stat
Impreza już się odbyła

X Turniej dla Par

Pamiętacie, co najbardziej liczy się podczas Turnieju dla par? Staż? Niekoniecznie. Może wiek? Nie bardzo. Wygląd? Również nie ma znaczenia, podobnie jak przekonania polityczne. No to, co się liczy? Wiadomo! Dobra zabawa! I bardzo Was o to prosimy - właśnie na dobrą zabawę się nastawcie, albowiem w środę, 2 października o godzinie 19 w U7 w Gdyni rozpocznie się 10 Turniej dla Par. Poprzedni, dziewiąty, turniej cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem i dlatego liczymy, że tym razem również Was nie zabraknie

!

Jak to przy okazji Turnieju dla par, możemy Wam zagwarantować blisko trzy godziny świetnej zabawy. Obowiązkowo wzbogaconej o mnóstwo konkursów oraz nagród , jak również kapitalną atmosferę. W cenie - jak zawsze - dajemy Wam drinka lub napój bezalkoholowy. Jeśli kiedykolwiek bawiliście się na choćby jednym z naszych turniejów, to doskonale wiecie, co teraz trzeba zrobić. Mianowicie, wziąć do ręki czerwony flamaster i zakreślić w kalendarzu datę - 2 października, godzina 19, U7 Gdynia. Nie ma się nad czym zastanawiać!

Pamiętajcie o jednym. Nie jest ważny Wasz staż, wiek, wygląd, upodobania. Nie musicie być nawet parą! Mogą przyjść kolega z koleżanką i równie świetnie się bawić. Bo tak naprawdę jedyne, na co z Waszej strony liczymy, to na...dobrą zabawę. Chcemy byście przyszli do Nas wyluzowani, nastawieni na lekką rywalizację, ale też na...całą masę konkursów i śmiechu. Bo to świetna zabawa jest dla Nas i dla Was najważniejsza. Zapraszamy tych z Was, którzy chcą się trochę pobawić, lepiej... poznać siebie i wygrać fajne nagrody.

Za jedyne 20 złotych od osoby (czyli 40 zł od pary) dajemy Wam na początek drinka lub inny napój do ręki, następnie buty do gry i prawie trzy godziny świetnej zabawy. Wy macie tylko dwa zmartwienia - dobrze się bawić i celnie rzucać. Zapewnimy Wam mnóstwo rozrywki, zorganizujemy fajne konkursy, ciekawe nagrody i całe mnóstwo pozytywnej energii, która będzie Was trzymać jeszcze długo...

Już teraz rezerwujcie sobie ten termin, środę, 2 października, godzina 19, U7 Gdynia.

Jak możecie zapisać się do udziału w turnieju? Dwutorowo! Możecie wysłać maila na adres waclawwachnik@u7.pl wpisując w temacie: "10 Turniej dla par". Możecie również zgłosić swój akces przy recepcji U7 w Gdyni.

NAGRODY?
Atrakcyjne! Czy my Was kiedykolwiek zawiedliśmy w tym temacie?

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
20 zł - osoba

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
14.02 g.20.30
Piast Gliwice