Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 92%[205]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 2) 8%[17]
 
04.08 wt
godz. 18:00
51
:
39
Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 51:39. W końcu wygrana na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 51:39. W końcu wygrana na własnym torze LIVE! 4 sierpnia 2020 (86 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonali Orła Łódź 51:39. To pierwsze...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
4.16 (88 ocen)

Zawodnicy

Peter Kildemand
ocena
5.58 (101 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
5.33 (103 oceny)
Rasmus Jensen
ocena
5.12 (98 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
4.05 (99 ocen)
Karol Żupiński
ocena
3.31 (95 ocen)
Alan Szczotka
ocena
3.17 (92 oceny)
Mikkel Bech
ocena
2.81 (93 oceny)
Robert Chmiel
ocena
1.92 (92 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alekandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacob Thorssell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.10 (czw) godz.18:00 Unia Tarnów typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń 13 11 0 2 676:470 28
2 Orzeł Łódź 12 8 0 4 541:475 20
3 Start Gniezno 12 8 0 4 557:510 20
4 Unia Tarnów 13 6 0 7 543:583 15
5 Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 6 0 6 524:544 14
6 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 13 6 0 7 559:586 14
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 3 0 9 478:600 6
8 Lokomotiv Daugavpils 13 2 0 11 541:616 5

Do PGE Ekstraligi awansuje zwycięzca rozgrywek, ostatni zespół spadnie z ligi. Play-off z udziałem 4 najlepszych drużyn po sezonie zasadniczym odbędzie się tylko, gdy kluby będą mogły wykorzystać pełną pojemność trybun.

Wyniki 13 kolejki:

  • ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Lokomotiv Daugavpils 50:39 (pierwszy mecz 50:40, bonus dla Wybrzeża)
  • eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów 64:36 (57:33, bonus dla Apatora)
  • Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (43:47) przełożony na 2 października
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia - Start Gniezno (36:54) przełożony na 3 października

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża