Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged Malesa Ostrovia
(TYP 1) 71%[181]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 28%[72]
 
15.06 sob
godz. 16:15
Arged Malesa Ostrovia
49
:
41
Żużel. Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41. Porażka, ale  z bonusem Żużel. Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41. Porażka, ale z bonusem LIVE! 15 czerwca 2019 (258 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali na wyjeździe z Arged Malesa...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.64 (66 ocen)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
5.28 (69 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
4.04 (68 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
3.60 (67 ocen)
Mikkel Bech
ocena
1.91 (69 ocen)
Denis Zieliński
ocena
1.35 (65 ocen)
Karol Żupiński
ocena
1.29 (65 ocen)
Kim Nilsson
ocena
1.27 (64 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Cyfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.04 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Unia Tarnów
03.08 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!
27.07 (sob) godz.20:15 Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
30.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
15.06 (sob) godz.16:15 Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik LIVE!
01.06 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 31:17 zaliczony po 8 biegu Orzeł Łódź LIVE!
26.05 (nd) godz.17:00 Orzeł Łódź 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
11.05 (sob) godz.13:15 PGG ROW Rybnik 58:32 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik
2 Arged Malesa Ostrovia
3 Car Gwarant Start Gniezno
4 Unia Tarnów
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
6 Lokomotiv Daugavpils
7 Orzeł Łódź
  • Awans do ekstraligi: PGG ROW Rybnik
  • udział w barażach o awans: Ostrovia
  • udział w barażach o utrzymanie: Orzeł Łódź
  • awans z II ligi: Polonia Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża