Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[323]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 2) 4%[12]
 
30.06 nd
godz. 14:30
47
:
43
Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv 47:43. Zwycięstwo bez bonusa Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv 47:43. Zwycięstwo bez bonusa LIVE! 30 czerwca 2019 (246 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokonali na własnym torze Lokomotiv...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.54 (67 ocen)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
5.41 (69 ocen)
Mikkel Bech
ocena
4.28 (68 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
4.18 (68 ocen)
Kim Nilsson
ocena
2.79 (68 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
2.57 (69 ocen)
Karol Żupiński
ocena
1.37 (71 ocen)
Denis Zieliński
ocena
1.21 (68 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Cyfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.08 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!
27.07 (sob) godz.20:15 Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
30.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
15.06 (sob) godz.16:15 Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik LIVE!
01.06 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 31:17 zaliczony po 8 biegu Orzeł Łódź LIVE!
26.05 (nd) godz.17:00 Orzeł Łódź 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.13:15 PGG ROW Rybnik 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
14.04 (nd) godz.14:15 Lokomotiv Daugavpils 51:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Nice 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik 12 9 0 3 588:479 22
2 Arged Malesa Ostrovia 12 7 1 4 485:504 18
3 Car Gwarant Start Gniezno 12 6 1 5 542:536 17
4 Unia Tarnów 12 7 0 5 500:478 17
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 12 5 0 7 502:534 13
6 Lokomotiv Daugavpils 12 4 0 8 464:513 11
7 Orzeł Łódź 12 3 0 9 449:486 7

Do rozgrywek nie została dopuszczona Stal Rzeszów. Po rundzie zasadniczej cztery najlepsze drużyny awansują do play-off. Ostatni zespół pojedzie w barażach z drugim zespołem II ligi.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża