Impreza

WYBRZEŻE Gdańsk - Stal Mielec

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 lutego 2018 (środa)
godzina:
18:30
miejsce:

Hala AWFiS  mapa

adres:
Gdańsk, Kazimierza Górskiego 1 (dawna Wiejska)
bilety:
10, 15 zł - szczegóły w opisie

Brak pomysłu na Walentynki? Magiczna data coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, jak zaskoczyć drugą połówkę? Wybrzeże Gdańsk przychodzi z odsieczą! Właśnie 14 lutego czerwono - biało - niebiescy podejmą we własnej hali Stal Mielec.Za szczypiornistami Wybrzeża seria wyjazdowych spotkań. Ostatnio przed własną publicznością grali trzy tygodnie temu. W poprzedniej serii zmierzyli się na wyjeździe z MKS-em Kalisz. Tam nieznacznie ulegli gospodarzom, przegrywając 25:24. - Na pewno po meczu humory nie były zbyt dobre, bo wszyscy zdawali sobie sprawę, że włożyliśmy w ten mecz dużo sił i serca. Tylko z własnej winy nie udało nam się wywieźć czterech punktów z Kalisza - powiedział Łukasz Rogulski.

W najbliższą środę czerwono-biało-niebiescy w hali AWFiS podejmą Stal Mielec. To specjalny, walentynkowy mecz, który obejrzeć będą mogli nie tylko kibice zebrani w hali, ale także ci przed telewizorami. - Teoretycznie dla nas jest to mecz jak każdy inny.

Tutaj dodatkową motywacją jest chęć rewanżu za dotkliwą porażkę w Mielcu - mówi kapitan drużyny. Oba zespoły występują w tej samej, pomarańczowej grupie. Stawką tego meczu są więc cztery punkty. - Presja nie jest związana z punktami, jakie można dostać za zwycięstwo. Nam chodzi o wygrywanie. Największa presja jest taka, że dawno nie wygraliśmy meczu - dodał Rogulski.

Oba zespoły dzieli jedynie punkt w tabeli rozgrywek. Co więcej zarówno Wybrzeże, jak i Stal liczą na przełamanie. Podopieczni Marcina Lijewskiego nie wygrali od trzech spotkań. Mielczanie od sześciu. - To zespół, którego nigdy nie można lekceważyć. Poukładany i z charakterem. Biorąc pod uwagę tabelę i nasz ostatni mecz, to oni są faworytem spotkania. Nam to nie przeszkadza - podkreślił obrotowy Wybrzeża.

Mecz pomiędzy Wybrzeżem a Stalą odbędzie się w Walentynki. Tak wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy! Zakochane pary mogą skorzystać z promocji biletowej, dokonując zakupu dwóch wejściówek w cenie jednej. Promocja dotyczy zarówno biletów normalnych, jak i ulgowych. W przerwie meczu natomiast zostanie przeprowadzony konkurs dla par, w którym będzie można wygrać prawdziwie romantyczne nagrody. Wśród nich między innymi voucher na kolację we dwoje u naszych przyjaciół z Tapas de Rucola oraz podwójne wejściówki na Laser Wars w Galerii Metropolia.

To tylko kilka z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Przede wszystkim kibiców czekają jednak niezapomniane sportowe emocje. Jedno jest pewne: serc w Hali Widowiskowo - Sportowej AWFiS nie zabraknie. Zarówno na trybunach, jak i na parkiecie.
Wybrzeże Gdańsk - SPR Stal Mielec, WALENTYNKI, 14.02.2018r., godz. 18.30, transmisja na Canal+Sport od godziny 18.15
Informacja o biletach:
Ceny biletów na mecze Wybrzeża w sezonie 2017/2018:
Bilet normalny - 15 zł
Bilet ulgowy – 10 zł
Bilet rodzinny – dorosły + dziecko = 20 zł, kolejna osoba dorosła + 10 zł, kolejne dziecko + 5 zł
Ceny dotyczą zarówno spotkań w hali AWFiS jak i w Ergo Arenie

Bilet grupowy – 1 zł (zorganizowane grupy młodzieży szkolnej po
uprzednim zgłoszeniu do biura klubu na adres: media@wybrzeze-gdansk.pl)
Dzieci do 3 roku życia bezpłatnie.

bilet Wybrzeże Gdańsk - ręczna

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij
26.05 g.16.00
Świt Skolwin
27.05 g.14.45
Car Gwarant Start Gniezno
27.05 g.16.00
Pogoń Siedlce
31.05 g.17.00
Sokół Kleczew
20.05 g.14.30
Lokomotiv Daugavpils
19.05 g.18.00
Sandecja Nowy Sącz
19.05 g.18.00
Śląsk Wrocław
18.05 g.19.00
Pogoń Szczecin
18.05 g.17.00
Kotwica Kołobrzeg