• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

XIII Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt (1 opinia)

W imię krzewienia idei wspólnego kibicowania Królewskim zdecydowaliśmy się zorganizować zlot w regionie dotąd niemal dziewiczym w kontekście działań polskiego madridismo. Najwyższa pora to zmienić, a zlot powinien być impulsem do mobilizacji trójmiejskich kibiców Realu.

Trójmiejskich, gdyż część zlotowych atrakcji odbędzie się w Gdańsku, natomiast mecz z Barceloną będziemy oglądać w sopockim pubie Złoty Ul zlokalizowanym na słynnym Monciaku. Dzień wcześniej spotkamy się na imprezie integracyjnej, która odbędzie się najprawdopodobniej w Gdańsku. Wszelkie szczegóły odnośnie tego punktu programu są jeszcze dogrywane, a o ostatecznym przebiegu sobotniej integracji poinformujemy w kolejnym newsie.

Turniej piłkarski
Małą tradycją już jest, że przy okazji zlotów organizujemy również turniej piłkarski. Zmagania na hali przy ul. J. Hallera 16 w Gdańsku rozpoczniemy w samo południe w niedzielę (wszyscy uczestnicy będą musieli stawić się na miejscu co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem turnieju), a zakończymy sześć godzin później. Do dyspozycji będziemy mieć dwa boiska ze sztuczną trawą (zdjęcia: 1, 2, 3), a każda z drużyn będzie składać się z sześciu podstawowych zawodników (w tym bramkarz) oraz rezerwowych.

Noclegi
Istnieje możliwość zorganizowania noclegu na czas zlotu w jednym z gdańskich hosteli. Wszyscy ci, którzy chcą uzyskać pomoc w tym zakresie, niech wyślą maila o tytule "Nocleg podczas zlotu w Trójmieście" na adres lukasz.gasiorek@aguilablanca.pl, w treści podając informacje, jakich dni ma dotyczyć nocleg.

Uczestnictwo w zlocie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, a pierwszeństwo uczestnictwa w każdym z wydarzeń mają członkowie fanklubu Águila Blanca. Zarówno przed wejściem do Złotego Ula, jak i na imprezę integracyjną oraz przed rozpoczęciem turnieju piłkarskiego będzie sprawdzana lista obecności, dlatego tak ważne jest wysłanie zgłoszenia na zlot.

Kilka dni temu podaliśmy informacje odnośnie halowego turnieju piłkarskiego i transmisji Gran Derbi w Złotym Ulu, natomiast dzisiaj uzyskaliśmy potwierdzenie odnośnie sobotniej imprezy integracyjnej. W przeddzień Gran Derbi spotkamy się o godz. 21 w MK Bowling w Centrum Handlowym Manhattan, gdzie na potrzeby zlotowiczów zostały wynajęte tory do gry w kręgle. Rezerwacja potrwa do północy, a w międzyczasie będzie można skorzystać z asortymentu miejscowego baru oraz w przytulnych lożach toczyć rozmowy na tematy dotyczące Realu Madryt i nie tylko.


Ostateczny plan XIII Oficjalnego Zlotu Kibiców Realu Madryt w Trójmieście prezentuje się zatem następująco:
1. Sobota, 21:00-24:00, impreza integracyjna w MK Bowling (Centrum Handlowe Manhattan, al. Grunwaldzka 82, Gdańsk)
2. Niedziela, 12:00-18:00, halowy turniej piłkarski (ul. J. Hallera 16, Gdańsk)
3. Niedziela, 19:50, wspólne oglądanie meczu Barcelona - Real Madryt w pubie Złoty Ul (ul. Bohaterów Monte Cassino 31/33, Sopot)


Przypominamy, że zapisy obowiązują w przypadku wszystkich wydarzeń podczas trójmiejskiego zlotu. Przyjmowanie zgłoszeń kończymy w czwartek, 20 września o godz. 21:00.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku (nie jest jednoznaczne z wysłaniem zgłoszenia)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

zapisy zamknięte

Opinie (1)

  • HALA MADRIT!!!!

    kurka szluga ladacznica barcelona

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

09.02 g.17.30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10.02 g.20.30
Widzew Łódź
11.02 g.11.45
POLSKA
Portugalia
11.02 g.20.00
Zagłębie Sosnowiec
11.02 g.20.30
LUK Lublin
05.02 g.16.30
MMTS Kwidzyn
04.02 g.17.30
Górnik Zabrze
04.02 g.15.30
Polski Cukier Start Lublin
03.02 g.17.30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
01.02 g.19.30
BM Stal Ostrów Wielkopolski