Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Unia Tarnów
(TYP 1) 85%[282]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 14%[46]
 
27.07 sob
godz. 20:15
Unia Tarnów
49
:
41
Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 49:41. Koniec marzeń o play-off Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 49:41. Koniec marzeń o play-off LIVE! 27 lipca 2019 (210 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrał z Unią Tarnów 41:49. Porażka oznacza, że...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.69 (48 ocen)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
4.71 (59 ocen)
Adrian Cyfer
ocena
3.61 (56 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
3.36 (39 ocen)
Mikkel Bech
ocena
3.02 (53 oceny)
Kacper Gomólski
ocena
2.00 (51 ocen)
Karol Żupiński
ocena
1.45 (53 oceny)
Denis Zieliński
ocena
1.32 (50 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kim Nilsson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa TŻ Ostrovia
22.08 (sob) Arged Malesa TŻ Ostrovia ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
29.08 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk e-Winner Apator Toruń -
05.09 (sob) Orzeł Łódź ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
12.09 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Abramczyk Polonia Bydgoszcz
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!
01.08 (sob) godz.16:30 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
25.07 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:46 Start Gniezno LIVE!
18.07 (sob) godz.14:00 Lokomotiv Daugavpils 40:50 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 6 6 0 0 327:199 12
2 Unia Tarnów 6 4 0 2 271:259 8
3 Orzeł Łódź 6 3 0 3 276:264 6
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 6 3 0 3 270:269 6
5 Start Gniezno 6 3 0 3 265:275 6
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia 6 3 0 3 253:287 6
7 Lokomotiv Daugavpils 6 1 0 5 254:286 2
8 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 1 0 5 233:306 2

Wyniki 6 kolejki:

  • eWinner Apator Toruń - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 55:35
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Unia Tarnów 50:40
  • Orzeł Łódź- Start Gniezno 51:39
  • Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża