Terminarz

Sezon:
20.05 (śr) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 23:31 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.05 (sob) g.17:00
Nielba Wągrowiec 24:23 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.05 (sob) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 29:21 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (śr) g.20:00
Śląsk Wrocław 27:26 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.04 (sob) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 26:23 Nielba Wągrowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.04 (nd) g.17:00
Zagłębie Lubin 25:28 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (pt) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 21:29 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (śr) g.18:00
Azoty Puławy 33:25 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (śr) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 29:40 Vive Tauron Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.03 (nd) g.17:00
Śląsk Wrocław 25:32 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (sob) g.17:30
WYBRZEŻE Gdańsk 26:36 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.02 (sob) g.17:00
Nielba Wągrowiec 24:30 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.02 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 28:28 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (nd) g.18:00
Pogoń Szczecin 25:16 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.02 (sob) g.17:00
WYBRZEŻE Gdańsk 22:21 PGE Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.12 (sob) g.18:00
Zagłębie Lubin 31:30 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (śr) g.17:00
mecz pucharowy Nielba Wągrowiec 28:23 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (sob) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 28:30 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.12 (pon) g.18:00
Chrobry Głogów 25:22 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (śr) g.19:00
WYBRZEŻE Gdańsk 28:28 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.11 (wt) g.16:00
Vive Targi Kielce 25:22 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (sob) g.18:30
WYBRZEŻE Gdańsk 26:26 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (śr) g.18:00
Orlen Wisła Płock 35:21 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 22:21 Nielba Wągrowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (sob) g.18:00
Górnik Zabrze 37:26 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 24:31 Gaz-System Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (sob) g.18:00
Stal Mielec 31:21 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (sob) g.18:00
WYBRZEŻE Gdańsk 31:31 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.09 (sob) g.17:00
MMTS Kwidzyn 32:27 WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
M Z R P Bramki Pkt.
1 Vive Tauron Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty Puławy
4 Pogoń Szczecin
5 Górnik Zabrze
6 PGE Stal Mielec
7 Chrobry Głogów
8 MMTS Kwidzyn
9 Zagłębie Lubin
10 Śląsk Wrocław
11 WYBRZEŻE GDAŃSK
12 Nielba Wągrowiec
  • o 1. miejsce
  • (do trzech zwycięstw)
  • Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock 3-1
  • o 3. miejsce
  • (do trzech zwycięstw)
  • Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 3-1
  • o miejsca 5-8
  • (mecz i rewanż)
  • MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 31:34 i i 28:31
  • Chrobry Głogów - PGE Stal Mielec 24:29 i 27:24
  • o 5. miejsce
  • (mecz i rewanż)
  • PGE Stal Mielec - Górnik Zabrze 22:28 i 27:33
  • o 7. miejsce
  • (mecz i rewanż)
  • MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 34:27 i 22:34
  • o miejsca 9-12
  • (każdy z każdym mecz i rewanż z zaliczeniem punktów z sezonu zasadniczego)
  • 9. Zagłębie Lubin 22
  • 10. Śląsk Wrocław 18
  • 11. WYBRZEŻE GDAŃSK 18
  • 12. Nielba Wągrowiec 6
  • Spadają: Nielba Wągrowiec i WYBRZEŻE GDAŃSK
  • Awans zwycięzcy I ligi: Borodino Legionowo i Gwardia Opole
  • Baraż: Śląsk Wrocław - Siódemka Miedź Legnica 28:26 i 27:18
Ćwierćfinały
Vive Tauron Kielce
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Pogoń Szczecin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Orlen Wisła Płock
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Górnik Zabrze
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
MMTS Kwidzyn
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
PGE Stal Mielec
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Chrobry Głogów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Azoty Puławy
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
Vive Tauron Kielce
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Orlen Wisła Płock
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Pogoń Szczecin
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Azoty Puławy
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
Vive Tauron Kielce
zwycięzca półfinału 1
3
Orlen Wisła Płock
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 02.12.2020 godz. 19:30

Grupa Azoty Tarnów
:
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

77%

67 typowań

x

1%

1 typowanie

2

22%

19 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 9 16 77.8%
2. Wojciech Hajdamowicz 8 14 75%
3. Tomasz Chrostowski 9 13 66.7%
4. Anna Stachurska 7 12 71.4%
5. Piotr Matusiak 8 11 75%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »