• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Unia Tarnów
(TYP 1) 31%[95]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 69%[207]
 
05.04 pon
godz. 15:30
Unia Tarnów
35
:
55
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55. Wygrana na inaugurację Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55. Wygrana na inaugurację LIVE! 5 kwietnia 2021 (105 opinii)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało na wyjeździe z Unią Tarnów 55:35. Na...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
5.28 (186 ocen)

Zawodnicy

Jakub Jamróg
ocena
5.69 (199 ocen)
Wiktor Kułakow
ocena
5.67 (200 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
4.95 (200 ocen)
Alan Szczotka
ocena
4.76 (194 oceny)
Rasmus Jensen
ocena
4.73 (194 oceny)
Piotr Gryszpiński
ocena
4.05 (189 ocen)
Michał Gruchalski
ocena
3.64 (191 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Lukas Fienhage
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Kajbuszew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Drew Kemp
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Amadeusz Szulist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.05 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj ROW Rybnik LIVE!
29.05 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
04.06 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Orzeł Łódź
11.06 (sob) ROW Rybnik typuj ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
18.06 (sob) ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk typuj Landshut Devils
08.05 (nd) godz.16:00 Landshut Devils 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
01.05 (nd) godz.14:00 Stelmet Falubaz Zielona Góra 47:43 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
24.04 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 37:52 Aforti Start Gniezno LIVE!
17.04 (nd) godz.14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.04 (sob) godz.16:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 39:51 Cellfast Wilki Krosno LIVE!

Tabela

eWinner 1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra 5 3 2 0 225:175 8
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 5 3 1 1 236:213 7
3 Cellfast Wilki Krosno 5 3 0 2 216:203 6
3 ROW Rybnik 5 3 0 2 236:214 5
5 Orzeł Łódź 5 2 1 2 174:186 5
6 Aforti Start Gniezno 5 2 1 2 215:234 5
7 Landshut Devils 5 2 0 3 211:239 4
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 5 0 0 5 200:249 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do II ligi.

Wyniki 5 kolejki:

  • Landshut Devils - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 47:43
  • ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno 59:31
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Stelmet Zielona Góra 45:45
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:45
  • Mecze zaległe z 4. kolejki
  • Abramczyk Polonia - ROW 45:45
  • Aforti Start - Trans MF 52:38
  • Mecz zaległy z 2. kolejki
  • Cellfast Wilki - Stelmet Falubaz 0:40 (walkower)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża