stat
PATRONAT

Zawody w łyżwiarstwie figurowym

GKS Stoczniowiec Gdańsk oraz Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego organizują serię zawodów w łyżwiarstwie figurowym. Zawody będą przeprowadzone w dniach 05 - 07.02.2021 w Hali Olivia. W ramach wydarzenia odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Puchar Gdańska.

Mistrzostwa Polski Juniorów
Sobota 06.02.2021
Konkurencje
16:15 - 16:55 Junior U19 - Soliści - Program Krótki ( Gr. 1 )
16:55 - 17:30 Junior U19 - Solistki - Program Krótki ( Gr. 1 )
17:30 - 17:45 Odświeżanie tafli lodowej
17:45 - 18:15 Junior U19 - Solistki - Program Krótki ( Gr. 2 )
18:15 - 18:45 Junior U19 - Solistki - Program Krótki ( Gr. 3 )
18:45 - 19:00 Odświeżanie tafli lodowej
19:00 - 19:35 Junior U19 - Solistki - Program Krótki ( Gr. 4 )
19:35 - 20:10 Junior U19 - Solistki - Program Krótki ( Gr. 5 )
20:10 - 20:25 Odświeżanie tafli lodowej
20:25 - 20:40 Junior Młodszy A + Senior - Pary Sportowe ( 1+1 )
Konkurencja w ramach Pucharu Gdańska

Niedziela 07.02.2021
Treningi juniorów do programy dowolnego
(grupy według kolejności startu)
8:00 - 8:30 Junior U19 - Soliści ( Gr. 1 )
8:30 - 8:55 Junior U19 - Solistki ( Gr. 1 )
8:55 - 9:20 Junior U19 - Solistki ( Gr. 2 )
9:20 - 9:30 Odświeżanie tafli lodowej
9:30 - 9:55 Junior U19 - Solistki ( Gr. 3 )
9:55 - 10:25 Junior U19 - Solistki ( Gr. 4 )
10:25 - 10:55 Junior U19 - Solistki ( Gr. 5 )
10:55 - 11:10 Odświeżanie tafli lodowej

Konkurencje
11:10 - 11:55 Junior U19 - Soliści - Program Dowolny ( Gr. 1 )
11:55 - 12:35 Junior U19 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 1 )
12:35 - 12:50 Odświeżanie tafli lodowej
12:50 - 13:25 Junior U19 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 2 )
13:25 - 14:00 Junior U19 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 3 )
14:00 - 14:15 Odświeżanie tafli lodowej
14:15 - 14:55 Junior U19 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 4 )
14:55 - 15:35 Junior U19 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 5 )
15:35 - 15:50 Odświeżanie tafli lodowej
15:50 - 16:05 Junior Młodszy A + Senior - Pary Sportowe - Program Dowolny
Konkurencja w ramach Pucharu Gdańska
16:15 - 16:30 Dekoracja Zwycięzców , Zakończenie Zawodow

Międzywojewódzki Mistrzostwa Młodzików

piątek - 05.02.2021
8:00 - 8:25 Brązowa U9 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 1 )
8:25 - 8:55 Brązowa U9 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 2 )
8:55 - 9:25 Brązowa U9 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 3 )
9:25 - 9:35 Brązowa U9 - Soliści - Program Dowolny ( Gr. 1 )
9:35 - 9:50 Odświeżanie tafli lodowej
9:50 - 10:20 Srebrna U11 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 1 )
10:20 - 10:50 Srebrna U11 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 2 )
10:50 - 11:20 Srebrna U11 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 3 )
11:20 - 11:35 Odświeżanie tafli lodowej
11:35 - 12:10 Srebrna U11 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 4 )
12:15 - 12:45 Srebrna U11 - Soliści - Program Dowolny ( Gr. 1 )
12:50 - 13:25 Złota U13 - Soliści - Program Dowolny ( Gr. 1 )
13:25 - 14:00 Odświeżanie tafli lodowej/Przerwa Techniczna
14:00 - 14:35 Złota U13 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 1 )
14:35 - 15:10 Złota U13 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 2 )
15:10 - 15:50 Złota U13 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 3 )
15:50 - 16:05 Odświeżanie tafli lodowej
16:05 - 16:20 Novice Basic - Tańce - Czternastokrok ( Gr. 1 )
16:20 - 16:40 Novice Basic - Tańce - Czternasokrok ( Gr. 2 )
16:40 - 16:50 Novice Advance - Tańce - Walc Gwiaździsty ( Gr. 1)
16:50 - 17:05 Novice Basic - Tańce - Tango Canasta ( Gr. 1 )
17:05 - 17:25 Novice Basic - Tańce - Tango Canasta ( Gr. 2 )
17:25 - 17:35 Novice Advance - Tańce - Quickstep ( Gr. 1 )
17:35 - 17:50 Odświeżanie tafli lodowej

Puchar Gdańska
piątek 05.02.2021
17:50 - 18:10 Junior + Senior - Tańce - Rhythm Dance ( 2 + 1)
18:10 - 18:25 ODŚWIEŻANIE TAFLI LODOWEJ
18:25 - 18:40 Junior Młodszy B U13 - Program Krótki - Solistki ( Gr. 1 )
18:40 - 19:00 Junior Młodszy B U13 - Program Krótki - Solistki ( Gr. 2 )
19:00 - 19:10 Junior Młodszy A U15 - Program Krótki - Soliści ( Gr. 1 )
19:10 - 19:25 ODŚWIEŻANIE TAFLI LODOWEJ
19:25 - 19:50 Junior Młodszy A U15 - Program Krótki - Solistki ( Gr. 1 )
19:50 - 20:15 Junior Młodszy A U15 - Program Krótki - Solistki ( Gr. 2 )
20:15 - 20:40 Junior Młodszy A U15 - Program Krótki - Solistki ( Gr. 3 )

sobota 06.02.2021
Grupy zgodnie z numerami startowymi do Programu Krótkiego

8:00 - 8:30 Junior U19 - Soliści - ( Gr. 1 )
8:30 - 8:55 Junior U19 - Solistki - ( Gr. 1 )
8:55 - 9:20 Junior U19 - Solistki - ( Gr. 2 )
9:20 - 9:30 odświeżanie tafli lodowej
9:30 - 9:55 Junior U19 - Solistki - ( Gr. 3 )
9:55 - 10:25 Junior U19 - Solistki - ( Gr. 4 )
10:25 - 10:55 Junior U19 - Solistki - ( Gr. 5 )
10:55 - 11:10 odświeżanie tafli lodowej
11:10 - 11:30 Novice Basic - Taniec Dowolny - ( Gr. 1 )
11:30 - 11:55 Novice Basic - Taniec Dowolny - ( Gr. 2 )
11:55 - 12:05 Novice Advance - Taniec Dowolny - ( Gr. 1 )
12:05 - 12:20 odświeżanie tafli lodowej
12:20 - 12:45 Junior + Senior - Taniec Dowolny - ( 2 + 1 )
12:45 - 13:00 odświeżanie tafli lodowej
13:00 - 13:20 Junior Młodszy B - U13 - Solistki - Program Dowolny ( Gr.1 )
13:20 - 13:45 Junior Młodszy B - U13 - Solistki - Program Dowolny ( Gr.2 )
13:45 - 14:00 Junior Młodszy A - U15 - Soliści - Program Dowolny ( Gr. 1 )
14:00 - 14:30 odświeżanie tafli lodowej/Przerwa techniczna
14:30 - 15:00 Junior Młodszy A - U15 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 1 )
15:00 - 15:30 Junior Młodszy A - U15 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 2 )
15:30 - 16:00 Junior Młodszy A - U15 - Solistki - Program Dowolny ( Gr. 3 )
16:00 - 16:15 odświeżanie tafli lodowej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

08.05 g.12.40
GKS Bełchatów
typuj! bez publiczności
08.05 g.14.00
typuj! bez publiczności
Master Pharm Łódź
08.05 g.17.30
typuj! bez publiczności
Cracovia
09.05 g.11.00
Pogoń II Szczecin
typuj! bez publiczności
09.05 g.15.00
typuj! bez publiczności
MMTS Kwidzyn
04.05 g.18.00
Aforti Start Gniezno
50:39 bez publiczności
02.05 g.16.00
Raków Częstochowa
2:1 bez publiczności
02.05 g.11.00
Awenta Pogoń Siedlce
17:18 bez publiczności
01.05 g.16.00
mecz odwołany
Edach Budowlani Lublin
01.05 g.14.00
Skra Warszawa
67:7 bez publiczności