Wiadomości

Zbyt niskie zwycięstwo w Gdańsku

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

W decydującym o udziale barażach meczu Krystian Pieszczek był jednym z liderów Wybrzeża. Gdyby sędzia zawodów nie wykluczył go z biegu trzynastego, gdańszczanie najprawdopodobniej pozostaliby w elicie.
W decydującym o udziale barażach meczu Krystian Pieszczek był jednym z liderów Wybrzeża. Gdyby sędzia zawodów nie wykluczył go z biegu trzynastego, gdańszczanie najprawdopodobniej pozostaliby w elicie. Piotr Pędziszewski/Trojmiasto.pl

Żużlowcy Lotosu Wybrzeże wygrali na pożegnanie sezonu na własnym torze z Betardem Spartą 50:39, ale było to zbyt mało okazałe zwycięstwo, aby zająć 9. miejsce w ekstralidze i pojechać w barażu z wicemistrzem I ligi. Gdańszczanie zostali zdegradowani! Nie pomogło ani zastępstwo zawodnika za najbardziej krytykowanego w zespole Piotra Świderskiego, a Thomas Jonasson, choć bardzo chciał, to po kontuzji przywiózł tylko jeden punkt. Kontrowersyjny był zwłaszcza bieg trzynasty, który miejscowi mogli wygrać 5:1, a przed drugą powtórką wykluczono Krystiana Pieszczka. Ostatecznie dwumecz zakończyły się sukcesem wrocławian 91:88



LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk

9. Zbigniew Suchecki 11+1 (1, 2, 2, 1, 3, 2*)
10. Piotr Świderski (zastępstwo zawodnika)
11. Nicki Pedersen 17 (3, 3, 3, 3, 2, 3)
12. Thomas Jonasson 1 (0, u, 1, -, -)
13. Renat Gafurow 8+2 (2, 1, 3, 1*, 0, 1*)
14. Krystian Pieszczek 10+2 (3, 3, 1*, 1*, w, 2)
15. Marcel Szymko 3+2 (2*, 1*, 0)
50:39
Miejsce:
Stadion Żużlowy
Sędziowie:
Jerzy Najwer (Gliwice)
Widzów:
7000

Betard Sparta Wrocław

1. Fredrik Lindgren 14+1 (2, 1, 1*, 3, 3, 3, 1)
2. Tai Woffinden (zastępstwo zawodnika)
3. Tomasz Jędrzejak 11+1 (2, 2, 2, 3, 2*, w, 0)
4. Jesper Monberg 3+1 (1*, 2, 0, -, -)
5. Sebastian Ułamek 10 (0, 3, 3, 0, 2, 2, 0)
6. Patryk Malitowski 0 (0, 0, 0)
7. Patryk Dolny 1 (1, 0, 0)
.

kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »



Piotr Baron (menedżer Betardu Sparty): Cieszymy się z miłego przyjęcia jakie ans tu spotkało. Sam mecz był niesamowicie ciężki ale przedłużyliśmy sobie sezon o kolejne dwa mecze. W bilansie dwumeczu najważniejsi dla naszego zespołu byli Lindgren, Ułamek i Jędrzejak.

Stanisław Chomski (trener Lotosu Wybrzeża): Jonasson nie podołał zdaniu, bardzo chciał, przekonywał, że może jechać, niestety zawiodłem się. Po tym upadku chyba bardziej pozostał mu ślad w głowie, fizycznie było w miarę. Boli mnie bardzo to co stało się w biegu jedenastym, kiedy wyszliśmy na 5:1 a przegraliśmy 1:5. W trzynastym biegu wykluczenie Pieszczka było dyskusyjne.

Typowanie wyników

mecz ligowy
16.09.2012 godz.17:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

82%

374 typowania

x

1%

5 typowań

2

17%

78 typowań





Relacja LIVE

[ICO]
Tak jak przewidywaliśmy, w awizowanych wcześniej składach nastąpiły zmiany. Thomas Jonasson (LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk) po porannej sesji treningowej zdecydował się wesprzeć kolegów w walce o utrzymanie ekstraklasy i pojedzie zamiast awizowanego wcześniej Bogdanovsa. Za Piotra Świderskiego stosowane będzie zastępstwo zawodnika, o co wielu kibiców wnosiło już przed pierwszym spotkaniem.
W ekipie wrocławskiej "zet-zetka" stosowana będzie za Taia Woffindena
[ICO]
Trybuny, na kilkanaście minut przed końcem spotkania, wypełnione są mniej więcej w połowie
Przed prezentacją żużlowców na samochodowej platformie wyjechali piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk, który zapowiadają w tym sezonie powrót na należne im miejsce czyli do ekstraklasy.
[ICO]
Kibice na wyjściu z pierwszego łuku rozwiesili transparent Walczcie i zwyciężajcie
Dorosłych a zawodników na prezentacji poprzedzili młodzi gdańszczanie z mini-toru.
[ICO]
Nad hasłem Walczcie i zwyciężajcie zawisła sektorówka z napisem GKS
[ICO]
Na szczycie pierwszego łuku rozwieszono transparent z przekreślonym sierpem i młotem oraz napisem IV Rozbiór Polski 17.09.1939
Zarówno żużlowcy z mini-toru, którzy z sukcesami walczą w Pucharze Polski jak i juniorzy Lotosu Wybrzeża wicemistrzowie Ligi Juniorów i srebrni medaliści MDMP otrzymali okolicznościowe nagrody.
[ICO]
I
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Patryk Dolny,
  Marcel Szymko,
  Patryk Malitowski.
Mecz o wszystko rozpoczną młodzieżowcy. Gdańszczanie tylko dwa razy w sezonie wygrali ten bieg na własnym torze 5:1, czas na trzecie takie zwycięstwo
[ICO]
I
[5:1] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Marcel Szymko (2 pkt), Patryk Dolny (1 pkt), Patryk Malitowski (0 pkt). Młodzi gdańszczanie wytrzymali presję, wyszli dobrze spod taśmy i dobrze rozegrali pierwszy łuk. Dowieźli podwójne zwycięstwo do mety. Do odrobienia zostało 10 punktów...
[ICO]
II
W biegu wystartują:
  Zbigniew Suchecki,
  Sebastian Ułamek,
  Nicki Pedersen,
  Fredrik Lindgren.
[ICO]
II
[9:3] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Nicki Pedersen (3 pkt), Fredrik Lindgren (2 pkt), Zbigniew Suchecki (1 pkt), Sebastian Ułamek (0 pkt). Nicki wyszedł ze startu najlepiej, jednak przed rywali zamknięty został Suchecki. Gdańszczanin odważnie wszedł pod Ułamka i wyprzedził go. Do odrobienia pozostało 8 punktów ...
[ICO]
III
W biegu wystartują:
  Nicki Pedersen,
  Jesper Monberg,
  Thomas Jonasson,
  Tomasz Jędrzejak.
[ICO]
III
[12:6] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Nicki Pedersen (3 pkt), Tomasz Jędrzejak (2 pkt), Jesper Monberg (1 pkt), Thomas Jonasson (0 pkt). Jonasson niestety został na starcie i mimo pomocy Pedersena, który wywoził rywali nie zdołał odrobić straconego dystansu. Duńczyk jest na tyle zdesperowany, że pojechał na pełnej prędkości ... 5 okrążeń. Zdezorientowani goście po kilkunastu metrach postanowili... zrobić to samo.
[ICO]
IV
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Patryk Dolny,
  Marcel Szymko,
  Sebastian Ułamek.
[ICO]
IV
[15:9] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Sebastian Ułamek (3 pkt), Renat Gafurow (2 pkt), Marcel Szymko (1 pkt), Patryk Dolny (0 pkt). Jadący z czwartego toru Gafurow chciał założyć się na pozostałych jeźdźców, przez chwile był nawet na pierwszym miejscu ale natychmiast skontrował Ułamek i wyprzedził Rosjanina.
Na torze pojawiły się ciągniki. Gdańszczanom nadal do odrobienia zostaje 8 punktów.
[ICO]
V
W biegu wystartują:
  Nicki Pedersen,
  Jesper Monberg,
  Thomas Jonasson,
  Fredrik Lindgren.
[ICO]
V
[18:12] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Nicki Pedersen (3 pkt), Jesper Monberg (2 pkt), Fredrik Lindgren (1 pkt), Thomas Jonasson (up.). Gdańszczanie wyszli na 5:1, niestety na pierwszym łuku w kleszcze został wzięty Jonasson i spadł na ostatnie miejsce. Na drugim okrążeniu przeszarżował i miał uślizg.
[ICO]
VI
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Jesper Monberg,
  Krystian Pieszczek,
  Tomasz Jędrzejak.
Bieg przerwany, Jędrzejak wywoził Pieszczka i przyczynił się do jego upadku. Sędzia postanowił powtórzyć bieg w pełnym składzie. Młody gdańszczanin szybko podniósł się z toru i zmierza w kierunku parkingu.
[ICO]
VI
[22:14] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Krystian Pieszczek (3 pkt), Tomasz Jędrzejak (2 pkt), Renat Gafurow (1 pkt), Jesper Monberg (0 pkt). Na pierwszym łuku Pieszczek założył się na wszystkich i już nie przeszkodził mu Jędrzejak, któremu przeszkadzał Gafurow. Mistrz Polski wyprzedził jednak Rosjanina ale dystans do juniora był zbyt duży. Do odrobienia pozostało 6 punktów...
[ICO]
VII
W biegu wystartują:
  Zbigniew Suchecki,
  Patryk Malitowski,
  Krystian Pieszczek,
  Sebastian Ułamek.
[ICO]
VII
[25:17] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Sebastian Ułamek (3 pkt), Zbigniew Suchecki (2 pkt), Krystian Pieszczek (1 pkt), Patryk Malitowski (0 pkt). Na pierwszym łuku Ułamek pojechał środkiem toru i mimo, że gdańszczanie chcieli wziąć w kleszcze Ułamek ten im uciekł. Próbował go gonić Suchecki ale na 3 okrążeniu zakopał się nieco i z pościgu nic nie wyszło.
Przerwa na równanie toru
[ICO]
VIII
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Marcel Szymko,
  Tomasz Jędrzejak,
  Fredrik Lindgren.
Start do biegu ósmego będzie powtórzony, zdaniem sędziego Gafurow ruszył z "lotnego startu".
[ICO]
VIII
[28:20] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Renat Gafurow (3 pkt), Tomasz Jędrzejak (2 pkt), Fredrik Lindgren (1 pkt), Marcel Szymko (0 pkt). Rosjanin wygrał walkę na łokcie w pierwszym łuku i pojechał środkiem toru po 3 punkty. W dwumeczu 66:72.
[ICO]
IX
W biegu wystartują:
  Zbigniew Suchecki,
  Sebastian Ułamek,
  Renat Gafurow,
  Tomasz Jędrzejak.
Ułamek jako RT za Monberga zaś Gafurow jako ZZ za Świderskiego
[ICO]
IX
[31:23] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Tomasz Jędrzejak (3 pkt), Zbigniew Suchecki (2 pkt), Renat Gafurow (1 pkt), Sebastian Ułamek (0 pkt). Jędrzejak uciekł gdańszczanom, ci stoczyli na pierwszym łuku twardą ale zwycięską walkę z Ułamkiem. Suchecki jak zwykle próbował gonić Jędrzejaka ale zabrakło mu dystansu. Bilans dwumeczu 69:75
[ICO]
X
W biegu wystartują:
  Nicki Pedersen,
  Patryk Dolny,
  Thomas Jonasson,
  Sebastian Ułamek.
[ICO]
X
[35:25] Wynik biegu: 4:2. Kolejność: Nicki Pedersen (3 pkt), Sebastian Ułamek (2 pkt), Thomas Jonasson (1 pkt), Patryk Dolny (0 pkt). Pedersen znakomicie wystartował, Jonasson też nieźle ale szybko spadł na ostatnie miejsce. Zamiast odrabiać punkty Szwed przegrywał nawet z Dolnym. Bardzo powoli rozpędzał się i na mecie minął wrocławskiego juniora o pół motocykla. Stan dwumeczu 73:77.
Przerwa na równanie toru
[ICO]
XI
W biegu wystartują:
  Renat Gafurow,
  Fredrik Lindgren,
  Zbigniew Suchecki,
  Tomasz Jędrzejak.
[ICO]
XI
[36:30] Wynik biegu: 1:5. Kolejność: Fredrik Lindgren (3 pkt), Tomasz Jędrzejak (2 pkt), Zbigniew Suchecki (1 pkt), Renat Gafurow (0 pkt). Gdańszczanie wyszli na 5:1 ale nie utrzymali tego. Najpierw minął ich Lindgren a na wyjściu z drugiego łuku, gdy gdańszczanie za daleko odeszli od krawężnika wyprzedził ich Jędrzejak. Bilans dwumeczu 74:82.
[ICO]
XII
W biegu wystartują:
  Nicki Pedersen,
  Patryk Malitowski,
  Krystian Pieszczek,
  Fredrik Lindgren.
[ICO]
XII
[39:33] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Fredrik Lindgren (3 pkt), Nicki Pedersen (2 pkt), Krystian Pieszczek (1 pkt), Patryk Malitowski (0 pkt). Lindgren wywiózł Pedersena, który spadł nawet na ostatnie miejsce. Na pierwszej pozycji jechał Pieszczek ale miał wyraźnie słabszy motocykl od Lindgrena i szybko stracił prowadzenie. Bilans dwumeczu 77:85
[ICO]
XIII
W biegu wystartują:
  Zbigniew Suchecki,
  Tomasz Jędrzejak,
  Krystian Pieszczek,
  Sebastian Ułamek.
[ICO]
Bieg przerwany, upadł Jędrzejak na drugim łuku trzeciego okrążenia w momencie gdy gdańszczanie wychodzili na 5:1
Bieg znów przerwany tym razem w momencie gdy Ułamek mijał Pieszczka gdański junior upadł
[ICO]
Sędzia z powtórki wykluczył Pieszczka!!!
[ICO]
Część kibiców krzyczy Gdańsk i Wrocław... co spotyka się z gwizdami pozostałej części widowni
[ICO]
XIII
[42:35] Wynik biegu: 3:2. Kolejność: Zbigniew Suchecki (3 pkt), Sebastian Ułamek (2 pkt), Krystian Pieszczek (wkl.), Tomasz Jędrzejak (wkl.). Suchecki wywiózł Ułamka w pierwszym łuku i pojechał po 3 punkty. Bilans dwumeczu 80:87 Gdańszczanie muszą teraz dwa razy wygrać podwójnie.
[ICO]
XIV
W biegu wystartują:
  Krystian Pieszczek,
  Fredrik Lindgren,
  Renat Gafurow,
  Ułamek.
Pieszczek jako rezerwa zwykła za Jonassona zaś Lindgren jako RT za Monberga
[ICO]
XIV
[45:38] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Fredrik Lindgren (3 pkt), Krystian Pieszczek (2 pkt), Renat Gafurow (1 pkt), Sebastian Ułamek (0 pkt). Gdańszczanom ze startu uciekł Lindgren. Niestety to oznacza, że gdańszczanie spadają z Enea Ekstraklasy.
[ICO]
XV
W biegu wystartują:
  Zbigniew Suchecki,
  Fredrik Lindgren,
  Nicki Pedersen,
  Tomasz Jędrzejak.
[ICO]
XV
[50:39] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Nicki Pedersen (3 pkt), Zbigniew Suchecki (2 pkt), Fredrik Lindgren (1 pkt), Tomasz Jędrzejak (0 pkt). Pedersen wystrzelił jak zazwyczaj ze startu, Suchecki stoczył natomiast pasjonującą i wygraną walkę z parą wrocławską. Niestety w dwumeczu gdańszczanie przegrali 88:91 i opuszczają ekstraklasę.

opinie kibiców w trakcie relacji (1173)

Opinie (390) ponad 20 zablokowanych

 • koniec zuzla w Gdansku kolejny sport upada panie budyniu!!! (4)

  • 94 22

  • (3)

   Przecież hokej się odrodził.

   • 6 18

   • kto to jest budyn (1)

    to trener czy prezes jakiegosklubu?

    • 8 9

    • nie tyle prezes co ojciec chrzestny

     • 13 1

   • jaki i gdzie?.

    • 1 1

 • dzięki sędziemu spadamy ... (8)

  • 52 50

  • wielka panpa miała byc hahahaha a tu kuku brawo wybrzeze (1)

   najlepiej zganiać winę na innych po prostu nie nadają się do extra klasy nie oszukujmy się ogólnie paranoja a polny niech wyp......nawieś owce karmić tam sie nadaje z cała banda gałganów

   • 9 7

   • tak i ty go zastąpisz i będzie baja.

    • 2 4

  • gks (3)

   dzięki sędziemu z GLIWIC (miasto typowo żużlowe) i ułomkowi (napisano tak jak miało być)

   • 13 1

   • (2)

    najpierw w biegi trzynastym położył sie Jędrzejak jak wyszliśmy na 5-1, później Ułamek załatwił Pieszczka i sędzia go wykluczył i pozamiatane - trzeba być cwańszym na torze a nasi to takie sierotki, jak widać cel uświęca środki i Sparta tak pojechała i to oni jada dalej a u nas kibel i rozpad

    • 4 1

    • No właśnie. Jak u nas Kempes się kładł to było dobrze...

     • 0 1

    • Cwańszym czyli głupszym i chamskim nie dziękuję

     • 0 0

  • Ciezko pogodzic sie ze spadkiem !

   przegrywac trzeba umiec !

   • 2 7

  • jak by przez cały sezon jeździli dobrze to by nie było problemów z sędzią ostatnim meczu... zresztą to norma awans/spadek/awans/spadek i tak w kółko od kilku lat

   • 0 2

 • Nie ma, co się martwić, wrócimy w jeden sezon - prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

  • 24 25

 • (7)

  POLNY WON ,dzis tak sie bales ze sie plotami i ochrona odgrodziles !!

  • 72 12

  • (2)

   Szkoda, że nie było ochrony na stadionie, jak Młynek zaczął bić jakiegoś kibica.

   • 30 7

   • (1)

    Jednak Młynek ma siłę przebicia.

    • 1 11

    • młynek gdyby zaczął buić to by zywy nie wyszedł z wirażu. pomachały łapami i poszły do swoich chłopców

     • 7 5

  • POPIERAM BO WIDZIALEM JAK POSTAWIL 20 OCHRONIAZY NA WYSOKOSCI PIERWSZEGO WEJSCIA!

   • 10 2

  • do dzidzi

   gdyby nie polny dawno temu ta sekcja mogła nie istnieć jedyny błąd w tym sezonie to ozil ale on sam tych meczów nie przegrał a potm kotuzje i kontuzje dziś porażka mimo wszystko dzięki tomkowi i ułomkowi i panu z gliwic

   • 8 6

  • po meczu

   żal mi było kibiców którzy po meczu stali przed bramkami i musieli dać upuścić swojej złości wyzywając kogo im popadnie.Taki gościu zachowując się tak powinien zdjąc Barwy Klubu nie robiąc Nam wstydu. Na szczęście byłem W Tych 99 % Kibiców, którzy niezadowoleni z porażki poszli do domu, mając nadzieję że za rok powrócimy.

   • 11 0

  • Pisałem kilka razy, ze tak będzie na co liczyliscie, ze go wywieziecie na taczce, fakt jest nieudacznikiem, ale nie takim głupim.

   • 0 0

 • Jak na dłoni widać, że brak El Capitano w gdańskiej drużynie zadecydował o wyniku spotkania. Pozostaje nam tylko liczyć na to, że lider znad Motławy pozostanie w Gdańsku na przyszły sezon.
  Do usłyszenia.

  • 10 8

 • THJ przegral mecz i tyle (8)

  • 54 12

  • (1)

   Czemu puścili Jonassona w meczu ze spartą u nas i w następnym meczu w rzeszowie ? dwa mecze o pietruszke, a jonas poobijany. Ja rozumiem że chce zarobić pieniądze, ale to nie lepiej odstawić go od składu i dać mu dodatkowe pieniądze za punktu w playout ? A tak to w dwu meczu Tomas miał problem z utrzymaniem sie na motocyklu..

   Ogólnie spadliśmy bo byliśmy najgorsi w całym sezonie. Jednak dzisiejszy mecz, aż chciało sie oglądać. Każdy jechał i widać było że chcieli wygrać. Akurat dzisiaj każdy może zwalić wine na sędziego, bo dzisiaj to on nas spuścił do 1 ligi.

   • 23 1

   • morda w kubeł.Jaki Rzeszów? Jonason cały sezon dobrze, miej nadzieje, że zostanie u nas toromistrzu

    • 2 5

  • gwno prawda (1)

   THJ jechał ile mógł i czepianie się go nie ma sensu. Przegraliśmy w XI biegu a właściwie to daaawno temu.

   • 4 4

   • Świder

    nas spuścił i tyle...

    • 3 2

  • Co sie czepiasz THJ. (2)

   Jechał jak potrafił. Widać było, że ból Mu dokuczał. Nawet jak schodził z platformy do prezentacji.
   Tak się poświęca dla Lotosu, a Wy Mu tak dziękujecie! Przypomnijcie sobie poprzedni mecz u nas jak jechał na środkach przeciwbólowych i zrobił dla nas ważne punkty.
   Kogo mieli puścić zamiast Niego? Chrzanka?
   Dziękuję Ci Tomas za cały sezon !

   • 10 2

   • (1)

    Który to mecz, w którym jechał na środkach przeciwbólowych ? Fakt że takiego zawodnika, który tak się poświęca to nie będziemy mieć dłuuugie lata. Jednak w takim stanie nie powinien jechać. Myślę że ZZ na Jonassona, a Świder te 4 pkt by zdobył. Nie tyle co wina samego zawodnika, tylko trenera który wierzy na słowo zawodnikowi, który żeby ustać bierze tabletki..

    • 6 0

    • Głupoty piszesz, trzeba stawiać na swoich wychowanków, tylko oni będą "umierać" za swój klub

     • 0 0

  • Bardzo dobry mecz

   Też byłem na tym meczu. Widać było chęć Zwycięstaw. szkoda że THJ nie był w formi bo wystarczyło Jego 6-7 pkt. i walka o utrzymanie moagłaby się toczyć dalej. Sądze ze za rok możemy śmiało wrócić do gry o najwyższe cele.

   • 5 0

 • buahahahaha! Wiedziałem, że spadną!

  • 20 27

 • Jaki sport wybrać, by oglądać sukcesy gdańskich drużyn?????? (4)

  • 34 8

  • rugby

   • 19 2

  • zapraszam na Rugby

   • 9 2

  • potwierdzam RUGBY

   22.09. godz. 18.00 PGE Arena derby Trójmiasta RC Lechia - RC Arka wstęp wolny .Więcej informacji na stronie http://www.Lechiarugby.pl

   • 11 0

  • To Ty jestes kibicem sukcesu czy konkretnej druzyny ?

   Co to jest w ogole za podejscie ?

   • 11 8

 • mam nadzieje ze Swiderski zapłaci za swoje (7)

  oszust i menda, zeby znow sie polamal na 1200 czesci

  • 27 39

  • (2)

   jak ty mozesz zyczyc komus czegos takiego, jak trzeba miec nas rane w bani by cos takiego napisac, odechciewa sie wszystkiego jak z ta druzyna utorzsamiaja sie tacy ludzie

   • 11 3

   • fdg (1)

    Naucz się pisać

    • 1 3

    • Ci co chcieli zrozumieli kontekst a ja sie w pelni zgadzam z gosciem i mam w d... Pseudo kibicow ktorzy zycza komu kolwiek utraty zdrowia, takie zachowanie kwalifikuje sie do leczenia ale coz kibibicow sukcesu w gdanku od groma a ich wiedza o dyscyplinie sportu ktorej kibicuja polega tylko na tym ze jestesmy zajecisci ale tylko gdy wygrywamy

     • 7 1

  • a co, sam się zakontraktował? (3)

   polnemu podziękuj, że podpisuje umowy z inwalidami. jego rolą jako prezesa jest upewnić się, że zawodnik będzie sprawny i w dobrej dyspozycji na czas. podpisując kontrakt ze świdrem, takiej pewności nie miał, miał jedynie kupkę "zapewnień", które nie są warte funta kłaków i prezes sobie z tego akurat powinien zdawać sprawę. czas najwyższy zejść ze stołka, panie polny.

   • 3 1

   • (1)

    a co ma piernik do wiatraka, ja tu mialem jedynie na mysli de bila ktory zyczyl Swiderskiemu polamania sie. trzeba byc kompletnym kretynem by cos takiego napisac moze miec pretensje ze Piotrek byl slaby i dal ciala ale to tylko sport i tylko zawodnik ktoremu myslicie ze niezalezalo na tym by wrocic po kontuzji i dobrze jezdzic przeciez to jego zawod. patrze na to inaczej bo sam uprawialem sport i po kontuzji musialem zrezygnowac wiec wku...wia mnie cos takiego gdy jakis debi.l zyczy komus kolejnego polamania. Sory ale ciezko nie reagowac na cos takiego choc z drugiej strony to powinno sie niezwracac uwagi na takich ludzi co zle zycza innemu. na przyszlosc postawcie sie w takiej sytuaccji a potem piszcie takie komentaze.

    • 4 0

    • dokładnie

     ale "co rzucisz za siebie - znajdziesz przed sobą"
     Niech koleś, który życzy połamania Swidrowi, uważa co mówi.

     • 2 0

   • polny frajer, w następnym tygodniu jestem u Ciebie

    • 0 2

 • Polny tak sie bał że nie dalo przejsc normalnie tylko caly stadion bylo trzeba obejsc. (1)

  • 41 7

  • WIDZIAŁEM PREZIA

   Morde ma całą utytłaną porażkami - ale dalej przy korycie i wp.....ala nasze!

   • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Janusz Ciopcinski 16 27 62.5%
2. Sławek Surkont 16 26 62.5%
3. Marek Lamczyk 16 26 56.3%
4. Zdzisław Werner 16 25 50%
5. Radosław Dymkowski 16 24 62.5%

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
 • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
 • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
 • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
 • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Playoff

Półfinały
Cellfast Wilki Krosno
1 miejsce po rundzie zasadniczej
100
Arged Malesa Ostrów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
104
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 miejsce po rundzie zasadniczej
80
ROW Rybnik
3 miejsce po rundzie zasadniczej
75
Finał
Cellfast Wilki Krosno
zwycięzca półfinału 1
79
Arged Malesa Ostrów
zwycięzca półfinału 2
100

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane