe pozycje w rankingu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Piąta już edycja PKO Baltic Volleyball Cup i współpraca z tak znaną i uznaną instytucją jak PKO Bank Polski pokazują także, że towarzyskie zmagania organizowane przez nasz klub na stałe wpisały się w terminarz juniorskiego sezonu. Dziękujemy zarówno PKO Bankowi Polskiemu, jak i Miastu Gdańsk, firmom Trefl SA, Nata Aqua oraz Speednet, że po raz kolejny możemy wspólnie dostarczać siatkarskich emocji, a zespołom dać możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym - mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

PKO Bank Polski zna siłę z jaką sport przyciąga ludzi. Od lat wspiera inicjatywy sportowe angażując się w projekty ogólnopolskie i lokalne. Do najbardziej znanych należą współpraca z piłkarską Ekstraklasą, jeździeckimi zawodami CAVALIADA Tour, a także autorski program PKO Biegajmy razem.

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego, a wartość jego aktywów wynosi 439 mld zł. Po 9 miesiącach 2022 r. bank wypracował 1,6 mld zł zysku netto. Spółka obsługuje 11,6 mln klientów. Jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów, osiągając najwyższe udziały w rynku depozytów, kredytów oraz w rynku funduszy inwestycyjnych osób fizycznych. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, z której aktywnie korzysta 7 mln klientów, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce. Spółka wzmacnia swoją obecność zagraniczną za pośrednictwem oddziałów korporacyjnych działających w Niemczech, w Czechach i na Słowacji.

Harmonogram
Harmonogram

Opinie

Plebiscyt na Ligowca Roku 2022
29.01 g.17.30
Wisła Płock
30.01 g.19.30
MKS Dąbrowa Górnicza
31.01 g.16.00
Basket Brno
01.02 g.18.00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle
01.02 g.19.00
BM Stal Ostrów Wielkopolski
28.01 g.19.30
74:69
Polski Cukier Start Lublin
28.01 g.17.30
Jastrzębski Węgiel
28.01 g.15.00
Ślęza Wrocław
22.01 g.19.30
Twarde Pierniki Toruń
22.01 g.15.00
Polonia Warszawa