stat
Impreza już się odbyła

Wakacyjne warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży w SIEMANKO

  • środa, 29 lipca 2020, godz. 09:00
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Kilińskiego 4, Galeria Metropolia poziom -1
    Organizator: SIEMANKO
  • Bilety
    169

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat na taneczne wakacje (stacjonarne) w Studio Tańca. To propozycja dla dzieci i młodzieży, która lubią spędzać czas aktywnie, kreatywnie, a przede wszystkim tanecznie!

wrz 17

piątek, godz. 20:45 - 21:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 19

niedziela, godz. 10:00 - 15:15

Gdańsk,
bilety 60 - 120 zł
Przygotowaliśmy 5 dni wypełnionych tańcem oraz wieloma innymi atrakcjami, dzięki którym Twoja pociecha rozwinie swoje taneczne skrzydła, a Ty będziesz spokojny o jej bezpieczeństwo i zyskasz pewność, że spędza ten czas w wyjątkowy i wartościowy sposób.

Zarezerwuj miejsce, wypełniając formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/8rtodBYsFWj3J8Se6

Jeśli jesteś zainteresowana kilkoma dniami warsztatów daj nam znać: siemankostudio@gmail.com

Forma płatności to przelew na konto, poniżej podajemy dane:
SIEMANKO Studio Tańca
PKO 90 1020 1811 0000 0702 0358 7318
W opisie należy podać imię i nazwisko uczestnika

Harmonogram
ŚRODA:
8:30-9:00 zbiórka i zapoznanie z planem dnia
9:30-9:30 poranny rozruch
9:30-10:30 Taniec Współczesny (Olaa Kasprzyk)
10:30-10:45 II śniadanie
10:45-11:45 Taniec Współczesny kontynuacja (Olaa Kasprzyk)
11:45-12:15 gry integracyjne
12:15-13:15 Hip Hop (Olaa Kasprzyk)
13:15-13:45 obiad
13:45-14:45 Dancehall (Agata)
14:45-15:00 przerwa
15:00-16:00 Dancehall kontynuacja (Agata)
16:00-16:30 odbiór dzieci- czas wolny/gry planszowe

Niech muzyka będzie z Wami!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

17.09 g.17.00
Bałtyk Koszalin
17.09 g.19.00
POLSKA
Belgia
18.09 g.13.00
Edach Budowlani Lublin
18.09 g.17.00
Awenta Pogoń Siedlce
18.09 g.17.00
UpFitness Skra Warszawa
16.09 g.18.00
GKS Katowice
14.09 g.20.30
POLSKA
Rosja
12.09 g.15.00
Wisła Kraków
12.09 g.12.40
GKS Tychy
11.09 g.20.30
POLSKA
Finlandia