• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 84%[349]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Get Well Toruń
(TYP 2) 16%[65]
 
08.10 nd
godz. 15:30
40
:
50
Get Well Toruń
Żużlowcy nie awansowali do ekstraligi Żużlowcy nie awansowali do ekstraligi LIVE! 8 października 2017 (277 opinii)

Nadzieje na awans do ekstraligi były wielkie, ale nie sprostali nim...

Trener

Mirosław Kowalik
ocena
2.00 (143 oceny)

Zawodnicy

Mikkel Bech
ocena
5.46 (160 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
4.80 (161 ocen)
Anders Thomsen
ocena
2.31 (147 ocen)
Troy Batchelor
ocena
2.25 (148 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
2.21 (149 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
1.85 (145 ocen)
Hubert Łęgowik
ocena
1.75 (145 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oskar Fajfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Turowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Stelmet Falubaz Zielona Góra LIVE!
04.07 (pon) godz.18:00 Aforti Start Gniezno typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
10.07 (nd) godz.16:30 ROW Rybnik typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
17.07 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
23.07 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
19.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Landshut Devils LIVE!
04.06 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!
28.05 (sob) godz.16:30 Orzeł Łódź 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
22.05 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 53:37 ROW Rybnik LIVE!
08.05 (nd) godz.16:00 Landshut Devils 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 10 7 1 2 496:423 18
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 10 7 2 1 494:368 18
3 Cellfast Wilki Krosno 8 5 0 3 376:321 10
4 Landshut Devils 9 4 0 5 392:417 9
5 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź 10 3 1 6 373:430 8
6 Aforti Start Gniezno 9 3 1 5 366:442 7
7 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 9 3 0 6 390:424 7
8 ROW Rybnik 9 2 1 6 348:370 6

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do II ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Stelmet Falubaz Zielona Góra - niedziela, godz. 14
  • Sobota
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno
  • Landshut Devils - Aforti Start Gniezno
  • Niedziela
  • ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża