Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged Malesa TŻ Ostrovia
(TYP 1) 25%[56]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 74%[162]
 
22.08 sob
godz. 16:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia
58
:
31
Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31. Kompromitująca porażka Arged Malesa TŻ Ostrovia - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31. Kompromitująca porażka LIVE! 22 sierpnia 2020 (244 opinie)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrali na wyjeździe z Arged Malesa TŻ...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
1.61 (95 ocen)

Zawodnicy

Rasmus Jensen
ocena
3.82 (96 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.11 (94 oceny)
Karol Żupiński
ocena
1.90 (96 ocen)
Peter Kildemand
ocena
1.76 (94 oceny)
Jacob Thorssell
ocena
1.74 (93 oceny)
Alan Szczotka
ocena
1.47 (94 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
1.46 (98 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mikkel Bech
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Chmiel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Gryszpiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alekandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.10 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża