Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[256]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Lokomotiv Daugavpils
(TYP 2) 3%[9]
 
27.09 nd
godz. 14:00
50
:
39
Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 50:39. Pożegnanie z kibicami Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 50:39. Pożegnanie z kibicami LIVE! 27 września 2020 (158 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało Lokomotiv Daugavpils 50:39 w ostatnim domowym...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.49 (63 oceny)

Zawodnicy

Rasmus Jensen
ocena
5.25 (65 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
4.02 (64 oceny)
Peter Kildemand
ocena
3.88 (64 oceny)
Karol Żupiński
ocena
3.68 (63 oceny)
Piotr Gryszpiński
ocena
3.23 (62 oceny)
Kacper Gomólski
ocena
2.38 (63 oceny)
Jacob Thorssell
ocena
2.18 (62 oceny)
Alan Szczotka
ocena
2.10 (61 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mikkel Bech
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Chmiel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.09 (sob) godz.16:00 Cellfast Wilki Krosno 55:35 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
15.08 (nd) godz.16:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 49:41 Unia Tarnów LIVE!
31.07 (sob) godz.16:00 ROW Rybnik 54:36 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
18.07 (nd) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 52:37 Aforti Start Gniezno LIVE!
05.07 (pon) godz.20:15 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.06 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:40 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
14.06 (pon) godz.20:30 Celfast Wilki Krosno 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.06 (sob) godz.18:30 Orzeł Łódź 44:46 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
31.05 (pon) godz.18:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 45:45 Arged Malesa Ostrów LIVE!

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
3 ROW Rybnik
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 Orzeł Łódź
7 Aforti Start Gniezno
8 Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża