stat
Impreza już się odbyła

Wakacje w MDK Sopot

Aqua Spinning

w każdy wtorek (do 26.11), godz. 18:30, 19:30

bilety 140-240 zł

Bajarka opowiada - dzieciom

gru 15

niedziela, godz. 12:00 - 13:30

Sopot,
Wstęp wolny
WAKACJE W MDK
22.06- 10.07 2009

WARSZTATY: PLASTYCZNE DLA DZIECI; RYSUNKU I MALARSTWA DLA MŁODZIEŻY; MUZYCZNE - GITARA; UMUZYKALNIAJĄCE DLA PRZEDSZKOLAKÓW; WOKALNE DLA MŁODZIEŻY; TAŃCA NOWOCZESNEGO.
PRZEDSZKOLAKI ZAPRASZAMY DO KLUBU MAŁOLATA I NA RYTMIKĘ.

PONADTO ZAJĘCIA W PRACOWNIACH: J. ANGIELSKIEGO I J. NIEMIECKIEGO;
SZACHY I BRYDŻ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY; KARATE.
ORAZ

WYCIECZKI PIESZE

WYCIECZKI ROWEROWE

WYJŚCIA DO MULTIKINA; AQUAPARKU I NA KRĘGIELNIĘ

WYCIECZKA DO JEDNOSTKI ŚMIGŁOWCÓW BOJOWYCH W PRUSZCZU GDAŃSKIM

UWAGA!!!
Wszystkie warsztaty (zajęcia) mają charakter otwarty i są bezpłatne.
W wycieczkach i wyjściach poza teren MDK pierwszeństwo mają uczestnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie; pozostali w przypadku wolnych miejsc.
W programie wakacji mogą nastąpić zmiany, prosimy o kontakt na bieżąco pod nr tel. 058 551 41 31

Plan zajęć "Ferie letnie" w MDK Sopot

I tydzień
Poniedziałek 22.06.09
Klub Małolata - 9.00 - 10.30(3,4 l) 10.30 - 12.00 (5 latki) Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.30 - 11.30
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.45 - 10.30 (5 latki) 10.30 - 10.55 (3,4 latki)
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - (6-9 l;gr. biała i żółta)
11.00 - 12.00 - taniec towarzyski
12.00 - 13.00- (14 - 18 l; gr. niebieska i zielona)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Wakacje z j.niemieckim - 10.00 - 13.00

Wtorek 23.06.09
Klub Małolata - 9.00 - 11.15 (5 l) 11.15 - 12.00 (3,4 l)
Rytmika - 12.00 - 12.45 - I gr.; 12.45 - 13.30 - II gr.
Warsztaty wokalne dla młodzieży - 10.55 - 12.00
Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.00 - 11.00
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty wokalne dla młodzieży - 10.55 - 12.00
Wakacje z j. niemieckim - 10.00 - 13.00
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 10.50 - 11.15 (3,4 latki) 11.15 - 12.00 (5 latki) Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Wycieczka rowerowa - "Sopockie lasy- do Doliny Radości"- zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK

Środa 24.06.09
Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.30 - 11.30
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I /10.30 - 12.00 kids II /12.00 - 12.45 - Teens
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.30 - 10.15 (5 latki)
Klub Małolata - 10.00 - 11.00 (3,4l) 11.00 - 12.10 (5 latki)
Rytmika - 12.00 - 12.45 I gr.; 12.45 - 13.30 II gr.
Warsztaty wokalne dla młodzieży - 10.55 - 12.00
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - (6-9 l)
11.00 - 12.00 - (10 - 12 l)
12.00 - 13.00- (14 - 18 l)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Szachowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży - 10.00 - 13.00
Wakacje z j.niemieckim - 10.00 - 13.00

Czwartek 25.06.09
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I 10.30 - 12.00 kids II/Teens
Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.30 - 11.30
Klub Małolata - 9.30 - 10.30 (3,4 latki) 10.30 - 12.00 (5 latki)
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.45 - 10.30 (5 latki) 10.30 - 10.55 (3,4 latki)
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - taniec towarzyski
11.00 - 13.00 - (10 - 12 l)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Wakacje z j.niemieckim - 10.00 - 13.00
Wycieczka rowerowa - "Westerplatte" - zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK
Wyjście do Multikina

Piątek 26.06.09
Klub Małolata - 9.00 - 10.30 (3,4 latki) 10.30 - 12.00 (5 latki)
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.00
Wakacje z j.niemieckim - 10.00 - 13.00
Wyjście do Aquaparku

II tydzień

Poniedziałek 29.06.09
Klub Małolata - 9.00 - 10.25(3,4 l) 10.30 - 12.00 (5 latki) Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.30 - 11.30
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - (6-9 l)
11.00 - 12.00 - taniec towarzyski
12.00 - 13.00- (14 - 18 l)
Szachowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży - 10.00 - 13.00
Wyjście do kręgielni

Wtorek 30.06.09
Klub Małolata - 9.00 - 11.15 (5 l) 11.15 - 12.00 (3,4 l)
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I /10.30 - 12.00 kids II /12.00 - 12.45 - Teens
Warsztaty plastyczne dla dzieci - 9.00 - 11.00
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty wokalne dla młodzieży - 10.00 - 12.15
Wakacje z j. niemieckim - 10.00 - 13.00
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Brydżowe rozgrywki dla młodzieży - 10.00 - 13.00
Wycieczka piesza - "Gdyński Klif"- zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK

Środa 1.07.09
Klub Małolata - 10.00 - 11.00 (3,4l) 11.00 - 12.10 (5 latki)
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - (6-9 l)
11.00 - 12.00 - (10 - 12 l)
12.00 - 13.00- (14 - 18 l)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Szachowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży - 10.00 - 13.00

Czwartek 2.07.09
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I 10.30 - 12.00 kids II/Teens
Klub Małolata - Wycieczka na Hel
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - taniec towarzyski
11.00 - 13.00 - (10 - 12 l)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty muzyczne- nauka gry na gitarze i keyboardzie - 10.00 - 13.30
Wycieczka piesza - "Sopockie punkty widokowe" - zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK

Piątek 3.07.09
Klub Małolata - 9.00 - 10.30 (3,4 latki) 10.30 - 12.00 (5 latki)
Wyjście do Aquaparku

III tydzień Poniedziałek 6.07.09
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.45 - 10.30 (5 latki) 10.30 - 10.55 (3,4 latki) Klub Małolata - 9.00 - 10.25(3,4 l) 10.30 - 12.00 (5 latki)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty taneczne -10.00 - 11.00 - (6-9 l)
11.00 - 12.00 - taniec towarzyski
12.00 - 13.00- (14 - 18 l)
Szachowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży - 10.00 - 13.00
Wycieczka do Pruszcza Gdańskiego - Jednostka Śmigłowców Bojowych - 10.00 - 17.00
Zbiórka w MDK; zapisy w sekretariacie.
UWAGA!!! - dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną przychodzą po zażyciu odpowiedniego leku
Wtorek 7.07.09
Klub Małolata - 9.00 - 11.15 (5 l) 11.15 - 12.00 (3,4 l)
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I /10.30 - 12.00 kids II /12.00 - 12.45 - Teens
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 10.50 - 11.15 (3,4 latki) 11.15 - 12.00 (5 latki)
Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Wakacje z j. niemieckim - 10.00 - 13.00
Brydżowe rozgrywki dla młodzieży - 10.00 - 13.00
Wycieczka rowerowa - do oliwskiego ZOO- zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK

Środa 8.07.09
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.30 - 10.15 (5 latki)
Klub Małolata - 10.00 - 11.00 (3,4l) 11.00 - 12.10 (5 latki)

Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - (6-9 l)
11.00 - 12.00 - (10 - 12 l)
12.00 - 13.00- (14 - 18 l)
Szachowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży - 10.00 - 13.00

Czwartek 9.07.09
Wakacje z j. angielskim - 9.00 - 10.30 kids I 10.30 - 12.00 kids II/Teens
Klub Małolata - 9.30 - 10.30 (3,4 latki) 10.30 - 12.00 (5 latki)
Warsztaty muzyczne dla przedszkolaków - 9.45 - 10.30 (5 latki) 10.30 - 10.55 (3,4 latki)
Warsztaty taneczne- 10.00 - 11.00 - taniec towarzyski
11.00 - 13.00 - (10 - 12 l)

Warsztaty malarstwa i rysunku dla młodzieży - 10.00 - 12.00
Wycieczka piesza - "Gdyński Klif" - zbiórka w MDK; grupa do 15 osób; decyduje kolejność zgłoszeń; zapisy w sekretariacie MDK
Wyjście do Multikina
Piątek 10.07.09
Klub Małolata - 9.00 - 10.30 (3,4 latki) 10.30 - 12.00 (5 latki)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
19.11 g.18.00
JKH GKS Jastrzębie
20.11 g.20.00
Buducnost Podgorica
22.11 g.18.00
Podhale Nowy Targ
23.11 g.13.00
MMTS Kwidzyn
23.11 g.17.00
Ślęza Wrocław
17.11 g.17.30
Legia Warszawa
17.11 g.17.00
Podhale Nowy Targ
17.11 g.14.45
Indykpol AZS Olsztyn
17.11 g.13.00
Grupa Azoty Tarnów
17.11 g.13.00
Budowlani Lublin