Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[348]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Speed Car Motor Lublin
(TYP 2) 4%[13]
 
21.04 sob
godz. 16:00
43
:
47
Speed Car Motor Lublin
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 43:47. Sami Duńczycy to za mało Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor Lublin 43:47. Sami Duńczycy to za mało LIVE! 21 kwietnia 2018 (254 opinie)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża przegrali u siebie z Speed Car Motorem Lublin 43:47....

Trener

Lech Kędziora
ocena
2.47 (86 ocen)

Zawodnicy

Mikkel Michelsen
ocena
3.84 (155 ocen)
Mikkel Bech
ocena
3.77 (149 ocen)
Patrick Hougaard
ocena
3.43 (95 ocen)
Dominik Kossakowski
ocena
2.24 (98 ocen)
Marcin Turowski
ocena
1.64 (92 oceny)
Michał Szczepaniak
ocena
1.31 (96 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
1.23 (99 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anders Thomsen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Żupiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża