stat
Impreza już się odbyła

ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła

Typowanie wyników

mecz ligowy
19.08.2018 godz.17:00
wartość: 1 punkt

Jak typowano

1

98%

346 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

6 typowań


Przeczytaj także

Relacja LIVE
63:27
ZDUNEK
WYBRZEŻE
Gdańsk
Euro
Finannce
Polonia
Piła

19 sierpnia 2018, godz. 17:00  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 20, 25, 30, 35, 45, 200 zł
Ceny biletów i karnetów na mecze Zdunek Wybrzeża w sezonie 2018

Sektory zielony/niebieski/żółty (goście)
Normalny: bilet: 30 zł / karnet: 180 zł
Ulgowy (uczniowie liceum/technikum, opiekunowie osób niepełnosprawnych, emeryci, renciści, studenci do 25 roku życia, wszystkie

kobiety): bilet: 20 zł/karnet: 120 zł
Szkolny (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum (do 15 roku życia): bilet: 10 zł/karnet: 60 zł
Dzieci do lat 7, osoby niepełnosprawne: wstęp wolny

Program zawodów: 5 zł

Sektory czerwony (trybuna honorowa)Normalny: bilet: 45 zł / karnet: 270 zł
Ulgowy (uczniowie liceum/technikum, opiekunowie osób niepełnosprawnych, emeryci, renciści, studenci, wszystkie kobiety): bilet: 35 zł / 210 zł

karnet: 210 zł
Szkolny (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum (do 15 roku życia): bilet: 25 zł/karnet: 150 zł
Dzieci do lat 7: wstęp wolny

Sektor VIP (catering)
Normalny: bilet: 200 zł / karnet: 1200 zł

Posiadacz karnetu na trybunę honorową otrzymuje w gratisie program zawodów.
Karnet na trybunę honorową umożliwia wybór miejsca na stadionie.

Rozkład sektorów
bilet GKŻ Wybrzeże Gdańsk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

08.12 g.18.00
Dynamo Kursk
08.12 g.19.00
Sporting Lizbona
10.12 g.19.30
Zagłębie Lubin
11.12 g.17.00
Enea AZS Politechnika Poznań
11.12 g.17.00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
05.12 g.19.00
Energa Toruń
05.12 g.14.45
Asseco Resovia
05.12 g.12.40
Stomil Olsztyn
04.12 g.20.00
Raków Częstochowa
04.12 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec