Wiadomości

Zabrakło "trójek" i gry na tablicach

Trefl Sopot

fot. Piotr Pędziszewski / Trojmiasto.pl

Koszykarze Trefla Sopot drugi mecz pod wodzą trenera Mariusza Niedbalskiego. Po porażce w Doniecku, sopocianie tym razem w polskiej ekstraklasie ulegli na wyjeździe, w prestiżowym pojedynku Anwilowi Włocławek 69:82 (16:20, 22:18, 19:15, 12:19). Jeszcze w środę wicemistrzowie Polski imponowali w rzutach za trzy punkty. W niedzielny wieczór trafili tylko trzykrotnie zza łuku, co przy jedenastu "trójkach" rywali daje obraz niepowodzenia. Ponadto żółto-czarni znów niezbyt olśniewająco zagrali na tablicach.



Anwil Włocławek

Eitutavicius 20, Ginyard 16, Szubarga 11, Weeden 10, Boykin 9, Sokołowski 9, Wright 4, Frasunkiewicz 2, Bartosz 1, Seweryn 0.
82:69
(20:16, 28:22, 15:19, 19:12)
Sędziowie:
Ziemblicki oraz Mordal, Kiełbicki

TREFL Sopot

Turner 19, Zamojski 15, Waczyński 11, Looby 8, Spralja 6, Dylewicz 5, Stefański 5, Harrington 0, Michalak 0, Dąbrowski 0, Jarmakowicz 0.

kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »


Typowanie wyników

mecz ligowy
25.11.2012 godz.17:30
wartość: 3 punkty
Anwil Włocławek
82:69
TREFL Sopot

Jak typowano

1

30%

109 typowań

x

0%

1 typowanie

2

70%

253 typowania


Relacja LIVE

Ze względu na transmisję telewizyjną mecz opóźni się o kilka minut
W Anwilu zabraknie Seida Hajricia (Anwil Włocławek)
1'
Pierwsza piłka dla Anwilu
1'
Problemy z zegarem 24 sekund, gra została przerwana
1'
Sokołowski (Anwil Włocławek) zablokowany pod koszem Trefla
1'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
1'
[2:0] 2 punkty zdobywa Sokołowski (Anwil Włocławek).
[ICO]
1'
[2:2] 2 punkty zdobywa Looby (TREFL Sopot). Z powietrza, po kapitalnym dograniu Turnera
1'
Szubarga (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
1'
Turner (TREFL Sopot) nie trafia spod kosza
2'
Boykin (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
2'
Looby (TREFL Sopot) fauluje Wrighta (Anwil Włocławek)
[ICO]
2'
[3:2] Tylko jeden rzut wolny trafia Wright (Anwil Włocławek).
[ICO]
3'
[3:4] 2 punkty zdobywa Zamojski (TREFL Sopot).
3'
Faul Turnera (TREFL Sopot)
3'
Drugi faul Loobyego (TREFL Sopot) na Wrighcie (Anwil Włocławek)
[ICO]
3'
[4:4] Tylko jeden rzut wolny trafia Wright (Anwil Włocławek).
[ICO]
3'
[6:4] 2 punkty zdobywa Sokołowski (Anwil Włocławek).
[ICO]
4'
[6:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Zamojski (TREFL Sopot).
4'
Weeden (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
4'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
5'
[9:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Sokołowski (Anwil Włocławek).
5'
Wright (Anwil Włocławek) nie trafia z półdystansu
5'
Waczyński (TREFL Sopot) faulowany w kontrze
5'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3 ale zebrał i dobił Turner (TREFL Sopot)
[ICO]
5'
[9:9] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot). Trafia z faulem
[ICO]
5'
[9:10] Rzut wolny trafia Turner (TREFL Sopot).
6'
Faul w ataku Boykina (Anwil Włocławek)
6'
Faul Waczyńskiego (TREFL Sopot)
[ICO]
6'
[10:10] Tylko jeden rzut wolny trafia Ginyard (Anwil Włocławek).
7'
Strata Trefla
7'
Szubarga (Anwil Włocławek) nie trafia za 3, zebrał Sokołowski (Anwil Włocławek)
[ICO]
7'
[12:10] Sokołowski (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
7'
[12:12] 2 punkty zdobywa Dylewicz (TREFL Sopot).
7'
Strata Anwilu, błąd 5 sekund
7'
Zamojski (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
7'
Harrington (TREFL Sopot) witany na parkiecie przeraźliwymi gwizdami
8'
Frasunkiewicz (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
8'
Faul Sokołowskiego (Anwil Włocławek)
[ICO]
8'
[12:14] Zamojski (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
8'
[14:14] 2 punkty zdobywa Szubarga (Anwil Włocławek). Trafia z faulem
[ICO]
8'
[15:14] Rzut wolny trafia Szubarga (Anwil Włocławek).
[ICO]
9'
[15:16] 2 punkty zdobywa Zamojski (TREFL Sopot).
[ICO]
9'
[17:16] 2 punkty zdobywa Boykin (Anwil Włocławek).
9'
Błąd kroków Dylewicza (TREFL Sopot)
10'
Strata Anwilu
10'
Strata Trefla pod własnym koszem
[ICO]
10'
[20:16] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Szubarga (Anwil Włocławek).
10'
Koniec pierwszej kwarty: Anwil - Trefl 20:16.
[ICO]
11'
[20:18] 2 punkty zdobywa Spralja (TREFL Sopot).
[ICO]
11'
[22:18] 2 punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
11'
Harrington (TREFL Sopot) nie trafia za 3
11'
Strata Anwilu
11'
Michalak (TREFL Sopot) nie trafia, zbiera Stefański (TREFL Sopot)
[ICO]
11'
[22:20] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot). Trafia z faulem
11'
Turner (TREFL Sopot) nie trafia wolnego
[ICO]
12'
[25:20] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Szubarga (Anwil Włocławek).
12'
Turner (TREFL Sopot) nie trafia zbiera Stefański (TREFL Sopot)
12'
Sopocianie gubią piłkę pod koszem
[ICO]
13'
[27:20] 2 punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
13'
Czas dla Trefla
[ICO]
13'
[27:23] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Spralja (TREFL Sopot).
[ICO]
13'
[29:23] 2 punkty zdobywa Wright (Anwil Włocławek).
[ICO]
14'
[29:25] 2 punkty zdobywa Waczyński (TREFL Sopot).
[ICO]
15'
[32:25] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
15'
Stefański (TREFL Sopot) nie trafił spod kosza
[ICO]
16'
[32:27] 2 punkty zdobywa Stefański (TREFL Sopot).
16'
Czas dla Anwilu
16'
Eitutavicius (Anwil Włocławek) nie trafia spod kosza
[ICO]
16'
[32:29] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
[ICO]
16'
[35:29] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
16'
Trzeci faul Boykina (Anwil Włocławek)
[ICO]
16'
[35:30] Tylko jeden rzut wolny trafia Dylewicz (TREFL Sopot).
[ICO]
16'
[38:30] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
17'
Zamojski (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
17'
[40:30] 2 punkty zdobywa Weeden (Anwil Włocławek).
17'
Czas dla Trefla
[ICO]
18'
[40:32] 2 punkty zdobywa Zamojski (TREFL Sopot).
[ICO]
18'
[43:32] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
[ICO]
18'
[43:34] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
[ICO]
19'
[46:34] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
[ICO]
19'
[46:36] 2 punkty zdobywa Looby (TREFL Sopot).
19'
Looby (TREFL Sopot) blokuje z faulem
19'
Trzeci faul Loobyego (TREFL Sopot)
[ICO]
19'
[47:36] Tylko jeden rzut wolny trafia Bartosz (Anwil Włocławek).
20'
Turner (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
20'
[48:36] Tylko jeden rzut wolny trafia Weeden (Anwil Włocławek).
20'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3
20'
Weeden (Anwil Włocławek) nie trafia wolnych
[ICO]
20'
[48:38] Waczyński (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
20'
Koniec drugiej kwarty: Anwil - Trefl 48:38.
21'
Faul Stefańskiego (TREFL Sopot)
21'
Szubarga (Anwil Włocławek) nie trafia za 3 zbiera Dylewicz (TREFL Sopot)
21'
Pudłuje Dylewicz (TREFL Sopot)
[ICO]
21'
[50:38] 2 punkty zdobywa Wright (Anwil Włocławek).
21'
Zamojski (TREFL Sopot) nie trafia za 3
22'
Zbierają sopocianie, fauluje Sokołowski (Anwil Włocławek)
22'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3
22'
Wright (Anwil Włocławek) nie trafia spod kosza zablokowany przez Dylewicza (TREFL Sopot)
[ICO]
23'
[50:40] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
[ICO]
23'
[52:40] Ginyard (Anwil Włocławek) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
23'
[52:42] 2 punkty zdobywa Dylewicz (TREFL Sopot).
[ICO]
24'
[54:42] 2 punkty zdobywa Frasunkiewicz (Anwil Włocławek).
24'
Stefański (TREFL Sopot) zablokowany pod koszem Anwilu
[ICO]
24'
[54:44] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
25'
Błąd kroków Wrighta (Anwil Włocławek)
[ICO]
25'
[54:46] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
[ICO]
25'
[55:46] Tylko jeden rzut wolny trafia Boykin (Anwil Włocławek).
[ICO]
25'
[55:48] 2 punkty zdobywa Stefański (TREFL Sopot). Trafia z faulem
[ICO]
26'
[55:49] Rzut wolny trafia Stefański (TREFL Sopot).
[ICO]
26'
[58:49] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
26'
Po rzucie Zamojskiego (TREFL Sopot) piłka wykręciła się z kosza
27'
Bartosz (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
27'
Faul Ginyarda (Anwil Włocławek)
27'
Strata Waczyńskiego (TREFL Sopot)
[ICO]
27'
[60:49] 2 punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
27'
Michalak (TREFL Sopot) nie trafia z półdystansu
28'
Anwil nie trafia za 3
28'
Turner (TREFL Sopot) nie trafia po wejściu pod kosz
28'
Boykin (Anwil Włocławek) nie trafia za 3 ale zbiera Anwil
[ICO]
29'
[63:49] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Eitutavicius (Anwil Włocławek).
[ICO]
29'
[63:52] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Waczyński (TREFL Sopot).
30'
fauluje Eitutavicius (Anwil Włocławek), Litwin otrzymuje tez przewinienie techniczne
[ICO]
30'
[63:53] Tylko jeden rzut wolny trafia Waczyński (TREFL Sopot).
[ICO]
30'
[63:55] Waczyński (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
30'
Błąd połowy Harringtona (TREFL Sopot)
30'
Zamieszanie ze zmianami w Treflu, ale w końcu sopocianie doliczyli się swoich zawodników
[ICO]
30'
[63:57] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
30'
[ICO]
31'
[63:59] 2 punkty zdobywa Looby (TREFL Sopot).
[ICO]
31'
[65:59] 2 punkty zdobywa Szubarga (Anwil Włocławek). Looby za późno zbijał piłkę
[ICO]
31'
[65:60] Tylko jeden rzut wolny trafia Spralja (TREFL Sopot).
31'
Czwarty faul Loobyego (TREFL Sopot)
[ICO]
32'
[68:60] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Weeden (Anwil Włocławek).
32'
faul Frasunkiewicza (Anwil Włocławek)
32'
Strata Waczyńskiego (TREFL Sopot)
32'
Strata Anwilu
32'
Strata Spralji (TREFL Sopot) pod koszem Anwilu
[ICO]
33'
[70:60] 2 punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
34'
Strata Harringtona (TREFL Sopot) i faul Frasunkiewicza (Anwil Włocławek)
[ICO]
34'
[72:60] 2 punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
34'
Czas dla Trefla
[ICO]
34'
[74:60] 2 punkty zdobywa Weeden (Anwil Włocławek).
[ICO]
35'
[74:62] 2 punkty zdobywa Looby (TREFL Sopot).
35'
Błąd kroków Waczyńskiego (TREFL Sopot)
35'
Boykin (Anwil Włocławek) nie trafia spod kosza
35'
Zamojski (TREFL Sopot) faulowany przy kontrze
[ICO]
35'
[74:64] Zamojski (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
35'
Ginyard (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
[ICO]
36'
[74:65] Tylko jeden rzut wolny trafia Waczyński (TREFL Sopot).
36'
Błąd kroków Sokołowskiego (Anwil Włocławek)
36'
Czas dla Anwilu
37'
Weeden (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
37'
Weeden (Anwil Włocławek) nie trafia z półdystansu ale zbiera Anwil
[ICO]
37'
[76:65] 2 punkty zdobywa Boykin (Anwil Włocławek).
37'
Czas dla Trefla
38'
Dylewicz (TREFL Sopot) nie trafia za 3
[ICO]
38'
[78:65] 2 punkty zdobywa Boykin (Anwil Włocławek).
38'
Turner (TREFL Sopot) zablokowany przez Boykina (Anwil Włocławek)
38'
Strata Anwilu
38'
Faul w ataku Spralji (TREFL Sopot)
38'
Boykin (Anwil Włocławek) nie trafia za 3
[ICO]
39'
[80:65] 2 punkty zdobywa Ginyard (Anwil Włocławek).
[ICO]
39'
[80:67] 2 punkty zdobywa Zamojski (TREFL Sopot).
[ICO]
40'
[80:69] 2 punkty zdobywa Turner (TREFL Sopot).
40'
Bartosz (Anwil Włocławek) nie trafia wolnych
[ICO]
40'
[82:69] 2 punkty zdobywa Weeden (Anwil Włocławek).
40'
Koniec meczu Anwil - Trefl 82:69.

opinie kibiców w trakcie relacji (50)



Tabela po 10 kolejkach

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Energa Czarni Słupsk 11 7 4 857:843 18
2 TREFL SOPOT 10 7 3 859:742 17
3 AZS Koszalin 10 7 3 831:766 17
4 PGE Turów Zgorzelec 9 7 2 770:660 16
5 Anwil Włocławek 10 6 4 736:718 16
6 Stelmet Zielona Góra 10 6 4 793:780 16
7 ASSECO PROKOM GDYNIA 9 6 3 668:640 15
8 Rosa Radom 11 3 8 819:893 14
9 START GDYNIA 10 3 7 693:749 13
10 Polpharma Starogard Gd. 10 3 7 745:824 13
11 Kotwica Kołobrzeg 10 3 7 732:822 13
12 Jezioro Tarnobrzeg 10 2 8 779:845 12

Tabela wprowadzona: 2012-12-02

aktualna tabela »

Wyniki 10 kolejki:

  • START GDYNIA - Anwil Włocławek 69:76 (18:17, 16:20, 11:17, 24:22)
  • TREFL SOPOT - Jezioro Tarnobrzeg 82:73 (14:20, 21:25, 23:17, 24:11)
  • Polpharma Starogard Gdański - ASSECO PROKOM GDYNIA 77:82 (19:20, 15:21, 14:14, 29:27)
  • Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 84:99 (17:18, 21:29, 23:23, 23:29)
  • Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 63:70 (16:14, 18:15, 20:16, 9:25)
  • AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 83:67 (19:19, 23:25, 23:10, 18:13)

Opinie (60) 10 zablokowanych

  • ojej...

    pozdrowienia z Gdyni

    • 25 15

  • Patrzymy do przodu, następne mecze będa lepsze.

    • 15 7

  • Sime do domu!

    w ataku -zero
    w obronie - zero
    tylko kim go zastąpić bo chyba nie jarmakowiczem!?

    • 23 4

  • Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce

    Dzięki za walkę Trefl!!

    • 16 16

  • Start prowadzi w Słupsku;)

    • 25 3

  • Mam nadzieje, że Kwiatkowski w kolejnym wywiadzie wyjaśni co go skłoniło do zatrudnienia Harringtona. Bo transfery Sprajli i Loobyego można zwalić na Tabaka.

    • 23 0

  • LESZEK SMIESZEK ZACZNIJ OGLADAC NA WSPOLNEJ A NIE ZA BASKET SIE ZABIERASZ PAJACYKU TWOJE TEORIE I PRZEMYSLENIA SA TAK OGRANICZONE JAK CALA TWOJA POSTAC

    • 8 5

  • pogrom, a się z Prokomu śmiali

    • 19 18

  • Każdy trójmiejski klub wtopił z Anwilem... a kto przed sezonem by to przewidywał?!

    • 19 3

  • Brawo Start

    Czarni-Start 68-82!!!!!

    • 24 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Playoff

Ćwierćfinały
Enea Zastal BC Zielona Góra
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Śląsk Wrocław
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Legia Warszawa
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PGE Spójnia Stargard
8 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Start Lublin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Legia Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Śląsk Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
Enea Zastal BC Zielona Góra
zwycięzca półfinału 1
2
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Waldemar Niklas 31 67 83.9%
2. Patryk Łokucijewski 31 67 80.6%
3. Sławek Surkont 31 65 80.6%
4. Bartosz Borkowski 30 65 80%
5. Izabela Dymkowska 31 65 77.4%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane