stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Mistrzostwa Polski Fitness: Fit-Kids & Fitness Aerobic

8 kwietnia 2018 gorąco zapraszamy na sportowe widowisko VI MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC, które odbędą się w  Amber Expo w Gdańsku (ul. Żaglowa 11) podczas Festivalu Czasu Wolnego - Free Time Festival.

 
Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

Duma nas rozpiera, że kolejne ogromne ogólnopolskie widowisko Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic możemy organizować właśnie w Mieście Gdańsk, które po raz kolejny jest Głównym Partnerem wydarzenia.

VI MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC, które są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Do Gdańska zjeżdżają się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Podczas zawodów zostanie wyłoniona Reprezentacja Polski, która pojedzie do Chorwacji, aby 12 maja 2018 reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy Fitness FIT-KIDS.
 
Jako pierwsi na scenie zaprezentują się uczestnicy w kategoriach wiekowych FIT-KIDS prezentujący niesamowicie wygimnastykowany układ fitness z elementami show. Kolejną kategorią będzie FITNESS AEROBIC. Zapraszamy również na występy akrobatycznych Duetów i roztańczonych mini-formacji. Już dziś możemy zdradzić, że najmłodsza uczestniczka zawodów ma 4 lata. 
 
Każde dziecko może zapisać się na zajęcia FIT-KID i kontynuować swoją karierę na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych. Akademia Fitness Aleksandry Kobielak szczególną uwagę przykłada nie do predyspozycji, a chęci dziecka:

"FITNESS FIT-KID to świetna alternatywa dla wszystkich sportów wyczynowych. System treningów 2 razy w tygodniu nie jest wymagający, a przy tym dzieci osiągają znaczące sukcesy.  Ważnym elementem jest to, że dzieci, które np. nie robią pełnych szpagatów lub nie są giętkie w kręgosłupie mają inne cechy np. siłę, skoczność, muzykalność. Świadczy to o tym, że nie trzeba mieć stu procentowych predyspozycji w każdej dziedzinie aby móc brać udział w treningach i zawodach" - mówi Aleksandra Kobielak, założycielka Akademii Fitness Sportowego oraz organizator zawodów Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic.
 
Z roku na rok rośnie zainteresowanie dyscypliną FIT-KID. Podczas zawodów widownia będzie mogła podziwiać ponad 150 występów! Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje ogromny podziw oraz łzy wzruszenia. Pierwszego dnia konferansjerem wydarzenia będzie Przemysław Radziszewski - finalista V edycji The Voice of Poland. IV Mistrzostwa Polski poprowadzi wybitny tancerz, choreograf spektakli oraz zwycięzca I edycji You Can Dance - Maciej Gleba Florek.

NIEDZIELA, 8 KWIETNIA 2018
VI Mistrzostwa Polski Fit-Kids & Fitness Aerobic WFF


09:00 - ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW + PARADA KLUBÓW i wspólne zdjęcie

KATEGORIE W KOLEJNOŚCI:
DUET 8,5-10 lat / DUET 10,5-12,5 lat / DUET 13-16 lat
FORMACJA (3-5 osób)
Fitness FIT-KIDS do lat 7, 8, 9, 10, 11
Przerwa (30 minut)
Fitness FIT-KIDS do lat 12, 13, 14
Fitness Aerobic do lat 15 oraz Fitness Aerobic powyżej lat 16
Pokaz Mody Kolekcji Fitness FIT-KIDS
Podczas zawodów możliwe dodatkowe 1-2 przerwy techniczne (ok 10-15 minutowe)
15:30 - OFICJALNA DEKORACJA FINALISTÓW
Podczas Oficjalnej Dekoracji nagrody Finalistom wręczać będą Wybitni Sportowcy
17:00 - ZAKOŃCZENIE I ZAMKNIĘCIE FESTIWALU

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.12 g.18.00
Dynamo Kursk
11.12 g.18.30
Piotrkowianin
11.12 g.20.00
Dolomiti Energa Trento
13.12 g.18.00
Zagłębie Lubin
13.12 g.18.30
GKS Katowice
08.12 g.18.30
Comarch Cracovia
08.12 g.17.30
HydroTruck Radom
08.12 g.17.00
Enea AZS Poznań
08.12 g.12.30
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
07.12 g.20.00
Wisła Płock