Wiadomości

Żużlowcy wjechali do finału I ligi

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Zobacz wyścig 13. wygrany przez Becha i Fajfera 5:1.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża pokonali Lokomotiv Daugavpils 54:36 i awansowali do finału Nice 1. Ligi. Kapitalnie zaprezentował się debiutujący w gdańskich barwach Mikkel Bech. Duńczyk a także Oskar Fajfer zdobyli po 13 pkt i bonusie. Rywalem Wybrzeża w walce o ekstraligę będzie Unia Tarnów lub Orzeł Łódź, których mecz przełożony został na poniedziałek. Finałowy dwumecz zaplanowano na 10 i 17 września.Użytkownicy naszej aplikacji wiedzą o tym od dawna!

Pobierz aplikację: Android | iPhone


ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK

9. Oskar Fajfer 13+1 (3,3,2,3,2*)
10. Anders Thomsen 6+2 (1,2*,1*,2)
11. Troy Batchelor 5+1 (0,d,2*,3,-)
12. Mikkel Bech 13+1 (3,2,3,2*,3)
13. Kacper Gomólski 10 (3,1,3,0,3)
14. Marcin Turowski 0 (0,0,u)
15. Dominik Kossakowski 7+1 (3,2*,1,1)
54:36
Miejsce:
Stadion Żużlowy
Sędziowie:
Kuśmierz (Częstochowa)
Widzów:
3245

Lokomotiv Daugavpils

1. Maksim Bogdanow 9 (2,2,2,2,1)
2. Artiom Trofimow 1 (0,1,-,-,0)
3. Kjasts Puodżuks 8 (2,3,0,1,2)
4. Oleg Michaiłow 9+2 (1*,2*,3,3,1,0)
5. Timo Lahti 2 (1,1,0,0)
6. Davis Kurmis 3 (2,0,1)
7. Jewgienij Kostygow 2+1 (1*,0,w,1)

kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »


Mikkel Bech zaliczył w Wybrzeżu debiut marzenie.
Mikkel Bech zaliczył w Wybrzeżu debiut marzenie. fot. Arkadiusz Buczyński / trojmiasto.pl

Relacja LIVE

W gdańskim zespole zapowiadana wcześniej zmiana w składzie. Pod numerem 12 w miejsce Łęgowika pojedzie Mikkel Bech (ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK). Wybrzeże zakontraktowało Duńczyka 1 września, wraz z otwarciem okna transferowego.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NOWYM ŻUŻLOWCU WYBRZEŻA
Na zdjęciu stan toru z godz: 12:45
Godz. 14:00 Nad stadionem lekkie chmury, ale przebija przez nie słońce. Nie wygląda na to, aby wkrótce miał padać deszcz, a tor jest dobrze przygotowany.
Na próbę toru wyjechali Bogdanow i Kostygow ze strony Lokomotivu.
Ze strony gospodarzy Gomólski i Bech.
[ICO]
W drugiej parze półfinałowej Unia Tarnów miała podjąć dziś Orła Łódź (45:45 w pierwszym meczu w Łodzi). Zawody zostały jednak odwołane ze względu na opady i stan toru. Regulamin wymaga, aby rozegrać je do czwartku, a więc na trzy dni przed terminem pierwszego meczu finałowego.
Nad stadionem zaczął lekko kropić deszcz, ale rozpoczęcie zawodów jest niezagrożone.
Rozpoczyna się prezentacja.
[ICO]
W sektorze gości sześciu kibiców z Daugavpils. Przywieźli ze sobą nawet małą flagę z napisem "Daugavpils Speedway".
Zawodnicy zostali już zaprezentowani. Teraz mała uroczystość. Tort wręczono Karolowi Żupińskiemu, który w tym tygodniu został wicemistrzem świata na żużlu w kategorii 250 cc. Przypomnijmy, że w lidze będzie mógł startować, gdy ukończy 16. rok życia, a więc w czerwcu przyszłego roku.

KAROL ŻUPIŃSKI WICEMISTRZEM ŚWIATA 250 CC
[ICO]
Na trybunach w tej chwili ok. 2000 widzów.
[ICO]
I
W biegu wystartują:
  Oskar Fajfer,
  Maksim Bogdanow,
  Anders Thomsen,
  Artiom Trofimow.
1'
Zawody odbędą się wg II zestawu startowego.
[ICO]
I
[4:2] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Anders Thomsen (1 pkt), Artiom Trofimow (0 pkt).

Znakomity start Fajfera. Thomsen próbował gonić Bogdanowa, ale to on zbliżył się do prowadzącego Oskara. Kolejność nie uległa jednak zmianie.
[ICO]
II
W biegu wystartują:
  Davis Kurmis,
  Dominik Kossakowski,
  Jewgienij Kostygow,
  Marcin Turowski.
[ICO]
II
[7:5] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Dominik Kossakowski (3 pkt), Davis Kurmis (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Dobry start Kossakowskiego, choć w pierwszym łuku nie miał łatwo z Kostygowem. Turowski ambitnie atakował Kurmisa, ale bez oczekiwanego skutku.
[ICO]
III
W biegu wystartują:
  Kjasts Puodżuks,
  Troy Batchelor,
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech.
[ICO]
III
[10:8] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Kjastas Puodżuks (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Troy Batchelor (0 pkt).

Znakomita jazda Becha i wygrana w debiucie w barwach Wybrzeża! Duńczyk z czwartego toru nakładał się na rywali, ale jechał z Puodżuksem łokieć w łokieć aż do wejścia w drugi łuk. Wtedy wyszedł na pierwsze miejsce, świetnie kontrował motocykl i uciekł do przodu. Niestety, pogubił sie Batchelor, który do mety gonił Michaiłowa.
[ICO]
IV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Timo Lahti,
  Kacper Gomólski,
  Jewgienij Kostygow.
[ICO]
IV
[15:9] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Dominik Kossakowski (2 pkt), Timo Lahti (1 pkt), Jewgienij Kostygow (0 pkt).

Świetny start gdańszczan i pewna, podwójna wygrana. Pierwsza w tym meczu.
[ICO]
IV
Przerwa na równanie toru. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że drugi półfinał Unia Tarnów - Orzeł Łódź odbędzie się jutro o godz. 17:30. To nowa data przełożonego z dziś spotkania.
[ICO]
V
W biegu wystartują:
  Maksim Bogdanow,
  Mikkel Bech,
  Artiom Trofimow,
  Troy Batchelor.
[ICO]
V
[17:13] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Maksim Bogdanow (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Artiom Trofimow (1 pkt), Troy Batchelor (d2/0 pkt).

Ze startu 3:3, ale gdańscy zawodnicy rzucili się w pogoń za Bogdanowem. Łotysz miał ich po obu swoich stronach. Batchelorowi pod koniec drugiego okrążenia zdefektował jednak motocykl.
[ICO]
VI
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Kjasts Puodżuks,
  Marcin Turowski,
  Oleg Michaiłow.
[ICO]
VI
[18:18] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Kjasts Puodżuks (3 pkt), Oleg Michaiłow (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Ze startu 4:2 dla gości. Gomólski chciał gonić Puodżuksa, a na trzecim okrążeniu wyprzedził go Michaiłow. Ewidentnie Gomólski ma problemu z motocyklem, który jest po prostu wolny. Identycznie było w Daugavpils. Lokomotiv doprowadza do remisu i znów to Łotysze są bliżej finału.
[ICO]
VII
W biegu wystartują:
  Timo Lahti,
  Oskar Fajfer,
  Davis Kurmis,
  Anders Thomsen.
[ICO]
VII
[23:19] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Timo Lahti (1 pkt), Davis Kurmis (0 pkt).

Wybrzeże wraca do gry. Znakomicie spasowany z torem jest dziś Fajfer. Świetny start i pewna jazda do mety Oskara. Gorzej wyszedł spod taśmy Thomsen, ale szybko napędził się i minął rywali.
Przerwa na równanie toru.
[ICO]
VIII
W biegu wystartują:
  Jewgienij Kostygow,
  Kacper Gomólski,
  Maksim Bogdanow,
  Dominik Kossakowski.
Kostygow jako rezerwa zwykła za Trofimowa.
[ICO]
VIII
Wyścig przerwany. Łotysze jechali pierwszym okrążeniu na 5:1, gdy upadł Kostygow.
[ICO]
VIII
Kostygow wykluczony z powtórki. Wywrócił się bez kontaktu, gdy atakował go na wejściu w drugi łuk Gomólski.
8'
Za chwilę powtórka wyścigu 8.
[ICO]
VIII
Z trybun doping "GKS, GKS!". Na stadionie ok. 3000 widzów. Nie mamy jeszcze szczegółowych danych z klubu. Wiemy natomiast, że na trybunach zasiadają m.in piłkarze Lechii: Peszko, Kuświk, Wolski i Wojtkowiak.
[ICO]
VIII
[27:21] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Jewgienij Kostygow (w/0 pkt).

Gomólski dobrze wyszedł ze startu i bronił się przed Bogdanowem. Przez chwilę Łotysza wyprzedzał Kossakowski, ale "Mad Max" szybko skontrował na wyjściu z drugiego łuku drugiego okrążenia.
[ICO]
IX
W biegu wystartują:
  Anders Thomsen,
  Oleg Michaiłow,
  Oskar Fajfer,
  Kjasts Puodżuks.
[ICO]
IX
[30:24] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Anders Thomsen (1 pkt), Kjasts Puodżuks (0 pkt).

Słabszy start Fajfera. Wydawało się jednak, że wyjdzie na pierwsze miejsce, ale wszystkich zaskoczył Michaiłow. Stawka się rozjechała i nie wydarzyło się nic ciekawego, przynajmniej do przekroczenia mety. Po zakończeniu wyścigu Michaiłow zahaczył Thomsena i ten wywrócił się. Trudno było ocenić czy nie było to zamierzone ze strony Łotysza. Wydaje się jednak, że obaj mieli sobie coś do powiedzenia. Arbiter karał obydwu zawodników upomnieniem.
[ICO]
X
W biegu wystartują:
  Troy Batchelor,
  Jewgienij Kostygow,
  Mikkel Bech,
  Timo Lahti.
[ICO]
X
[35:25] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Troy Batchelor (2 pkt), Jewgienij Kostygow (1 pkt), Timo Lahti (0 pkt).

Ciasno w pierwszym łuku, ale Bech przykleił sie do Batchelroa i wspólnie wyszli na prowadzenie. Do końca wzorowo jechali parą. Troy pilnował krawężnika, a Mikkel napędzał się pod bandą. Przypomnijmy, że wspólnie startuję też w Danii w klubie Region Varde Elitesport.
10'
Przerwa na równanie toru.
[ICO]
XI
W biegu wystartują:
  Oleg Michaiłow,
  Anders Thomsen,
  Kjasts Puodżuks,
  Kacper Gomólski.
Michaiłow jako rezerwa taktyczna za Trofimowa
[ICO]
XI
[37:29] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Oleg Michaiłow (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Kjasts Puodżuks (1 pkt), Kacper Gomólski (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gości. fatalnie wyszedł Gomólski. Thomsen szybko wyszedł na drugą pozycję. Puodżuks ją odbił, ale Duńczyk nie odpuścił i skończyło się na 4:2 dla gości.
[ICO]
XII
W biegu wystartują:
  Marcin Turowski,
  Davis Kurmis,
  Troy Batchelor,
  Maksim Bogdanow.
[ICO]
XII
[40:32] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Troy Batchelor (3 pkt), Maksim Bogdanow (2 pkt), Davis Kurmis (1 pkt), Marcin Turowski (u/0 pkt).

Dobry start Batchelora i pewna wygrana. W pierwszym łuku upadł Turowski, ale zdołał się podnieść i zejść z toru, nie trzeba było przerywać wyścigu.
[ICO]
XIII
W biegu wystartują:
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech,
  Timo Lahti,
  Oskar Fajfer.
[ICO]
XIII
[45:33] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Oleg Michaiłow (1 pkt), Timo Lahti (0 pkt).

Dobry start Fajfera i 4:2 dla gdańszczan, ale w drugi łuku Bech atakiem przy krawężniku minął Michaiłowa. Znakomita jazda gdańszczan aż do mety i radość na trybunach. Wybrzeże właśnie zapewniło sobie awans do finału Nice 1. Ligi Żużlowej.
Przerwa na równanie toru.
[ICO]
Oficjalne dane dotyczące frekwencji na trybunach: 3245 widzów.
[ICO]
XIV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Artiom Trofimow,
  Kacper Gomólski,
  Kjasts Puodżuks.
Kossakowski jako rezerwa zwykła za Batchelora
[ICO]
XIV
[49:35] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Kjasts Puodżuks (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Artiom Trofimow (0 pkt).

Od startu prowadzenie gdańszczan 4:2. Puodżuks był niezwykle szybki, ale Gomólski cały wyścig umiejętnie się bronił.
[ICO]
XV
W biegu wystartują:
  Maksim Bogdanow,
  Oskar Fajfer,
  Oleg Michaiłow,
  Mikkel Bech.
[ICO]
XV
[54:36] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Maksim Bogdanow (1 pkt), Oleg Michaiłow (0 pkt).
15'
Koniec meczu. Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało z Lokomotivem Daugavpils 54:36 i wjechało do finału Nice 1. Ligi. Ich rywalem będzie Unia Tarnów lub Orzeł Łódź. Mecze odbędą się 10 i 17 września.

opinie kibiców w trakcie relacji (82)


Typowanie wyników

mecz ligowy
03.09.2017 godz.14:30
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

92%

366 typowań

x

0%

2 typowania

2

8%

32 typowania


Półfinały
Grupa Azoty Unia Tarnów
1 miejsce po rundzie zasadniczej
94
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
2 miejsce po rundzie zasadniczej
98
Orzeł Łódź
4 miejsce po rundzie zasadniczej
86
Lokomotiv Daugavpils
3 miejsce po rundzie zasadniczej
82
Finał
Grupa Azoty Unia Tarnów
zwycięzca półfinału 1
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
zwycięzca półfinału 2

Opinie (83) 7 zablokowanych

 • Finał to bdb rezultat w tym sezonie (2)

  W przyszłym jak będą sponsorzy to można powalczyć o ekstraligę.
  Kowalik i Zdunek nie nawalili.

  • 85 4

  • Kowalik nie nawali? (1)

   weź nie żartuj
   Zachowawczy czlowiek

   • 5 14

   • masz finał!!!

    Nie sap. Potrzebni sponsorzy .Rafineria.

    • 6 0

 • Wszystko ok (2)

  Ale Lokomotiv sie podłożył niestety, oni nie mogą w Ekstralidze jeździć niestety. Ale Gratulacje za wygrana teraz, tylko Baraz z Grudziądzem ;)

  • 21 53

  • W pierwszym meczu jakoś nie wyglądało na to że się podłożyli

   • 13 2

  • Żenada

   Znawco Wybrzeże wygra z Tarnowem wspomnisz moje słowa. A po drugie w barażach będzie Toruń. Spada ROW za doping Łaguty.

   • 14 7

 • Super że ten nasz wybrzeżowy żuzel się w końcu odradza !!!

  • 53 4

 • I co marudy? (7)

  Pluliście na Becha...że słaby jak Łęgowik a gość da Gdańskowi ekstraligę...

  • 78 8

  • Leo (1)

   to prawda jak gadali ze jaki on cienias i co pojechał jak nic.niech Renat zabiera walizki nie mówiąc już o Hubercie

   • 25 2

   • Renat, pomimo że wybrali go na kapitana, to miał być zawodnikiem oczekującym. Na tej pozycji miał jeździć Linus. Każdy widac było jak to sie skończyło. Druga sprawa że Gafurov, konkretnie przepracował zimę i na treningach to potwierdzał. To dlaczego trener nie miał go wstawić do składu ?
    Ja mam dla Niego wielki szacunek, ale jeśli Renat chce kontynuować dalej swoją kariere, to powinien odejśc do jakiegoś słabszego klubu. No chyba że znowu będzie słaby budżet i nie będzie kasy na zawodników z wyższej półki, to jak najbardziej może zostać w Gdańsku.

    • 3 0

  • Prawdziwy egzamin czeka go za tydzień

   • 20 1

  • Bech dzisiaj jezdzil jak petarda!!! (2)

   W przeciwienstwie do Batcha.
   Dobry ruch!

   • 18 1

   • (1)

    Batch miał problem z motorem, czego efektem było zatarcie w jego drugim biegu.Zmienił motor i śmigał tak jak Mikkel Bech znafco.

    • 10 4

    • To najwyraźniej on ma problem z motorem od kwietnia

     Bo od początku sezonu jeździ poniżej oczekiwań. Miał być najlepszym zawodnikiem całej ligi, a nie jest nawet liderem naszej drużyny.

     • 5 2

  • dokladnie

   tu powinno wychodzic obok nicka nr IP który tu marudził na Becha to wiekszosc by sie tu nie udzielala ...Brawo Wybrzeze

   • 4 2

 • Styl (1)

  Jazdy Becha jest rewelacyjny .. Pcha się w każde wolne miejsce i pod płotem też nie odpuszcza.. Ciekawe co pokaże dalej .. Chyba strzał w 10 !

  • 100 0

  • Dokładnie tak, trafiony strzał, dobry fighter! Czego nie można ostatnio powiedzieć o opłakiwanym tu wielokrotnie Linusie. Mecz z Wrocławiem beznadziejnie pojechał..co prawda to ekstraliga, ale mimo wszytko nie zachwyca..u nas byłby pewnie średniakiem..jak Troy

   • 10 0

 • byle do Wybrzeża nie wrócił Marek F. albo

  inny Majonez

  • 49 3

 • i co? słaby ten bech (1)

  Z całym.szacunkiem ale gafiemu do niego trochę brakuje.
  Czekam na wpisy co pisali że słaby jest.JA w pytam kiedy gafi zrobił 13+1 z czołowym klubem i byl najlepszy z drużyny?
  Jak tam malkontenci???

  • 57 0

  • Pojechał super. Nie ma do tego żadnych wątpliwości.

   Mimo że nie krytykowałem i nie robię też tego teraz to nie ma co go zagłaskać.
   Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
   Wierzę że będzie tak dalej jeździł i da nam wiele radości.

   • 19 1

 • Już to widzę jak Bolo z Jedziesz Zenon siedzę przytuleni z opadnientymi koparami przed tv

  • 29 2

 • Brawo (1)

  Ciekawe czy za tydzień pogoda przygotuje nam tor czy Kowalik(nie wiem co lepsze). Bech trafiony w 100%, nie wiem czy zrobi nam ekstraligę, ale widać różnicę między nim a Gafurovem. Chłop przyjechał, zrobił kilka kółek na próbie toru i dwucyfrówkę w meczu. Gafurov siedzi tu 10 sezon i cały czas się zastanawia co robić-bez komentarza. Największym problemem jest o dziwo sprzęt Gomólskiego. Jak zrobimy za tydzień 50 pkt u siebie to w Tarnowie będą wielkie emocje. Przedsezonowy plan wykonany i mamy prawdopodobnie dodatkowe 4 mecze i sezon do października.

  • 53 2

  • Myślę że jak się chłopaki zepną to skończymy sezon po dwóch meczach. I tego im i nam życzę !!! ;)

   • 18 0

 • Łotysze wpuścili nas do finału. Kropka. (4)

  • 15 53

  • Ty mądra głowo (3)

   Łotysze znawco nie wygrali tu zadnego meczu jak mówił pan spiker to nie jest ich tor ułożony pod nich i sa tu cięcy jak barszcz.Nikt tu się nie podkładał!!!!!

   • 14 5

   • (2)

    Odpuścili końcówkę u siebie, tu nie robili taktyków ekspercie. Nie mają sponsora, nie mieli motywacji.

    • 4 14

    • Ekspercie

     Tylko mogli zrobić jeszcze jedną i wpuścić Bogdanovsa, nic by to im nie dało.

     • 9 1

    • Nie robili taktyków? To jak to możliwe, że Michajłow pojechał 6 razy?

     • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

początek meczu: 01.10.2020 godz. 18:00 LIVE!

Unia Tarnów
:
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

98%

179 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

4 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Wrzask 13 40 92.3%
2. Radosław Dymkowski 13 36 84.6%
3. Wojciech Koczyński 13 36 84.6%
4. Wojteks23 Wojteks23 10 36 100%
5. Sławek Surkont 13 35 84.6%

Aktualna tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 13 11 0 2 676:470 28
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 13 6 0 7 543:583 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 13 6 0 7 559:586 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 13 2 0 11 541:616 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 13 kolejki:

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Lokomotiv Daugavpils 50:39 (pierwszy mecz 50:40, bonus dla Wybrzeża)
 • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów 64:36 (57:33, bonus dla Apatora)
 • Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (43:47) przełożony na 2 października
 • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno (36:54) przełożony na 3 października

Terminarz

01.10 (czw) godz.18:00 Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane