Zagraj w bowling ze szczypiornistkami

3 grudnia 2011 (artykuł sprzed 12 lat)
W Polkowicach Karolina Sulżycka połowę swoich bramek zdobyła w pierwszych dziesięciu minutach. W Polkowicach Karolina Sulżycka połowę swoich bramek zdobyła w pierwszych dziesięciu minutach.

Z dziewięcioma zwycięstwami piłkarki ręczne Vistalu Łączpolu zakończyły pierwszą rundę PGNiG Superligi. Półmetek gdynianki osiągnęły wyjazdowym sukcesem nad Finepharmem Polkowice 34:21 (15:10). Największym rywalem podopiecznych Thomasa Orneborga w meczu z outsiderem tabeli była koncentracja, a właściwie momentami jej brak. 7 grudnia nasz zespół zaprasza swych sympatyków na spotkanie mikołajkowe.

VISTAL ŁĄCZPOl: Mikszto, Brzezińska, Własenko - Sulżycka 6, Głowińska 4, Jędrzejczyk 2, Królikowska 3, Białek 3, Siódmiak 1, Kobzar 1, Lipska 2, Mateescu 3, Duran 3, Kulwińska 5, Andrzejewska 1

Gdynianki rozpoczęły od mocnego uderzenia. Po dziesięciu minutach prowadziły 7:1, a trzy bramki w tym okresie skompletowała na swoim koncie Karolina Sulżycka.

-Trudno było utrzymać właściwy rytm gry, gdyż były problemy z koncentracją. Byliśmy świadomi przewagi nad rywalem, a i atmosfera w hali nie była meczowa, bo na trybunach zasiadło ledwie kilka osób - relacjonuje Adrian Struzik, drugi trener Vistalu Łączpolu.

Jednak nawet w takich okolicznościach ambitne gospodynie nie zamierzały kapitulować. Po kwadransie gry zmniejszyły straty do 7:10. Nie oddawały też pola aż do końca pierwszej połowy.

-W przerwie nie było nerwów, a właściwie spokojna rozmowa. To wystarczyło, aby kontrolować mecz - dodaje trener Struzik. Wszystkie zawodniczki z pola w gdyńskiej drużynie rzuciły bramki w tym meczu, co najlepiej oddaje przewagę naszej drużyny. Na początku drugiej połowy odskoczył ona na 21:13, a najwyższe prowadzenie osiągnęła w 53. minucie (30:16).

7 grudnia sympatycy Vistalu Łączpolu będą mogli spotkać się z drużyną. Z okazji Mikołajek klub zaprasza do Centrum U7 w Gdyni przy ul. Świętojańska 133 na wspólną zabawę i grę w bowling. Początek imprezy o godzinie 18.00.

Pozostałe wyniki 11. kolejki:
Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 28:29 (17:14), KU AZS Politechnika Koszalińska - Piotrcovia 24:19 (9:10), Pogoń Baltica Szczecin - AZS AWF Gardinia Wrocław 25:25 (13:17), Ruch Chorzów - KSS Kielce 27:25
(13:11), SPR Lublin - KGHM Metraco Zagłębie Lubin 23:36 (9:18).

Opinie (9) 1 zablokowana

• Przydały by się jakieś pochwały dla dziewczyn bo wygrały mecz

• 3 3

• Ostatnio z 2k było, ale to był hicior ;p

• 2 4

• Jak średnia widzów w Gdyni na tych meczach ? (2)