stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

X Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu

16 marca w Gdyni odbędzie się X Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu.

lip 10-11

piątek - sobota, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lip 11-12

sobota - niedziela, godz. 08:00

Wstęp wolny
Rywalizacja będzie prowadzona w następujących konkurencjach:
WALKI:
• walki qingda juniorów (14-17 lat)
• walki qingda seniorów (od 18 lat)
• walki qingda kobiet (od 18 lat)
• walki sanda seniorów (od 18 lat tylko mężczyźni) w kategoriach do 65 kg, 70 kg, 75 kg, 80 kg, 85 kg, 90 kg, 95 kg i powyżej 95 kg.
oraz
FORMY TRADYCYJNE w kategoriach wiekowych do 6 lat 7-8 lat, 9-10 lat, 11-14 lat, 15-17 lat, powyżej 18 lat formy ręczne północne,
• formy ręczne południowe,
• formy z bronią długą,
• formy z bronią krótką,
• formy z bronią różną.

DODATKOWE INFORMACJE
1. Rejestracja w dniu zawodów w godzinach od 800 do 930 (tylko zawodnicy zgłoszeni na
przesłanych formularzach)
2. Początek zawodów - ceremonia otwarcia połączona z tańcem lwa, prezentacją drużyn oraz wręczenie podziękowań , godzina 1015.
3. Przybliżona godzina zakończenia turnieju 1700.
4. Konkurencje będą rozgrywane według regulaminu, który obowiązywał na
poprzednich zawodach. Dostępny jest on pod linkiem:
www.wushu.gdynia.pl/regulamin.pdf

W przypadku kwestii nie ujętych w powyższym regulaminie zastosowanie mają regulmininy TAOLU/SANDA/QINGDA Europejskiej Federacji Wushu, Światowej Federacji Wushu oraz Polskiego Związku Wushu.

Dodatkowo na hali będą znajdowały się stoiska:
  • Instytutu Konfucjusza, na którym zademonstrowana będzie ceremonia parzenia herbaty oraz przeprowadzone warsztaty kaligrafii i wycinanek.
  • Firmy Speed Sports oferującej odzież sportową (między innymi rashguardy)

Wśród zawodników zobaczyć będzie można medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok