• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk rozjechali Wandę Kraków na inaugurację sezonu

Rafał Sumowski
8 kwietnia 2018 (artykuł sprzed 6 lat) 

Energa Wybrzeże - żużel

Zobacz pierwszy wyścig ligowego sezonu na gdańskim torze. Wygrali go podwójnie Oskar FajferAnders Thomsen.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokonali na własnym torze Wandę Kraków na inaugurację I ligi 64:26. Goście nie wygrali ani jednego wyścigu, a ich zawodnik Ernest Koza zakończył zawody w szpitalu z podejrzeniem złamania nogi. Najwięcej punktów dla gdańszczan zdobyli debiutanci: Mikkel MichelsenMichał Szczepaniak - po 12. Na trybunach zasiadło według organizatorów prawie 6000 widzów.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Arge Speedway Wanda Kraków Arge Speedway Wanda Kraków
9. Oskar Fajfer 10+2 (3,2*,t,2*,3)
10. Anders Thomsen 10+2 (2*,3,3,2*)
11. Michał Szczepaniak 12 (3,3,3,3,-)
12. Mikkel Bech 10+3 (2*,1,2*,3,2*)
13. Mikkel Michelsen 12 (3,3,3,3,-)
14. Marcin Turowski 3+1 (1,0,2*,0)
15. Dominik Kossakowski 7 (3,1,0,0,3)
Sędziowie: Sokołowski (Ostrów Wlkp.)
Widzów: 5850
Składy
1. Siergiej Łogaczow 8+2 (1,2,1*,1*,1,2)
2. Claus Vissing 3 (0,0,2,1,w)
3. Ernest Koza 0 (w,-,-,-)
4. Lasse Bjerre 6+1 (1,1*,2,0,1,1)
5. Marcin Jędrzejewski 8+1 (2,2,1,2,d,1*)
6. Piotr Pióro 0 (u,d,0)
7. Bartłomiej Kowalski 2 (2,d,0)

Kibice oceniają


Zobacz wyścig 11.


Relacja LIVE

Wybrzeże w minionym sezonie otarło się o awans przegrywając baraże z Get Well Toruń. Przed tegorocznymi rozgrywkami oprócz zmiany szkoleniowca (Lech Kędziora zastąpił Mirosława Kowalika) w Gdańsku doszło do roszad kadrowych. Z drużyną pożegnali się: Troy Batchelor, Kacper Gomólski, Hubert Łęgowik i Renat Gafurow. Dołączyli za to: Michał Szczepaniak (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk), Mikkel Michelsen (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk) i Patrick Hougaard.

Ten ostatni, w poprzednich dwóch sezonach prowadził Wandę do niespodziewanych zwycięstw w Gdańsku. Dziś znalazł się jednak poza składem Wybrzeża i nie pojedzie przeciwko byłej drużyny. Patrick przegrał w oczach szkoleniowca rywalizację o miejsce z Michelsenem, Thomsenem i Bechem. To kłopot bogactwa, bowiem z czterech obcokrajowców, trener Kędziora do meczu może wystawić tylko trzech.
Gdańszczanie mają za sobą trzy sparingi. Przegrali na wyjeździe i u siebie mecze z ekstraligowym Włókniarzem Częstochowa, po których pozostawili jednak przyzwoite wrażenie. Nieznacznie wygrali też na własnym torze z I-ligowym rywalem Lokomotivem Daugavpils. Najlepsze wrażenie w przedsezonowych sprawdzianach sprawiał Mikkel Michelsen (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk), który wystartuje dziś pod numerem 13 jako prowadzący parę z juniorem.

TU ZNAJDZIESZ WYNIKI SPARINGÓW ZDUNEK WYBRZEŻA
Z budżetem szacowanym na ok. 3 mln zł Zdunek Wybrzeże należy do czołówki Nice 1. Ligi Żużlowej. Finansowo najmocniej obok gdańszczan wyglądają kluby z Rybnika, Lublina i Łodzi. To właśnie ta czwórka typowana jest do awansu do play-off. Po sezonie zasadniczym zespoły pojadą o finał w parach 1-4 i 2-3. Zwycięzca finału awansuje do krajowej elity, a przegrany pojedzie w barażu z przedostatnią drużyną ekstraligi.

WYBRZEŻE WŚRÓD NAJBOGATSZYCH W I LIDZE
Relacja live W awizowanych składach jedna zmiana. Za Kamila Kiełbasę w zespole z Krakowa pojedzie Bartłomiej Kowalski (Arge Speedway Wanda Kraków). Kiełbasa został wypożyczony do II-ligowego Krosna. Natomiast młodzieżowe pozycje w obu zespołach uzupełniają Kossakowski z nr 15 w Wybrzeżu i Pióro z nr 6 w Wandzie.
Relacja live Już na 30 minut przed meczem gdańscy kibice wywiesili na płocie transparent upamiętniający Henryka Żyto, legendę Wybrzeża. Żyto zmarł w wieku 82 lat na początku marca. Był drużynowym mistrzem świata, indywidualnym mistrzem Polski, i srebrnym medalistą rozgrywek ligowych.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O HENRYKU ŻYTO
Na próbie toru Wandę reprezentowali Vissing i Łogaczow. Z Wybrzeża do testowych jazd trener Kędziora wyznaczył Becha i Turowskiego.
Relacja live Gdańscy żużlowcy w tym sezonie prezentują się w nowych, czarnych strojach.

Prezentacja planowana jest na godz. 14:30, zaś pierwszy wyścig dnia na godz. 14:45.
kibice
Na trybunach ok. 4000 osób, ale wielu kibiców wchodzi na stadion na ostatnią chwilę. Przed wejściami jeszcze spore kolejki.
ważne zdarzenie
W związku z wciąż wchodzącymi na obiekt kibicami, opóźnia się prezentacja.
Zawodnicy wyjechali na prezentację. Na trybunach ok. 5000 kibiców.
Minuta ciszy ku pamięci Henryka Żyto, na trybunach pojawił się transparent z podobizną zasłużonego zawodnika.
Trwa prezentacja, a kibiców przybywa na trybunach. - Mam nadzieję, że ta frekwencja to początek i na kolejnych meczach będzie was coraz więcej. To dzięki wam przybywa nam sponsorów. Naszym celem jest w tym roku awans. Nie będzie żadnych kombinacji, jesteśmy finansowo przygotowani - powiedział prezes Tadeusz Zdunek.
- Widzieliście wczoraj jaki "power" dali piłkarzom kibice na Lechii. Mam nadzieję, że z wami będzie tak samo - przemówił trener Kędziora, który jest kibicem gdańskich piłkarzy.
Za chwilę start do I wyścigu.
kibice
Głośne "GKS! GKS!" z trybun.
start wyścigu
I
W biegu wystartują:
  Siergiej Łogaczow,
  Oskar Fajfer,
  Claus Vissing,
  Anders Thomsen.
1'
Zawody zostaną rozegrane wg II zestawu startowego. To oznacza, że gdańszczanie rozpoczną mecz z pól A i C.
bieg 5:1
I
[5:1] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Siergiej Łogaczow (1 pkt), Claus Vissing (0 pkt).

Atomowy start gdańszczan i pewne prowadzenie do samej mety. Duża przewaga nad zawodnikami Wandy.
start wyścigu
II
W biegu wystartują:
  Piotr Pióro,
  Dominik Kossakowski,
  Bartłomiej Kowalski,
  Marcin Turowski.
bieg 4:2
II
[9:3] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Dominik Kossakowski (3 pkt), Bartłomiej Kowalski (2 pkt), Marcin Turowski (1 pkt), Piotr Pióro (u/0 pkt).

Na starcie "świecę" zanotował Pióro i upadł na plecy. Szybko zebrał się z toru. Wyścig z ogromną przewagą wygrał Kossakowski. Słabo wystartował Turowski, który cztery okrążenia gonił Kowalskiego. Był blisko, ale nie dogonił rywala.
start wyścigu
III
W biegu wystartują:
  Ernest Koza,
  Michał Szczepaniak,
  Lasse Bjerre,
  Mikkel Bech.
ważne zdarzenie
III
Sędzia ukarał Pióro ostrzeżeniem za utrudnianie startu w poprzednim wyścigu
3'
Lasse Bjerre (Arge Speedway Wanda Kraków) to młodszy brat Kennetha, który startował w Gdańsku w 2004 i 2009 roku. W tym drugim sezonie był liderem drużyny.
ważne zdarzenie
III
Wyścig przerwany. Bjerre "ukradł" start, czyli puścił sprzęgło na wyczucie nie czekając aż taśma pójdzie w górę. "Wstrzelił" się, ale sędzia przerwał wyścig i powtórzy go w pełnym składzie. Prawdopodobnie Duńczyk otrzyma też ostrzeżenie. Po drugim będzie wykluczony.
3'
Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy - upomnienie dla Bjerre.
kibice
III
Głośne "GKS!" z trybun, a na nich już blisko 6000 osób.
ważne zdarzenie
III
5:1 dla Wandy ze startu, ale jadący na prowadzeniu Koza upadł na wejściu w drugi łuk, choć nie był atakowany. Wyścig przerwany, a około 20-osobowa kibiców gości łapie się za głowy. Na szczęście nikt nie wjechał w Kozę.
kontuzja
III
Karetka na torze. Koza wykluczony z powtórki, ale w tej chwili najważniejsze jest jego zdrowie.
kontuzja
III
Koza nie wstał o własnych siłach, został przeniesiony na nosze i do karetki.
ważne zdarzenie
III
Koza został odwieziony do szpitala. Zawody będą jednak kontynuowane. Na stadionie muszą być dwie karetki, ale gdański klub przygotował trzy, więc nie trzeba czekać na powrót tej, która zabrała zawodnika Wandy.
bieg 5:1
III
[14:4] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Michał Szczepaniak (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Lasse Bjerre (1 pkt), Ernest Koza (w/0 pkt).

Gdańszczanie zamknęli Bjerre w pierwszym łuku wchodząc bardzo ciasno przy krawężniku. Nie dali mu najmniejszych szans na wygraną.
start wyścigu
IV
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Marcin Jędrzejewski,
  Mikkel Michelsen,
  Bartłomiej Kowalski.
bieg 4:2
IV
[18:6] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Marcin Jędrzejewski (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Bartłomiej Kowalski (d4/0 pkt).

Michelsen wygrał start i pewnie wygrał z dużą przewagą. Kossakowski nieskutecznie gonił Jędrzejewskiego.
Przerwa na równanie toru
kontuzja
U Kozy podejrzewa się złamanie nogi.
start wyścigu
V
W biegu wystartują:
  Siergiej Łogaczow,
  Mikkel Bech,
  Claus Vissing,
  Michał Szczepaniak.
bieg 4:2
V
[22:8] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Michał Szczepaniak (3 pkt), Siergiej Łogaczow (2 pkt), Mikkel Bech (1 pkt), Claus Vissing (0 pkt).

Szczepaniak wygrał start i uciekł do przodu. Bech słabo wyszedł spod taśmy i 3,5 okrążenia gonił Vissinga. Wykorzystał jego błąd na przedostatniej prostej i przedarł się na trzecie miejsce. Ostrzeżenie dla Vissinga za utrudnianie startu.
kibice
Na trybunach ruszyła "meksykańska fala"
start wyścigu
VI
W biegu wystartują:
  Mikkel Michelsen,
  Lasse Bjerre,
  Marcin Turowski,
  Marcin Jędrzejewski.
Jędrzejewski jako rezerwa taktyczna za Kozę.
bieg 3:3
VI
[25:11] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Marcin Jędrzejewski (2 pkt), Lasse Bjerre (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Michelsen poza zasięgiem rywali. Niezagrożony od startu, wygrał z ogromną przewagą. Turowski nie nawiązał walki.
start wyścigu
VII
W biegu wystartują:
  Marcin Jędrzejewski,
  Oskar Fajfer,
  Piotr Pióro,
  Anders Thomsen.
bieg 5:1
VII
[30:12] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Marcin Jędrzejewski (1 pkt), Piotr Pióro (d4/0 pkt).

Kolejny wygrany start gdańszczan i pewne, podwójne zwycięstwo. Pióro zanotował defekt motocykla już w pierwszym łuku. Szykuje się prawdziwy pogrom w Gdańsku.
Przerwa na równanie toru
start wyścigu
VIII
W biegu wystartują:
  Claus Vissing,
  Mikkel Michelsen,
  Siergiej Łogaczow,
  Dominik Kossakowski.
bieg 3:3
VIII
[33:15] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Claus Vissing (2 pkt), Siergiej Łogaczow (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Michelsen jest dziś poza zasięgiem rywali. Razem z Kossakowskim wystartował na 5:1, ale junior jeszcze na pierwszym okrążeniu dał się minąć Vissingowi, a następnie Łogaczowowi.
start wyścigu
IX
W biegu wystartują:
  Anders Thomsen,
  Lasse Bjerre,
  Oskar Fajfer,
  Siergiej Łogaczow.
Łogaczow jako rezerwa taktyczna za Kozę. Startuje wyścig po wyścigu, więc przysługuje mu 4 minuty przerwy.
kibice
IX
Oficjalne dane co do frekwencji na dzisiejszym meczu: 5850 kibiców.
ważne zdarzenie
IX
Oskar Fajfer (ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk) zerwał taśmę. Zostaje wykluczony z powtórki, ale może go zastąpić młodzieżowiec.
Fajfer już podczas sparingów wykazywał się atomowymi startami na pograniczu regulaminu. Tym razem puścił sprzęgło za wcześnie.
W powtórce Kossakowski wystartuje za Fajfera
bieg 3:3
IX
[36:18] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Lasse Bjerre (2 pkt), Siergiej Łogaczow (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Znakomity starty gdańszczan. W pierwszym łuku szeroko zabrał się Kossakowski i razem z Thomsenem jechali na 5:1. Niestety, junior Wybrzeże nie przypilnował krawężnika i jeszcze na pierwszym okrążeniu minęli go po kolei obaj rywale.
start wyścigu
X
W biegu wystartują:
  Michał Szczepaniak,
  Bartłomiej Kowalski,
  Mikkel Bech,
  Marcin Jędrzejewski.
bieg 5:1
X
[41:19] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Michał Szczepaniak (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Marcin Jędrzejewski (1 pkt), Bartłomiej Kowalski (0 pkt).

Nareszcie ciekawa walka na dystansie. Ze startu 5:1 dla gdańszczan, ale Jędrzejewski ambitnie do końca naciskał Becha. Duńczyk obronił jednak pozycję.
Przerwa na równanie toru
start wyścigu
XI
W biegu wystartują:
  Claus Vissing,
  Anders Thomsen,
  Lasse Bjerre,
  Mikkel Michelsen.
Bjerre jako rezerwa taktyczna za Kozę.
bieg 5:1
XI
[46:20] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Michelsen (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Claus Vissing (1 pkt), Lasse Bjerre (0 pkt).

Gdańscy Duńczycy nie dali rywalom szans. Wygrali start i dowieźli 5:1, a Michelsen po ukończeniu wyścigu odjechał rundę honorową. Wspaniale przywitał się dziś z kibicami Wybrzeża. Po czterech wyścigach jest niepokonany.
start wyścigu
XII
W biegu wystartują:
  Marcin Turowski,
  Piotr Pióro,
  Michał Szczepaniak,
  Siergiej Łogaczow.
bieg 5:1
XII
[51:21] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Michał Szczepaniak (3 pkt), Marcin Turowski (2 pkt), Siergiej Łogaczow (1 pkt), Piotr Pióro (0 pkt).

Dobry start gdańszczan. Turowski cztery okrążenia bez pomocy kolegi bronił się przed Łogaczowem i dał radę. Duża radość juniora i runda honorowa. Brawa z trybun dla "Turosia".
start wyścigu
XIII
W biegu wystartują:
  Lasse Bjerre,
  Mikkel Bech,
  Marcin Jędrzejewski,
  Oskar Fajfer.
bieg 5:1
XIII
[56:22] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Mikkel Bech (3 pkt), Oskar Fajfer (2 pkt), Lasse Bjerre (1 pkt), Marcin Jędrzejewski (d4/0 pkt).

Ze startu najlepiej Bech, który "powiózł" pod bandę Jędrzejewskiego i zrobił miejsce dla Fajfera, który wskoczył z czwartego na drugie miejsce! Tak dowieźli wynik do mety, a Jędrzejewski zaraz po tej akcji zrezygnował z jazdy.
start wyścigu
XIV
W biegu wystartują:
  Oskar Fajfer,
  Claus Vissing,
  Mikkel Bech,
  Lasse Bjerre.
ważne zdarzenie
XIV
Vissing wykluczony z powtórki. Pomylił pokrowiec na kasku i nie zdążył zmienić go na czas z białego na żółty. Po decyzji sędziego ze złości celowo zerwał taśmę.
bieg 5:1
XIV
[61:23] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Oskar Fajfer (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Lasse Bjerre (1 pkt), Claus Vissing (w/0 pkt).

Ze startu 5:1 dla Wybrzeża, ale Bjerre minął Becha na prostej. Ten zdołał jednak odbić pozycję, świetnie "założył się" na rywala na wejściu w pierwszy łuk drugiego okrążenia, gdzie walczyli bark w bark.
start wyścigu
XV
W biegu wystartują:
  Siergiej Łogaczow,
  Michał Szczepaniak,
  Marcin Jędrzejewski,
  Mikkel Michelsen.
ważne zdarzenie
XV
Za celowe zerwanie taśmy Vissing został ukarany czerwoną kartką. To oznacza, że nie pojedzie w następnym meczu.
Zmiany w obsadzie wyścigu 15. Kossakowski i Turowski pojadą za Szczepaniaka i Michelsena. Trener Kędziora daje szanse juniorom.
bieg 3:3
XV
[64:26] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Dominik Kossakowski (3 pkt), Siergiej Łogaczow (2 pkt), Marcin Jędrzejewski (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Kossakowski wygrał start i uciekł rywalom. Goście kończą mecz bez ani jednego zwycięstwa!
Koniec meczu. Wybrzeże gromi na inaugurację Wandę Kraków 64:26

Typowanie wyników

Gdańsk, Długie Ogrody
2 pkt.
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków

Jak typowano

97% 409 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% 2 typowania REMIS
2% 9 typowań Arge Speedway Wanda Kraków

Twoje dane


Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 1 0 0 64:26 2
2 ROW Rybnik 1 1 0 0 57:33 2
2 Car Gwarant Start Gniezno 1 1 0 0 57:33 2
4 Orzeł Łódź 1 0 1 0 45:45 1
4 Speed Car Motor Lublin 1 0 1 0 45:45 1
6 Lokomotiv Daugavpils 1 0 0 1 33:57 0
6 Euro Finannce Polonia Piła 1 0 0 1 33:57 0
8 Arge Speedway Wanda Kraków 1 0 0 1 26:64 0
Tabela wprowadzona: 2018-04-08

Wyniki 1 kolejki

 • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Arge Speedway Wanda Kraków 64:26
 • ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 57:33
 • Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 45:45
 • Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 57:33

Opinie (121) 4 zablokowane

 • Sialalalala...dziś na smutno Bolo:)

  Gratki za wynik....na ocenę przyjdzie czas jak ogóry przekwitną:)

  • 32 3

 • Miało być do 15

  • 8 21

 • No ładny wynik

  Ale to nie z Wanda przyjdzie nam sie potykać w walce o awans.
  Wszyscy zdrowi, kibice dopisali...jedziemy dalej

  • 45 1

 • Jedno pytanko. (1)

  Gdzie jest teraz pajac bo.... ?

  • 21 6

  • Bawi się razem z Ciepłym.

   Grają w ping-ponga.

   • 2 2

 • Bolo, napisz w końcu, że przeciwnik był osłabiony, że wykupiliśmy im dwie rakiety, że Koza uległ kontuzji (2)

  i że wszystkie pozostałe w tym sezonie mecze Zdunkowe miernoty przegrają

  • 26 8

  • (1)

   Która druga rakieta ? My mamy Szczepaniaka z Piły.

   • 9 2

   • Jaki baran minusuje!

    Jak to prawda. Szczepaniak z Wandy jeździ w ROW-ie

    • 8 2

 • Pomyliłem się jednak z Plechem Zenonem (1)

  Może i bez niego będzie awans.

  • 4 25

  • Do lekarza .

   De ....u !

   • 11 2

 • od dziś kibicuję Komuchom z Łodzi (2)

  żeby z takimi miernotami zdunkowymi tyle przegrać ? to się w pale nie mieści...a i tak do e -ligi nie awansujecie

  • 8 38

  • Znow sie odezwal.

   Biedny czlowiek i pajac .

   • 13 2

  • Pójdź 2 duże kroki przed ścianę

   I się rąbnij

   • 12 1

 • (2)

  A juniorzy jak zwykle pozostawiają wiele do życzenia....

  • 24 7

  • (1)

   Nie mów jak zwykle, bo jak jeździł Pieszczek z Kossakowskim nie było zwykle.

   • 2 1

   • Jaki jest sens cofania sie kilka lat wstecz? :)

    • 0 0

 • Wszyscy do Piły!

  • 19 5

 • (13)

  Awansu nie będzie !!! Nikt o awansie nie mówił !!! Co wy sobie ubzduraliście !!! Nie ma kasy !!!! Kasa jest tylko na pierwszą ligę !!!!

  • 18 30

  • skończ już gościu truć wciąż to samo

   i wracaj na swoje (prawdziwe) klubowe forum

   • 16 6

  • (11)

   ''Cel na ten sezon jest tylko jeden. Awans! Po to przyjechał tu jeden z najlepszych trenerów Lech Kędziora i niech on to obieca -powiedział przed meczem prezes Tadeusz Zdunek''

   ''Ciesze się, że tyle kibiców przyszło i mam nadzieję, że do końca sezonu dojedziemy z taką ilością kibiców. Dojedziemy na koniec do obiecanego awansu - zapewnił hucznie przywitany Lech Kędziora''

   • 17 2

   • Zdunek co sezon bajki dla frajerów opowiada (10)

    Awans i co potem? Spadek z hukiem, mając tak śmieszny budżet?

    • 6 16

    • no to nie słuchaj tych ''bajek''!!! (9)

     karze Ci Ktoś??? Marudny Zrzędo!!!
     Zainteresuj się drużyną taką w której Nikt (Twoim zdaniem) nie opowiada ''bajek''.
     Proste chyba

     • 10 5

     • Co sapiesz? (8)

      Taka jest smutna prawda o GKŻ i tyle.

      • 6 10

      • to Ty właśnie wciąż tu ''sapiesz'' i przynudzasz!!! (7)

       wynajął Cie ktoś do tej roli???
       czy może nie załapałeś się np. na etat traktorzysty w klubie??
       - i przez to postanowiłeś wyżywać się (za tą odmowę) chociaż tu na forum!!

       • 8 5

       • Czy ja wyglądam na dełektoła znającego języki? (6)

        Po prostu śmieszy mnie poziom "profeski" w tym klubie. Zdunek tak pluł na Polniaka, a na dziś nawet nie potrafi się zbliżyć do poziomu jaki wtedy prezentował ten klub. Dziwnym trafem to za Zdunka klub pozbył się nazwy GKS i historycznego herbu.

        • 4 13

       • a co mnie obchodzi? - co było i jak było? (3)

        mnie interesuje dzień dzisiejszy!!!
        a Ty właśnie ''plujesz'' na dzień dzisiejszy!! = nazywając Kibiców ''frajerami'' i dodając, że żadnego awansu nie będzie, bo Ty znasz doskonale finanse Zdunka nazywając je ''śmiesznym budżetem"
        i jeszcze do tego zasłaniasz się tekstem ''śmieszy mnie poziom "profeski" w tym klubie''
        a Kim Ty gościu jesteś?? działaczem klubowym w GKŻ?? = ależ skąd!!!
        Jesteś tylko żałosnym, zawziętym i mściwym anonimowym internautą, który postanowił siać tu na forum ferment, bo tak lubi i podpowiada Mu to Jego zajadły i złośliwy charakterek.

        • 23 5

       • Ale się poplułeś klakierku prezesa (2)

        O wysokości budżetu GKŻ był ostatnio artykuł. Podano kwoty i źródła. W elidze nie ma co szukać z takimi drobniakami. Zabolała prawda o profesce? O "sukcesach" tego klubu? Czy może o wątpliwych kwalifikacjach pseudodziałaczy pokroju niedawnego dełektoła wyrwanego z młynka niczym królik z kapelusza? Zamiast smarkać na forum napisz coś mądrego o obiecanym publicznym rozliczeniu Terleckiego. Napisz co z klubowym herbem? Dlaczego Zdunek tak lekką ręką ociął się od historii i tradycji GKS?

        • 4 15

       • (1)

        ''O wysokości budżetu GKŻ był ostatnio artykuł. Podano kwoty i źródła''
        Gościu! - taką samą kwotę, co Wybrzeże zgłosił również do Centrali (główny kandydat do awansu = wytypowany przez tzw. ''ekspertów'') Orzeł Lódź - i co? w przypadku Orła też powiesz, że ''W elidze nie ma co szukać z takimi drobniakami''???
        Daj Sobie, już lepiej spokój z tymi swoimi pytaniami, bo się tylko ośmieszasz! a w kwestiach, 'co było i jak było' = już Ci przecież powiedziałem, że ''mnie interesuje dzień dzisiejszy!!!''
        Bez odzewu - spadaj!

        • 11 0

       • Kogo ty porównujesz? Od Witka Zdunek musi się jeszcze wiele uczyć. Na eligę Orzeł będzie mieć nowiutki stadion i jak deklarują Skrzydlewscy odpowiedni budżet. Poza tym rozmawiamy o GKŻ. No ale jak brakuje argumentów to czepiamy się Łodzi i ładujemy wrzutki personalne. Proste pytanie. Zdunek od początku twierdzi, że chętnie zrezygnuje z nazwy. Dlaczego ci wybitni klubowi "działacze" nie potrafili przez tyle sezonów pozyskać ani jednego sponsora tytularnego?

        • 1 5

       • (1)

        pozbył się nazwy bo właśnie przez Polniaka nie może jej używać. Kretyn ?

        • 2 0

       • Przez Polniaka jasne To Zdunek z Terleckim narobił długów i musiał zmienić status ze spółki zadłużonej na stowarzyszenie żeby mógł wystartować ale większość tak wierzy w Zdunka że nie docierają do nich smutne fakty takie jak to że Zdunek cześć kasy pożycza do klubu i jak odejdzie to będzie chciał odebrać tę kasę. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców kibicujemy drużynie nie zarządowi

        • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!

Najbliższy mecz Wybrzeża

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
28 lipca 2024, godz. 14:00
72% H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
3% REMIS
25% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Arkadiusz Miłuch 9 32 88.9%
2 Bartosz Andruszyszyn 11 30 81.8%
3 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
4 Wojtas Fc zdunkowo 10 30 80%
5 Adam Wedra 10 29 80%

Ostatnie wyniki Wybrzeża

69% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
0% REMIS
31% Texcom Stal Rzeszów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
7 lipca 2024, godz. 14:00
95% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1% REMIS
4% ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane