Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 1) 82%[216]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 18%[47]
 
06.09 nd
godz. 14:00
Orzeł Łódź
52
:
38
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38. Żużlowcy zawiedli, stracili bonus Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38. Żużlowcy zawiedli, stracili bonus LIVE! 6 września 2020 (198 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Orłem Łódź 38:52. Żużlowcy w...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
1.80 (76 ocen)

Zawodnicy

Piotr Gryszpiński
ocena
3.83 (76 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
3.50 (74 oceny)
Peter Kildemand
ocena
2.97 (73 oceny)
Rasmus Jensen
ocena
2.92 (73 oceny)
Robert Chmiel
ocena
1.74 (74 oceny)
Alan Szczotka
ocena
1.53 (73 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
1.29 (80 ocen)
Karol Żupiński
ocena
1.15 (78 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mikkel Bech
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Gomólski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alekandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.10 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
28.08 (pt) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 35:55 e-Winner Apator Toruń LIVE!
22.08 (sob) godz.16:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia 58:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
16.08 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia LIVE!
08.08 (sob) godz.14:00 e-Winner Apator Toruń 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
04.08 (wt) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża