Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 66%[196]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Car Gwarant Start Gniezno
(TYP 2) 34%[100]
 
03.08 sob
godz. 16:15
48
:
42
Car Gwarant Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 48:42. Żużlowcy wygrali na zakończenie sezonu Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 48:42. Żużlowcy wygrali na zakończenie sezonu LIVE! 3 sierpnia 2019 (141 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk wygrali 48:42 z Car Gwarant Start Gniezno w...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
3.29 (63 oceny)

Zawodnicy

Krystian Pieszczek
ocena
5.05 (78 ocen)
Mikkel Bech
ocena
4.62 (74 oceny)
Jacob Thorssell
ocena
4.56 (75 ocen)
Karol Żupiński
ocena
4.07 (74 oceny)
Kacper Gomólski
ocena
2.72 (75 ocen)
Adrian Cyfer
ocena
2.61 (75 ocen)
Denis Zieliński
ocena
1.50 (72 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kim Nilsson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.08 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk Unia Tarnów
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!
24.05 (pon) godz.20:15 Arged Malesa Ostrów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
15.05 (sob) godz.18:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 44:45 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów 12 7 2 3 588:492 20
2 ROW Rybnik 12 7 1 4 540:517 19
3 Cellfast Wilki Krosno 12 8 0 4 558:518 19
4 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 7 0 5 580:497 17
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 12 6 2 4 544:533 17
6 Orzeł Łódź 12 5 1 6 528:448 13
7 Aforti Start Gniezno 12 5 0 7 497:559 11
8 Unia Tarnów 12 0 0 12 420:657 0

W rundzie zasadniczej wszystkie drużyny zmierzą się między sobą systemem mecz i rewanż. Za wygraną w dwumeczu przyznawany jest punkt bonusowy. Ostatni zespół spada z ligi, cztery pierwsze awansują do play-off, w którym odbędą się półfinałowe dwumecze i dwumecz finałowy. Tylko zwycięzca awansuje do PGE Ekstraligi.

Wyniki 12 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Aforti Start Gniezno 52:37 (pierwszy mecz 39:50, bonus dla Wybrzeża)
  • Unia Tarnów - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 27:63 (35:54, bonus dla Polonii)
  • Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno 51:39 (40:49, bonus dla Orła)
  • Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik 48:42 (51:39, bonus dla Arged Malesy)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża