Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 1) 65%[191]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 35%[102]
 
14.04 nd
godz. 14:15
Lokomotiv Daugavpils
51
:
38
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 14 kwietnia 2019 (256 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali na wyjeździe z Lokomotivem...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
3.23 (53 oceny)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
4.76 (67 ocen)
Bradley Wilson-Dean
ocena
4.51 (63 oceny)
Mikkel Bech
ocena
4.42 (62 oceny)
Karol Żupiński
ocena
2.48 (60 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.07 (59 ocen)
Adrian Cyfer
ocena
1.84 (57 ocen)
Denis Zieliński
ocena
1.78 (55 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacob Thorssell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp.
2 Cellfast Wilki Krosno
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów
  • Awans do ekstraligi: Arged Malesa
  • Spadek z ekstraligi: Falubaz Zielona Góra
  • Awans do I ligi: Trans MF Landshut Devils (Niemcy)
  • Spadek do II ligi: Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża