stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XXV Marsze na Orientację Harce Prezesa

MnO to nic innego jak Marsze na Orientację - alternatywny sposób na ciekawy spacer po lesie. Zadaniem uczestnika MnO jest dotarcie w terenie do punktów kontrolnych (PK) dzięki otrzymanej od organizatora mapie, w zadanym limicie czasowym. Głównym elementem zabawy jest zatem mapa, a uczestnictwo w MnO wyrabia umiejętność coraz lepszego "czytania" mapy.

Prezes zarządził! Harcować można nie raz, a DWA razy w roku!

Zapraszamy na klasyczne marsze na orientację! Świętujemy 25 lat harcowania! Przed Wami tradycyjna nocna odsłona - 25. edycja Marszów na Orientację HARCE PREZESA. Zapraszamy w lasy otomińsko-kolbudzkie!

Do wyboru naszych uczestników jest mnóstwo tras pieszych, o których lada moment Wam powiemy. Jedno jest pewne - szykujcie buty, kompasy i wałówkę, bo szykuje się cały dzień harcowania!

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kolorowe mapy, naklejki, poczęstunek w bazie i losowanie atrakcyjnych nagród na zakończeniu imprezy. Dla najlepszych przygotowaliśmy puchary i dyplomy!

Czy będzie ognisko? Oczywiście, że tak - jak zawsze będziecie mogli wykorzystać godzinę stopczasu - kiełbaski i dodatki, aromatyczna herbata z malinami będą czekały na wszystkich strudzonych wędrowców.

Zapisy i szczegóły znajdziecie już wkrótce na naszym facebooku Harce Prezesa oraz stronie www.harpagan.pl/harce

Wydarzenie na facebooku 

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
Plebiscyt na Ligowca Roku 2019
24.01 g.18.30
Energa MKS Kalisz
24.01 g.18.30
Comarch Cracovia
25.01 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
26.01 g.17.00
Energa Toruń
23.01 g.20.15
Spar Citylift Girona
mecz trwa
23.01 g.19.00
Polpharma Starogard Gdański
22.01 g.18.30
GKS Katowice
20.01 g.19.00
Naprzód Janów