Terminarz

Sezon:
08.10 (nd)
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Get Well Toruń
01.10 (nd)
Get Well Toruń ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
24.09 (nd) g.13:00
Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.09 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 40:32 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.09 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 54:36 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.08 (nd) g.14:30
Lokomotiv Daugavpils 46:44 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.08 (nd) g.14:45
Lokomotiv Daugavpils 50:28 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.07 (nd) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 57:32 Polonia Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.07 (nd) g.19:00
Stal Betad Leasing Rzeszów 47:42 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.07 (sob) g.14:45
ZDUNEK WYBRZEZE Gdańsk 49:41 Euro Finannce Polonia Piła przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.07 (nd) g.16:30
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 45:45 Orzeł Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.07 (nd) g.14:45
Grupa Azoty Unia Tarnów 53:37 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.06 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 32:28 Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.06 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 63:27 Stal Betad Leasing Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.06 (nd) g.12:45
Arge Speedway Wanda Kraków 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.05 (sob) g.16:00
Euro Finannce Polonia Piła 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (nd) g.14:30
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Arge Speedway Wanda Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.05 (nd) g.14:45
Polonia Bydgoszcz 41:49 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (nd) g.14:45
Orzeł Łódź 30:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (nd) g.14:45
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Lokomotiv Daugavpils przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela

Żużel - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty Unia Tarnów 14 12 0 2 729:496 31
2 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 14 8 2 4 626:528 22
3 Lokomotiv Daugavpils 14 6 2 6 641:603 20
4 Orzeł Łódź 14 6 3 5 625:570 19
5 Euro Finannce Polonia Piła 14 7 0 6 593:620 19
6 Arge Speedway Wanda Kraków 14 7 0 7 583:644 15
7 Stal Rzeszów 14 4 0 10 575:680 10
8 Polonia Bydgoszcz 14 1 1 12 491:683 3

Wyniki 14 kolejki:

  • Lokomotiv Daugavpils - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK (50:28, pierwszy mecz 38:52, bonus dla Lokomotivu )
  • Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 48:42 (40:50, bonus dla Orła)
  • Polonia Bydgoszcz - Grupa Azoty Unia Tarnów 40:50 (31:59, bonus dla Unii)
  • Euro Finannce Polonia Piła - Stal Rzeszów 47:43 (47:42, bonus dla Polonii)
Półfinały
Grupa Azoty Unia Tarnów
1 miejsce po rundzie zasadniczej
94
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
2 miejsce po rundzie zasadniczej
98
Orzeł Łódź
4 miejsce po rundzie zasadniczej
86
Lokomotiv Daugavpils
3 miejsce po rundzie zasadniczej
82
Finał
Grupa Azoty Unia Tarnów
zwycięzca półfinału 1
82
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
zwycięzca półfinału 2
80

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

data meczu: 01.10.2017

Get Well Toruń
:
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Hubert Kowalik 18 38 77.8%
2. Marek Sowiński 18 38 77.8%
3. Marek Zajkowski 18 38 77.8%
4. Maciej Żurawski 18 38 77.8%
5. Robert Kwasigroch 18 38 77.8%