Prezes klubu: Beata Nowińska Wiceprezes klubu: Stefan Zegarlicki Historia: wrzesień 2019 - zgłoszenie drużyny do rozgrywek II ligi oraz zmiana nazwy zespołów we wszystkich kategoriach wiekowych na SPR Arka Gdynia listopad 2018 - przejęcie grup młodzieżowych od GTPR Gdynia, który zakończył działalność oraz dokończenie sezonu 2018/19 pod szyldem SPR Gdynia Kontakt: Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Gdynia ul. Korzenna 5B/15 81-587 Gdynia |
Terminarz
17.05 (nd)
g.17:30
|
KGHM Metraco Zagłębie Lubin | 18:26 | VISTAL Gdynia | LIVE! | |||
16.05 (sob)
g.18:30
|
Selgros Lublin | 28:29 | VISTAL Gdynia | ||||
10.05 (nd)
g.15:00
|
VISTAL Gdynia | 27:33 | Selgros Lublin | LIVE! | |||
09.05 (sob)
g.20:00
|
VISTAL Gdynia |
38:38
karne 5:4 |
Selgros Lublin | LIVE! | |||
03.05 (nd)
g.17:00
|
Selgros Lublin | 27:22 | VISTAL Gdynia | ||||
02.05 (sob)
g.18:00
|
Selgros Lublin | 26:25 | VISTAL Gdynia | ||||
25.04 (sob)
g.17:30
|
Start Elbląg | 21:24 | VISTAL Gdynia | ||||
19.04 (nd)
g.15:30
|
VISTAL Gdynia | 30:22 | Start Elbląg | ||||
18.04 (sob)
g.16:30
|
VISTAL Gdynia | 31:27 | Start Elbląg | ||||
02.04 (czw)
g.18:00
|
Ruch Chorzów | 23:30 | VISTAL Gdynia | ||||
28.03 (sob)
g.15:30
|
VISTAL Gdynia | 31:27 | Ruch Chorzów | ||||
07.03 (sob)
g.17:00
|
KPR Jelenia Góra | 25:32 | VISTAL Gdynia | ||||
03.03 (wt)
g.18:00
|
VISTAL Gdynia | 25:24 | Selgros Lublin | LIVE! | |||
28.02 (sob)
g.17:00
|
Aussie Sylex Sambor Tczew | 20:29 | VISTAL Gdynia | ||||
25.02 (śro)
g.17:00
|
Piotrcovia | 27:30 | VISTAL Gdynia | ||||
16.02 (pon)
g.16:00
|
VISTAL Gdynia | 41:25 | Piotrcovia | ||||
14.02 (sob)
g.16:00
|
SPR Olkusz | 20:32 | VISTAL Gdynia | ||||
11.02 (śro)
g.17:30
|
VISTAL Gdynia | 34:28 | Piotrcovia | ||||
04.02 (śro)
g.18:00
|
Pogoń Baltica Szczecin | 20:25 | VISTAL Gdynia | ||||
01.02 (nd)
g.20:00
|
KGHM Metraco Zagłębie Lubin | 29:26 | VISTAL Gdynia | ||||
25.01 (nd)
g.17:30
|
VISTAL Gdynia | 41:30 | Ruch Chorzów | ||||
21.01 (śro)
g.18:00
|
KPR Jelenia Góra | 26:35 | VISTAL Gdynia | ||||
17.01 (sob)
g.15:00
|
VISTAL Gdynia | 37:33 | Start Elbląg | LIVE! | |||
11.01 (nd)
g.15:00
|
VISTAL Gdynia | 35:32 | Olimpia-Beskid Nowy Sącz | ||||
03.01 (sob)
g.17:30
|
Energa AZS Koszalin | 22:20 | VISTAL Gdynia | ||||
19.11 (śro)
g.20:30
|
Selgros Lublin | 29:25 | VISTAL Gdynia | ||||
16.11 (nd)
g.17:00
|
VISTAL Gdynia | 27:24 | Zvezda Zvenigorod | ||||
15.11 (sob)
g.15:00
|
VISTAL Gdynia | 20:32 | Zvezda Zvenigorod | LIVE! | |||
12.11 (śro)
g.17:30
|
VISTAL Gdynia | 39:26 | KPR Jelenia Góra | ||||
08.11 (sob)
g.17:00
|
VISTAL Gdynia | 33:26 | Aussie Sylex Sambor Tczew | ||||
25.10 (sob)
g.18:00
|
Piotrcovia | 26:30 | VISTAL Gdynia | ||||
19.10 (nd)
g.15:00
|
VISTAL Gdynia | 36:17 | SPR Olkusz | ||||
04.10 (sob)
g.17:30
|
VISTAL Gdynia | 32:24 | Pogoń Baltica Szczecin | ||||
28.09 (nd)
g.17:00
|
VISTAL Gdynia | 34:25 | KGHM Metraco Zagłębie Lubin | ||||
24.09 (śro)
g.17:00
|
Ruch Chorzów | 26:23 | VISTAL Gdynia | ||||
20.09 (sob)
g.15:00
|
Start Elbląg | 29:34 | VISTAL Gdynia | ||||
07.09 (nd)
g.17:00
|
Olimpia-Beskid Nowy Sącz | 24:40 | VISTAL Gdynia | ||||
03.09 (śro)
g.18:30
|
VISTAL Gdynia | 36:29 | Energa AZS Koszalin | LIVE! |
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Selgros Lublin
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
VISTAL GDYNIA
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Energa AZS Koszalin
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 | |||
KPR Jelenia Góra
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Pogoń Baltica Szczecin
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Ruch Chorzów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Start Elbląg
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Selgros Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
VISTAL GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Pogoń Baltica Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
Start Elbląg
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
Selgros Lublin
zwycięzca półfinału 1
|
3 |
VISTAL GDYNIA
zwycięzca półfinału 2
|
1 |
SPR Arka Gdynia
Archiwum drużyny
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
30 marca 2024, godz. 15:00
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
22 marca 2024, godz. 17:30
Najczęściej czytane
- Lechia. "To ten moment" dla Ferandeza (11 opinii)
- Hiszpan może trafić do Arki. Jest jedno ale (21 opinii)
- Arka współpracuje z SI. Chce budować (15 opinii)
- Hokeiści potrzebują 6 mln na grę w THL (32 opinie)
- Tydzień prawdy dla koszykarzy Arki (8 opinii)
- Hala AWFiS zamknięta. Szukają nowej (77 opinii)
- Lider żużlowców: Przesunąć ligę (45 opinii)