Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 1) 65%[191]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 35%[102]
 
14.04 nd
godz. 14:15
Lokomotiv Daugavpils
51
:
38
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 14 kwietnia 2019 (256 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali na wyjeździe z Lokomotivem...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
3.23 (53 oceny)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
4.76 (67 ocen)
Bradley Wilson-Dean
ocena
4.51 (63 oceny)
Mikkel Bech
ocena
4.42 (62 oceny)
Karol Żupiński
ocena
2.48 (60 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.07 (59 ocen)
Adrian Cyfer
ocena
1.84 (57 ocen)
Denis Zieliński
ocena
1.78 (55 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacob Thorssell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.10 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża