stat
Impreza już się odbyła

VII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Chychły

W dniach 02-04.06.2017 r. na ulicy Długi Targ w Gdańsku przy fontannie Neptuna, odbędzie się VII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Chychły. Impreza ta organizowana jest co roku przez Klub Sportowy Sako Gdańsk, przy współpracy Urzędu Miasta Gdańska.

w każdy wtorek (do 28.07), godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny

w każdy piątek (do 24.07), godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W turnieju biorą udział zawodnicy wszystkich kategorii wagowych, od 49kg do wagi + 91kg (dotychczas zapraszani byli zawodnicy jedynie od wagi lekkiej 60kg po superciężką)

Drużyny, które zgłosiły swój udział w turnieju: Niemcy - Bawaria, Niemcy - Maklemburgia, Holandia, Kazachstan, Uzbekistan, Chorwacja, Kaliningrad, Słowacja i oczywiście zawodnicy z Polski, w tym reprezentanci SAKO Gdańsk: Filip Wąchała, Łukasz Zyguła, Dominik Palak i Rafał Perczyński. Polski skład uzupełniają podopieczni trenera kadry narodowej, Karola Chabrosa: Dorian Mospinek (wicemistrz Polski seniorów 2017 49kg), Maciej Jóźwik (młodzieżowy mistrz mistrz Polski 2016 wagi 56kg), Tomasz Resól (aktualny mistrz Polski 56kg), Łukasz Stanioch (młodzieżowy mistrz Polski 2016), oraz Kamil Bodzioch (Red Fighters Jelenia Góra), Igor Jakubowski (Zagłębie Konin, Wicemistrz Europy 2015).

Zaproszeni zostali i przedstawiciele Polskiego Związku Bokserskiego, prezes PZB Leszek Piotrowski, V-ce prezes do spraw Organizacji i Rozwoju PZB Maciej Demel, v-ce prezes do spraw finansów i marketingu PZB Grzegorz Nowaczek.

Program Turnieju
2 czerwca - piątek

10.00 - walki pokazowe
11.50 - uroczyste otwarcie
12.00 - walki ćwierćfinałowe

3 czerwca - sobota
11.00 - walki pokazowe
12.00 - walki półfinałowe

4 czerwca - niedziela
11.00 - walki pokazowe
12.00 - walki finałowe

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
08.07 g.20.00
Lech Poznań
11.07
Jantar Ustka
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok