stat
Impreza już się odbyła

WYBRZEŻE Gdańsk - Stal Mielec

Brak pomysłu na Walentynki? Magiczna data coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, jak zaskoczyć drugą połówkę? Wybrzeże Gdańsk przychodzi z odsieczą! Właśnie 14 lutego czerwono - biało - niebiescy podejmą we własnej hali Stal Mielec.Za szczypiornistami Wybrzeża seria wyjazdowych spotkań. Ostatnio przed własną publicznością grali trzy tygodnie temu. W poprzedniej serii zmierzyli się na wyjeździe z MKS-em Kalisz. Tam nieznacznie ulegli gospodarzom, przegrywając 25:24. - Na pewno po meczu humory nie były zbyt dobre, bo wszyscy zdawali sobie sprawę, że włożyliśmy w ten mecz dużo sił i serca. Tylko z własnej winy nie udało nam się wywieźć czterech punktów z Kalisza - powiedział Łukasz Rogulski.

W najbliższą środę czerwono-biało-niebiescy w hali AWFiS podejmą Stal Mielec. To specjalny, walentynkowy mecz, który obejrzeć będą mogli nie tylko kibice zebrani w hali, ale także ci przed telewizorami. - Teoretycznie dla nas jest to mecz jak każdy inny.

Tutaj dodatkową motywacją jest chęć rewanżu za dotkliwą porażkę w Mielcu - mówi kapitan drużyny. Oba zespoły występują w tej samej, pomarańczowej grupie. Stawką tego meczu są więc cztery punkty. - Presja nie jest związana z punktami, jakie można dostać za zwycięstwo. Nam chodzi o wygrywanie. Największa presja jest taka, że dawno nie wygraliśmy meczu - dodał Rogulski.

Oba zespoły dzieli jedynie punkt w tabeli rozgrywek. Co więcej zarówno Wybrzeże, jak i Stal liczą na przełamanie. Podopieczni Marcina Lijewskiego nie wygrali od trzech spotkań. Mielczanie od sześciu. - To zespół, którego nigdy nie można lekceważyć. Poukładany i z charakterem. Biorąc pod uwagę tabelę i nasz ostatni mecz, to oni są faworytem spotkania. Nam to nie przeszkadza - podkreślił obrotowy Wybrzeża.

Mecz pomiędzy Wybrzeżem a Stalą odbędzie się w Walentynki. Tak wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy! Zakochane pary mogą skorzystać z promocji biletowej, dokonując zakupu dwóch wejściówek w cenie jednej. Promocja dotyczy zarówno biletów normalnych, jak i ulgowych. W przerwie meczu natomiast zostanie przeprowadzony konkurs dla par, w którym będzie można wygrać prawdziwie romantyczne nagrody. Wśród nich między innymi voucher na kolację we dwoje u naszych przyjaciół z Tapas de Rucola oraz podwójne wejściówki na Laser Wars w Galerii Metropolia.

To tylko kilka z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Przede wszystkim kibiców czekają jednak niezapomniane sportowe emocje. Jedno jest pewne: serc w Hali Widowiskowo - Sportowej AWFiS nie zabraknie. Zarówno na trybunach, jak i na parkiecie.
Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec, WALENTYNKI, 14.02.2018r., godz. 18.30, transmisja na Canal+Sport od godziny 18.15

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 15 zł
Ceny biletów na mecze Wybrzeża w sezonie 2017/2018:
Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy – 10 zł
Bilet rodzinny – dorosły + dziecko = 20 zł, kolejna osoba dorosła + 10 zł, kolejne dziecko + 5 zł
Ceny dotyczą zarówno spotkań w hali AWFiS jak i w Ergo Arenie

Bilet grupowy – 1 zł (zorganizowane grupy młodzieży szkolnej po
uprzednim zgłoszeniu do biura klubu na adres: media@wybrzeze-gdansk.pl)
Dzieci do 3 roku życia bezpłatnie.

bilet Wybrzeże Gdańsk - ręczna
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
Plebiscyt na Ligowca Roku 2018
25.01 g.18.00
JKH GKS Jastrzębie
26.01 g.17.00
Ślęza Wrocław
26.01 g.17.00
Azoty Puławy
27.01 g.12.40
Spójnia Stargard
27.01 g.15.00
Ostrovia
22.01 g.18.30
mecz trwa
Unia Oświęcim
20.01 g.19.00
Polski Cukier Toruń
20.01 g.17.00
PGE Orlik Opole
20.01 g.15.00
MKS Wieluń
19.01 g.19.15
Energa Toruń