Terminarz

Sezon:
25.05 (nd) g.20:00
VISTAL Gdynia 32:21 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.05 (nd) g.16:00
Pogoń Baltica Szczecin 28:26 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.05 (sob) g.17:00
Pogoń Baltica Szczecin 24:25 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.05 (sob) g.12:00
VISTAL Gdynia 29:27
po dogrywce
Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.05 (pt) g.16:00
VISTAL Gdynia 25:30 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.05 (sob) g.14:00
VISTAL Gdynia 21:28 KGHM Metraco Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (nd) g.19:00
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 24:20 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (sob) g.19:00
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 19:16 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (śr) g.18:30
Energa AZS Koszalin 27:29 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.04 (sob) g.15:30
VISTAL Gdynia 28:22 Energa AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (nd) g.18:00
mecz pucharowy KGHM Metraco Zagłębie Lubin 19:24 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.03 (sob) g.18:00
mecz pucharowy Pogoń Baltica Szczecin 19:26 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (sob) g.20:30
Olimpia-Beskid Nowy Sącz 21:29 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (śr) g.17:00
Start Elbląg 28:28 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (nd) g.18:00
VISTAL Gdynia 28:22 KPR Jelenia Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Energa AZS Koszalin 30:27 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (sob) g.17:30
Pogoń Baltica Szczecin 23:23 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (śr) g.20:00
mecz pucharowy VISTAL Gdynia 27:22 Energa AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (nd) g.17:30
KGHM Metraco Zagłębie Lubin 25:18 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.01 (nd) g.17:30
VISTAL Gdynia 38:24 Selgros Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.01 (śr) g.17:00
mecz pucharowy KPR Kobierzyce 22:29 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (sob) g.16:00
VISTAL Gdynia 36:17 Piotrcovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (śr) g.18:00
Ruch Chorzów 20:30 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (pt) g.18:30
VISTAL Gdynia 34:25 SPR Olkusz przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (śr) g.18:00
VISTAL Gdynia 18:21 Energa AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.01 (sob) g.16:00
VISTAL Gdynia 24:19 Olimpia-Beskid Nowy Sącz przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (nd) g.16:00
mecz pucharowy Union Mios Biganos-Begles 25:22 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (sob) g.19:00
mecz pucharowy Union Mios Biganos-Begles 34:24 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (śr) g.19:00
VISTAL Gdynia 29:21 Start Elbląg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.16:00
KPR Jelenia Góra 26:26 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (śr) g.20:00
VISTAL Gdynia 23:20 Pogoń Baltica Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.10 (sob) g.17:00
Firmus AZS Politechnika Koszalińska 16:25 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (śr) g.19:00
VISTAL Gdynia 21:23 KGHM Metraco Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.09 (nd) g.18:00
MKS Lublin 22:25 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.09 (nd) g.18:00
Piotrcovia 17:18 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.09 (nd) g.16:00
VISTAL Gdynia 30:20 Ruch Chorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (sob) g.17:00
SPR Olkusz 13:29 VISTAL Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
Ćwierćfinały
Selgros Lublin
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Pogoń Baltica Szczecin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
VISTAL GDYNIA
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Piotrcovia Piotrków Trybunalski
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Start Elbląg
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Olimpia-Beskid Nowy Sącz
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Energa AZS Koszalin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
Selgros Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Pogoń Baltica Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
VISTAL GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Selgros Lublin
zwycięzca półfinału 1
3
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
zwycięzca półfinału 2
2

SPR Arka Gdynia

Prezes klubu:
Beata Nowińska

Wiceprezes klubu:
Stefan Zegarlicki

Historia:

wrzesień 2019 - zgłoszenie drużyny do rozgrywek II ligi oraz zmiana nazwy zespołów we wszystkich kategoriach wiekowych na SPR Arka Gdynia

listopad 2018 - przejęcie grup młodzieżowych od GTPR Gdynia, który zakończył działalność oraz dokończenie sezonu 2018/19 pod szyldem SPR Gdynia

Kontakt:
Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia
ul. Korzenna 5B/15​​​​​​​
81-587 Gdynia
 
 

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane