• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Żużlowcy na dwóch biegunach ciepła

mip.
9 lutego 2023, godz. 13:00 
Opinie (30)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Najnowszy artykuł o klubie Zdunek Wybrzeże Gdańsk Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk nie zachwycili w Memoriale Alfreda Smoczyka
Mads Hansen (z lewej) i Nicolai Klindt (z prawej) wybrali zupełnie odmienne kierunki na lutowe wyprawy.       Mads Hansen (z lewej) i Nicolai Klindt (z prawej) wybrali zupełnie odmienne kierunki na lutowe wyprawy.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przygotowują się do zbliżającego się sezonu. Zimowe miesiące spędzają jednak w różny sposób. Nicolai Klindt udał się do słonecznej Hiszpanii na zgrupowanie ze szwedzkim Lejonen Gislaved, z kolei Mads Hansen eksplorował Islandię wraz ze swoją partnerką.Sprawdź, kiedy na gdańskim torze odbędą się pierwsze oficjalne zawodyDo wyjazdu na tor żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk jeszcze nieco ponad miesiąc. Przypomnijmy, że pierwszy trening na gdańskim torze, menedżer Eryk Jóźwiak zaplanował na 17 marca. Wcześniej, bo od 27 lutego do 3 marca żużlowcy udadzą się na zgrupowanie do Władysławowa. Zawodnicy wykorzystują zatem pozostały czas na przygotowania i nieco odpoczynku.

Przeczytaj, jak połączyć pasję do sportu z zarabianiem?Do hiszpańskiego miasta Nerja na wybrzeżu Costa del Sol poleciał Nicolai Klindt. Żużlowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk udał się tam na zaproszenie jego byłego, szwedzkiego klubu Lejonen Gislaved. Przy akompaniamencie słońca i wiosenno-letniej aury szlifował formę.

- Przeszliśmy testy wytrzymałościowe - test Coopera, sprint na 400 metrów czy 1500 metrów biegiem po piasku. Przez trzy dni sam lub z Olivierem Berntzonem przejechałem na rowerze 200 kilometrów. Łączny czas jazdy zajął około 8 godzin, ale pedałowaliśmy w górach, a suma przewyższeń wyniosła jakieś 3400 m - mówi Duńczyk, cytowany przez klubową stronę.
  • Nicolai Klindt wybrał się na hiszpańskie wybrzeże, by szlifować formę przed sezonem.


Aktywnie czas spędził także Mads Hansen. Młody żużlowiec wraz ze swoją partnerką udał się na Islandię, gdzie wraz ze swoją partnerką oddawał się pieszym wycieczkom i eksploracji tej wyspy. Trzeba jednak przyznać, że warunki atmosferyczne były znacznie mniej przyjemne, niż w przypadku Klindta.

  • Natomiast Mads Hansen wraz ze swoją partnerką wyjechał na Islandię.
mip.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (30)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Wybrzeża

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
GdańskDługie Ogrody
79% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
20% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Enea Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki Wybrzeża

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane