stat
Impreza już się odbyła

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków

Typowanie wyników

mecz ligowy
21.05.2017 godz.14:30
wartość: 2 punkty

Jak typowano

1

99%

338 typowań

x

0%

1 typowanie

2

1%

2 typowania


Przeczytaj także

Relacja LIVE
43:47
ZDUNEK
WYBRZEŻE
WANDA

21 maja 2017, godz. 14:30  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15, 25, 35, 75 zł
Ceny biletów na sezon 2017:
bilet normalny (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 25 zł
bilet ulgowy (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 15 zł
trybuna honorowa (sektor czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) normalny - 35 zł
trybuna honorowa (sektory czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) ulgowy - 25 zł
bilet VIP (sektor czerwony S23 + catering) - 75 zł (ograniczona liczba sprzedanych biletów)

Ceny karnetów na sezon 2017:
Karnet normalny - 150 zł
Karnet ulgowy - 90 zł
Karnet normalny trybuna honorowa - 210 zł
Karnet ulgowy trybuna honorowa: - 150 zł
Karnet VIP - 450 zł

Posiadacze karnetów na trybunę honorową oraz karnetów VIP dodatkowo mają zapewnione bezpłatne programy zawodów na każdy mecz rozgrywany w Gdańsku.

Do zakupu biletów ulgowych uprawnione są:
- kobiety
- młodzież szkolna
- studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1991 roku i młodsi)
- emeryci oraz renciści (w przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody)
- Opiekun osoby niepełnosprawnej
- Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą gratis

Rozkład sektorów
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2021
22.01 g.17.00
BC Polkowice
22.01 g.19.30
Beretta Famila Schio
23.01 g.17.30
GTK Gliwice
24.01 g.20.30
Cerrad Enea Czarni Radom
26.01 g.17.00
Fenerbahce Stambuł
20.01 g.17.30
Budnex Stal Gorzów
19.01 g.18.30
Cuprum Lubin
19.01 g.18.00
Basket Landes
16.01 g.17.00
Enea AZS Politechnika Poznań
mecz odwołany
15.01 g.17.30
Śląsk Wrocław